Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

kulinarna Ushuaia
kulinarna-ushuaia,707,148956
Strona 1 z 1

Autor:  J.1 [ 10 Lut 2020 13:39 ]
Temat postu:  kulinarna Ushuaia

Jak dla mnie jedną z największych atrakcji kulinarnych w Ziemii Ognistej jest możliwość spróbowania Kraba Królewskiego.
W restauracji El Viejo Marino :
Adres: Av. Maipú 227, V9410 BJE, Tierra del Fuego, Argentyna
Godziny otwarcia: codziennie 11:00–14:30, 19:00–22:30
Dostaniecie Kraba wielkości Kanady za nieprzyzwoicie niską cenę.
Nasz rachunek wyniósł ok 120 zł.za całość z doliczonym napiwkiem.
Załącznik:
IMG_0449.jpg
IMG_0449.jpg [ 124.5 KiB | Obejrzany 1507 razy ]

Aby wprowadzić element baśniowy w ten i tak już niewątpliwy magiczny nastrój zachęcam do skosztowania miejscowych trunków
Załącznik:
IMG_0446.jpg
IMG_0446.jpg [ 81.03 KiB | Obejrzany 1507 razy ]

Enjoy
Załącznik:
IMG_0622.jpg
IMG_0622.jpg [ 118.76 KiB | Obejrzany 1507 razy ]

Autor:  pbak [ 10 Lut 2020 13:51 ]
Temat postu:  Re: kulinarna Ushuaia

Podpisuje sie obiema rekoma. Przyjemna lokalna knajpa a kraby sa wysmienite.

Autor:  pajacyk [ 25 Kwi 2026 23:40 ]
Temat postu:  Re: kulinarna Ushuaia

Tia Elvira, poszły przegrzebki i sea food rice i frytki bardzo dobre, ceny przyzwoite, z 2 herbatami za ok. 210 zl.
Dzień wcześniej jedliśmy w restauracji El Mercador, jedzenie mało smaczne, wołowina w panierce i ryba w sosie, do tego piwo i herbata za ok. 200 zł.
A i jeszcze w Ramos Grnerales, przegrzebki 2 x, zupa rybna 2x i piwo i herbata. Całość 250 zł.
Ogólne info:- tanio to już było chociaż porównując do cen w Pl jest ok, bo
- porcje zawsze duże i można się spokojnie najeść,
- są czekadełka,
- owoce morza i wołowina u nas zawsze w cenie.

Autor:  j_a [ 26 Kwi 2026 00:05 ]
Temat postu:  Re: kulinarna Ushuaia

Casimiro jeszcze działa? Cen nie pamiętam, raczej drożej niż taniej, ale jedzenie było przyzwoite.

Z białych win nieodmiennie polecam torrontes, z czerwonych malbec, argentyńska klasyka i szczepy dające tam najlepszy trunek.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/