Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Kopenhaga - wstępy do muzeów
kopenhaga-wstepy-do-muzeow,1260,96069
Strona 1 z 1

Autor:  mathew77 [ 05 Mar 2015 18:02 ]
Temat postu:  Kopenhaga - wstępy do muzeów

Wszystko ladnie pieknie tylko mnie zawsze w tych relacjach 2 - 3 dniowych zawsze zastanawia dlaczego nasi rodacy nigdy nie chodza do muzeów i galerii.
Wstep w wiekszosci jest free lub za niewielka oplata. Nie rozumiem tez, bedac w Kopenhadze jak mozna nie odwiedzic NY Carlsberg Glyptotek (45PLN), Bakken - wstep free - karnet na atrakcje od 70PLN, Christianssborg - 60PLN, National Museum of Denmark, Post & Tele Museum, The Royal Danish Naval Museum, The Royal Danish Arsenal Museum czy Statens Museum for Kunst (Galeria Narodowa) - (wszystkie wstep wolny). Nie wspominajac juz o tym, ze sa organizowane Walking Tour i mozna zwiedzic kawalek Kopenhagi za free. Angielski mile widziany.

Autor:  hygge [ 08 Lut 2016 22:08 ]
Temat postu:  Re: Kopenhaga - wstępy do muzeów

W każdy wtorek wejście do Ny Carlsberg Glyptotek jest za free.

Autor:  Arekkk [ 06 Mar 2016 11:47 ]
Temat postu:  Re: Kopenhaga - wstępy do muzeów

Napotkani ludzie bardzo polecali National Gallery oraz właśnie muzeum Carlsberga. Oba są stosunkowo blisko siebie. To pierwsze jest darmowe, drugie 85 albo 90 DKK dla osób, którzy skończyli 18 lat.

Słyszałem też dobre opinie o Muzeum Żydów. Dorośli za jedną wystawę - 50 DKK, za dwie - 75 DKK. Studenci odpowiednio kilkanaście koron mniej.

http://jewmus.dk/en/

Autor:  arturro [ 21 Cze 2016 10:36 ]
Temat postu:  Re: Kopenhaga - wstępy do muzeów

Od 1 czerwca wejście do Statens Museum for Kunst nie jest już niestety za darmo.
http://www.smk.dk/en/visit-the-museum/v ... om-1-june/

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/