| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kijów i ...psy kijow-i-psy,1455,37553 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | EMWU [ 28 Lis 2013 17:44 ] |
| Temat postu: | Kijów i ...psy |
Cześć, latem wybieram się do Kijowa, w związku z tym mam trochę nietypowe pytanie. Ale może od początku: od dzieciństwa panicznie boję się psów, wszelkie spotkania z nimi kończą się atakiem paniki i mikro zawałem. Z tego powodu dotychczas odmawiałam sobie wycieczek na Wschód, ponieważ słyszałam od znajomej, że celnicy często przeszukują środki transportu (np. pociągi) w towarzystwie czworonogów. Stąd pytanie do Was: czy rzeczywiście tak to wygląda? Do Kijowa lecę samolotem, dlatego gównie interesuje mnie sytuacja na lotniskach. I takie jedno szczegółowe pytanie: czy jak już celnicy chodzą z psami to czy są one na smyczy czy raczej biegają wolno? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam | |
| Autor: | Zeus [ 28 Lis 2013 17:54 ] |
| Temat postu: | Re: Kijów i ...psy |
Zawsze maja smyczy, tak samo jak w polskich lotniskach albo sluzbach | |
| Autor: | EMWU [ 28 Lis 2013 17:56 ] |
| Temat postu: | Re: Kijów i ...psy |
ufff...super! dzięki serdeczne za odpowiedź | |
| Autor: | ciacho_majonez [ 28 Lis 2013 23:51 ] |
| Temat postu: | Re: Kijów i ...psy |
Jeżeli naprawdę masz problem z psami to przemyślałbym raz jeszcze wycieczkę na wschód. Problemem nie będą psy celników na lotnisku, ale bezpańskie grupy psów włóczące się po ulicach (nawet po euro 2012). | |
| Autor: | piotrek_ [ 29 Lis 2013 00:32 ] |
| Temat postu: | Re: Kijów i ...psy |
Byłem pod koniec września, na żadną watahę się nie natchnąłem | |
| Autor: | szumny [ 29 Lis 2013 02:05 ] |
| Temat postu: | Re: Kijów i ...psy |
piotrek_ napisał(a): Byłem pod koniec września, na żadną watahę się nie natchnąłem Natchnięty psem ? Wracając do tematu: Bezpańskie psy na wschodzie są wszędobylskie. Spotykałem je nawet na Placu Czerwonym. Powszechne są na parkingach, stacjach benzynowych. Jednym słowem wszędzie tam gdzie można coś użebrać do jedzenia. Z reguły są spokojne więc bez obaw. | |
| Autor: | kittycate [ 29 Lis 2013 04:20 ] |
| Temat postu: | Re: Kijów i ...psy |
Na przykład w Grecji w Salonikach chodzą sobie po ulicach, ludzie je dokarmiają ale te psy są łagodne jak koty Do tego każdy z nich to przylepa, wystarczy zagwizdać i masz towarzysza podróży merdającego ogonem przez 10 minut liczącego na smakołyk Psy lotniskowe są z reguły bardzo zadbane i dobrze ułożone więc nie ma się czego bać. Nawet jeśli masz coś podejrzanego w plecaku (np. narkotyki) co psy wyczują to są tak nauczone że nie szczekają, nie szczerzą zębów tylko grzecznie obok Ciebie siadają i siedzą dając w ten sposób znać opiekunowi. | |
| Autor: | Zeus [ 29 Lis 2013 10:10 ] |
| Temat postu: | Re: Kijów i ...psy |
kittycate napisał(a): Na przykład w Grecji w Salonikach chodzą sobie po ulicach, ludzie je dokarmiają ale te psy są łagodne jak koty Do tego każdy z nich to przylepa, wystarczy zagwizdać i masz towarzysza podróży merdającego ogonem przez 10 minut liczącego na smakołyk . Nom, nie wyobrazam plac Syntagma w Atenach bez Lukanikosa http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalk ... 94094.html | |
| Autor: | Grzegorz40 [ 29 Lis 2013 10:16 ] |
| Temat postu: | Re: Kijów i ...psy |
EMWU napisał(a): latem wybieram się do Kijowa, w związku z tym mam trochę nietypowe pytanie. Ale może od początku: od dzieciństwa panicznie boję się psów jeśli już dziś podejmiesz terapię behawioralną | |
| Autor: | EMWU [ 29 Lis 2013 11:11 ] |
| Temat postu: | Re: Kijów i ...psy |
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |