| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kanada - eTA kanada-eta,760,82209 | Strona 10 z 13 |
| Autor: | Zeus [ 25 Cze 2018 10:47 ] | ||
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady | ||
Lol? Po raz drugi
| |||
| Autor: | sliwa122 [ 25 Cze 2018 11:40 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
RKS1926 napisał(a): Jeżeli lecimy przez Toronto i za 2 tygodnie wracamy przez Toronto to trzeba 2 razy aplikować ? . Jest ona ważna przez okres nie przekraczający pięciu lat lub do czasu wygaśnięcia ważności paszportu, zależnie od tego która data jest bliższa. Jeśli wyrobisz sobie nowy paszport, będziesz musiał uzyskać nową eTA. Z ważną eTA możesz przyjeżdżać do Kanady tak często jak chcesz, na krótkie pobyty (normalnie nie przekraczające każdorazowo sześciu miesięcy). Nie potrzebujesz eTA w podróżach wewnątrz granic Kanady. | |
| Autor: | RKS1926 [ 25 Cze 2018 12:05 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
ok, dziękuję ale nadal nie wiemy co z dziećmi ? Za dzieci nie ściągają opłaty ? | |
| Autor: | JIK [ 25 Cze 2018 12:44 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Na chłopski rozum, każda z osób/dziecko powinna mieć wykupioną eTA, więc bierz i płać. W razie wątpliwości dzwoń do Ambasady Kanady i spytaj się | |
| Autor: | zielufl [ 25 Cze 2018 12:46 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Ja aplikowałem 2 miesiące temu i dla dzieci była normalna opłata . Potwierdzenia były na mailu natychmiast Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | RKS1926 [ 25 Cze 2018 13:54 ] | ||
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny | ||
i to byłoby na tyle ...
| |||
| Autor: | zielufl [ 25 Cze 2018 15:11 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
A co wybrałeś w tym punkcie? ![]() Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | RKS1926 [ 25 Cze 2018 15:27 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Wybrane YES, wypełnione do samego końca ale przeszło bez płacenia. Tylko na mailu nic nadal nie ma. | |
| Autor: | JIK [ 25 Cze 2018 15:46 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
@RKS1926 sprawdź spam, często tam lądują te kwity z Kanady | |
| Autor: | RKS1926 [ 25 Cze 2018 16:50 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Niestety nadal nic nie ma. | |
| Autor: | RKS1926 [ 27 Cze 2018 09:48 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Próbowaliśmy do skutku i wreszcie się udało Dziękuję wszystkim za pomoc. | |
| Autor: | Łukasz__ [ 27 Sie 2018 23:15 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Mam nietypowe pytanie. Gdzie mogę sprawdzić czy mam ważną eTA ? Jakiś czas temu miałem lecieć do Kanady i wydaje mi się że ją zrobiłem ale nie jestem pewny na 100% Czy jeśli mam ważną eTA i jeszcze raz wypełnię wniosek to może być jakiś problem ? Dzięki za pomoc . | |
| Autor: | SPLDER [ 27 Sie 2018 23:54 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre ... 232&top=16 | |
| Autor: | molka11 [ 31 Sie 2018 08:43 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Czy ktoś wie z jakiego maila przychodzi potwierdzenie eTA? Składałam wnioski kilka miesięcy temu a teraz nie mogę odszukać w skrzynce :/ Ewentualnie czy konieczne jest posiadanie potwierdzenia zeby zacząć lot? | |
| Autor: | kacper451 [ 31 Sie 2018 09:25 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
ja dostałem z tego: Client-update-mise-a-jour@cic.gc.ca wpisz po prostu w szukajce swojej skrzynki: eta | |
| Autor: | vivere [ 03 Paź 2018 16:15 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Ktoś aplikował ostatnio? Wpisuję wszystko, pokazuje mi się Valid Form, klikam na przejście do płatności i "Nie można otworzyć strony". Formularza oczywiście nie zapamiętuje więc musze klikać od początku i znowu to samo | |
| Autor: | Garmond [ 03 Paź 2018 17:36 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Ja jakieś 3 tygodnie temu. Wszystko poszło gładko. Kilka minut później otrzymałem potwierdzenie. PS. Może zmień przeglądarkę? | |
| Autor: | igore [ 03 Paź 2018 17:36 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
Ja aplikowałem tydzień temu.Nie miałem żadnych problemów. | |
| Autor: | vivere [ 03 Paź 2018 19:13 ] |
| Temat postu: | Re: Kanada - Wiza, a paszport biometryczny |
5razy próbowałem na laptopie Chrome i IE i nic... Z tableta poszło od pierwszego strzału. 2 minuty potem eTA na mailu. | |
| Autor: | Mio [ 02 Sty 2019 23:26 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
luftairways napisał(a): mikuś napisał(a): @cccc Korzystając z okazji - czy granice lądową przekraczałeś może wynajętym autem z USA ? przekraczałem samochodem Ja niedługo będę przekraczał USA->Kanada, a później Kanada->USA za każdym razem wynajętym samochodem. Rozumiem, że nie potrzebuję eTA. A czy wracając do USA imigracyjny działa jak na lotniskach? Może mnie coś innego zaskoczyć? Jeszcze nie przekraczałem granic USA inaczej niż samolotem... | |
| Strona 10 z 13 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |