| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kanada - eTA kanada-eta,760,82209 | Strona 8 z 13 |
| Autor: | cccc [ 28 Sty 2018 20:19 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
@Lopezo, jesli nie znajdziesz, to mozesz sprobowac skontaktowac sie z organem wydajacym eTA, albo zaaplikowac jeszcze raz. | |
| Autor: | mikuś [ 14 Mar 2018 16:00 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Czy dalej aktualne jest, że podróżując drogą lądową z USA do Kanady eTA nie jest wymagalne? | |
| Autor: | cccc [ 14 Mar 2018 17:30 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
@mikuś, wydaje mi sie ze nie, ale najlepiej zapytac w konsulacie, aby uzyskac aktualne informacje. BTW przekraczalem granice z USA do Kanady w grudniu droga ladowa, ale o eTA nikt nie pytal, nawet nie mialem przy sobie wydruku. Pozdr. | |
| Autor: | mikuś [ 14 Mar 2018 18:41 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
@cccc Korzystając z okazji - czy granice lądową przekraczałeś może wynajętym autem z USA ? | |
| Autor: | cccc [ 14 Mar 2018 19:00 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
@mikuś, przekraczalem na piechote przez Rainbow Bridge przy Niagara. | |
| Autor: | beaver1987 [ 17 Kwi 2018 22:41 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Witam, w czerwcu wybieram się do Kanady, paszport mam ważny do 18 sierpnia, gdzieś przeczytałem, że aby ubiegać się o eTA muszę mieć ważny paszport minimum 180 dni. Czy to prawda ? miał ktoś podobny przypadek? Czy musze szybko wyrabiać nowy paszport? Lecę do Kanady dosłownie na parę dni w celach służbowych. Z góry dziękuję za odpowiedź | |
| Autor: | macq91 [ 17 Kwi 2018 22:49 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Wyrób nowy jak najszybciej. | |
| Autor: | Zeus [ 17 Kwi 2018 22:49 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Wyrób nowy paszport. | |
| Autor: | ewelinab1997 [ 15 Maj 2018 20:12 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
hej Lecę do Kanady w lipcu, złożyłam wniosek o eTA, opłaciłam, przyszedł mail z treścią "eTA approved", tyle że w mailu jest podany numer paszportu ze spacją (sądziłam, że jest to w porządku, skoro było napisane, że trzeba dokładnie przepisać dane z paszportu) i teraz nie wiem czy powinnam aplikować o nową eTA? | |
| Autor: | Zeus [ 15 Maj 2018 20:19 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Było już w tym temacie nie raz Przeczytaj i znajdziesz | |
| Autor: | cccc [ 15 Maj 2018 22:12 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
@ewelinab1997 spoko, nie musisz aplikowac o nowa eTA i zycze udanego pobytu. | |
| Autor: | kusiu0 [ 16 Maj 2018 09:15 ] | ||
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady | ||
Za instrukcja aplikowania o ETA: https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/visit-canada/eta/apply-pl.html
| |||
| Autor: | ewelinab1997 [ 16 Maj 2018 22:07 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Wiem, widziałam instrukcję już po fakcie niestety. No cóż, chyba faktycznie zaaplikuję o nową | |
| Autor: | SPLDER [ 16 Maj 2018 23:56 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
W postach powyżej były osoby które miały spację w numerze paszportu w eTA i nie było z tym żadnych problemów. Oczywiście nikt na tym forum nie da gwarancji, że nie będzie problemów w przyszłości. Myślę, że lepiej będzie się zapytać u źródła przed wydawaniem pieniędzy na nową eTA: http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta-form-help.asp | |
| Autor: | Lukiii [ 18 Maj 2018 23:44 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Witam, 4 dni temu złożyłem wniosek o eta do tej pory nie pobralo oplaty i nie ma wiadomosci na poczcie. Teraz sie zastanawiam czy w ogóle zostala zlozony wniosek :/ Mysle czy aplikowac ponownie czy czekac i czy mozna skladac kilka razy wniosek , co o tym myslicie ? | |
| Autor: | luftairways [ 19 Maj 2018 00:52 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
mikuś napisał(a): @cccc Korzystając z okazji - czy granice lądową przekraczałeś może wynajętym autem z USA ? przekraczałem samochodem | |
| Autor: | ewelinab1997 [ 21 Maj 2018 19:19 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Lukiii dostałeś eTA? Skoro Ci nie pobrało kasy, to widocznie był jakiś błąd systemu, spróbuj jeszcze raz zaaplikować | |
| Autor: | oskiboski [ 21 Maj 2018 19:30 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
A numer wniosku przyszedł na maila ? | |
| Autor: | cccc [ 21 Maj 2018 21:30 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Lukiii napisał(a): Witam, 4 dni temu złożyłem wniosek o eta do tej pory nie pobralo oplaty i nie ma wiadomosci na poczcie. Teraz sie zastanawiam czy w ogóle zostala zlozony wniosek :/ Mysle czy aplikowac ponownie czy czekac i czy mozna skladac kilka razy wniosek , co o tym myslicie ? Jesli nie pobrano oplaty i nie otrzymales potwierdzenia to aplikujesz jeszcze raz, ale najpierw sprawdz czy masz odpowiedni kredyt na karcie. pozdr. | |
| Autor: | ind_globtroter [ 21 Maj 2018 21:35 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Albo czy nie byłeś karany/-a | |
| Strona 8 z 13 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |