Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Kanada - eTA
kanada-eta,760,82209
Strona 8 z 13

Autor:  cccc [ 28 Sty 2018 20:19 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

@Lopezo, jesli nie znajdziesz, to mozesz sprobowac skontaktowac sie z organem wydajacym eTA, albo zaaplikowac jeszcze raz.

Autor:  mikuś [ 14 Mar 2018 16:00 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Czy dalej aktualne jest, że podróżując drogą lądową z USA do Kanady eTA nie jest wymagalne?

Autor:  cccc [ 14 Mar 2018 17:30 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

@mikuś, wydaje mi sie ze nie, ale najlepiej zapytac w konsulacie, aby uzyskac aktualne informacje.
BTW przekraczalem granice z USA do Kanady w grudniu droga ladowa, ale o eTA nikt nie pytal, nawet nie mialem przy sobie wydruku. ;)
Pozdr.

Autor:  mikuś [ 14 Mar 2018 18:41 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

@cccc Korzystając z okazji - czy granice lądową przekraczałeś może wynajętym autem z USA ? :)

Autor:  cccc [ 14 Mar 2018 19:00 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

@mikuś, przekraczalem na piechote przez Rainbow Bridge przy Niagara.

Autor:  beaver1987 [ 17 Kwi 2018 22:41 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Witam,
w czerwcu wybieram się do Kanady, paszport mam ważny do 18 sierpnia, gdzieś przeczytałem, że aby ubiegać się o eTA muszę mieć ważny paszport minimum 180 dni. Czy to prawda ? miał ktoś podobny przypadek? Czy musze szybko wyrabiać nowy paszport? Lecę do Kanady dosłownie na parę dni w celach służbowych.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Autor:  macq91 [ 17 Kwi 2018 22:49 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Wyrób nowy jak najszybciej.

Autor:  Zeus [ 17 Kwi 2018 22:49 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Wyrób nowy paszport.

Autor:  ewelinab1997 [ 15 Maj 2018 20:12 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

hej :)
Lecę do Kanady w lipcu, złożyłam wniosek o eTA, opłaciłam, przyszedł mail z treścią "eTA approved", tyle że w mailu jest podany numer paszportu ze spacją (sądziłam, że jest to w porządku, skoro było napisane, że trzeba dokładnie przepisać dane z paszportu) i teraz nie wiem czy powinnam aplikować o nową eTA?

Autor:  Zeus [ 15 Maj 2018 20:19 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Było już w tym temacie nie raz
Przeczytaj i znajdziesz

Autor:  cccc [ 15 Maj 2018 22:12 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

@ewelinab1997 spoko, nie musisz aplikowac o nowa eTA i zycze udanego pobytu.

Autor:  kusiu0 [ 16 Maj 2018 09:15 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Za instrukcja aplikowania o ETA:
https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/visit-canada/eta/apply-pl.html

Załączniki:
ETA.PNG
ETA.PNG [ 542.11 KiB | Obejrzany 1451 razy ]

Autor:  ewelinab1997 [ 16 Maj 2018 22:07 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Wiem, widziałam instrukcję już po fakcie niestety. No cóż, chyba faktycznie zaaplikuję o nową

Autor:  SPLDER [ 16 Maj 2018 23:56 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

W postach powyżej były osoby które miały spację w numerze paszportu w eTA i nie było z tym żadnych problemów.
Oczywiście nikt na tym forum nie da gwarancji, że nie będzie problemów w przyszłości.
Myślę, że lepiej będzie się zapytać u źródła przed wydawaniem pieniędzy na nową eTA:

http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta-form-help.asp

Autor:  Lukiii [ 18 Maj 2018 23:44 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Witam, 4 dni temu złożyłem wniosek o eta do tej pory nie pobralo oplaty i nie ma wiadomosci na poczcie. Teraz sie zastanawiam czy w ogóle zostala zlozony wniosek :/ Mysle czy aplikowac ponownie czy czekac i czy mozna skladac kilka razy wniosek , co o tym myslicie ?

Autor:  luftairways [ 19 Maj 2018 00:52 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

mikuś napisał(a):
@cccc Korzystając z okazji - czy granice lądową przekraczałeś może wynajętym autem z USA ? :)



przekraczałem samochodem

Autor:  ewelinab1997 [ 21 Maj 2018 19:19 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Lukiii dostałeś eTA? Skoro Ci nie pobrało kasy, to widocznie był jakiś błąd systemu, spróbuj jeszcze raz zaaplikować ;)

Autor:  oskiboski [ 21 Maj 2018 19:30 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

A numer wniosku przyszedł na maila ?

Autor:  cccc [ 21 Maj 2018 21:30 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Lukiii napisał(a):
Witam, 4 dni temu złożyłem wniosek o eta do tej pory nie pobralo oplaty i nie ma wiadomosci na poczcie. Teraz sie zastanawiam czy w ogóle zostala zlozony wniosek :/ Mysle czy aplikowac ponownie czy czekac i czy mozna skladac kilka razy wniosek , co o tym myslicie ?

Jesli nie pobrano oplaty i nie otrzymales potwierdzenia to aplikujesz jeszcze raz, ale najpierw sprawdz czy masz odpowiedni kredyt na karcie.
pozdr.

Autor:  ind_globtroter [ 21 Maj 2018 21:35 ]
Temat postu:  Re: Wiza / eTA do Kanady

Albo czy nie byłeś karany/-a

Strona 8 z 13 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/