| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak jaki-plecak,245,19334 | Strona 17 z 20 |
| Autor: | ms993 [ 27 Wrz 2015 21:50 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Ja latam z takim: http://fanlidla.pl/gazetka/2014.04.22.t ... rekkingowy Ma 40l, do kosza wchodzi bardzo na styk, ale jeszcze nikt się nie doczepił (bo nikt go nie sprawdzał tak naprawdę). Plecaka 25l na pewno nie każą pakować do kosza, bo na oko ocenią, że jest ok. | |
| Autor: | haxzje [ 16 Paź 2015 17:04 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Po przejrzeniu wątku, mam do was kilka pytań odnośnie znalezionych propozycji. Niestety, znalezienie starej wersji Forclaz 40 jest raczej niemożliwe, dlatego będę wdzięczny, jeśli ktoś podzieli się ze mną informacją na temat podanych plecaków i ich testu w koszykach Wizzair i Ryanair http://www.decathlon.pl/plecak-f-40-air ... tMoreInfos 67 x szer.29 x gł.25 cm. http://www.decathlon.pl/plecak-40-l-for ... Advantages http://allegro.pl/plecak-turystyczny-tr ... 10216.html 61CM X 28CM X 27C http://archiwum.allegro.pl/oferta/the-n ... 71296.html - 46 cm x 33cm x 15 cm http://allegro.pl/plecak-wojskowy-molle ... 94167.html - 50cm*30cm*25cm http://allegro.pl/plecak-the-north-face ... 76914.html - 48 x 36 x 18 cm | |
| Autor: | baja [ 26 Lis 2015 22:14 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
mam plecak Forclaz 25 SPEED ![]() https://www.decathlon.pl/plecak-forclaz ... 01664.html na wysokość ma 56 cm, przejdzie jako WIZZ mały podręczny 42x32x25? ktoś próbował? co radzicie? z góry dzięki za rzeczowe odpowiedzi | |
| Autor: | Nvjc [ 27 Lis 2015 01:06 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Dwa posty wyżej masz odpowiedź co do plecaków 25l. Duża część tego forum lata z plecakiem Forclaz 40, w zdecydowanej większości bezproblemowo. Sam z plecakiem 40l (o podobnej wysokości co ten z Twojego linka) jako podręcznym leciałem wizzairem już ponad 10 razy i zawsze przechodził z dużym luzem, chociaż zdarzyło się z 2-3 razy, że był sprawdzany. @ | |
| Autor: | Japonka76 [ 29 Lis 2015 19:22 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
AndziaP84 napisał(a): czy ktoś leciał z tym plecakiem z Lidla? Mam ten plecak i latałam Wizz. Bez problemu wchodzi do sizera. http://fanlidla.pl/gazetka/2015.02.23.t ... rekkingowy | |
| Autor: | mezo23 [ 29 Lis 2015 20:34 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Czy ktoś z forumowiczów używał tego plecaka jako podręczny do wizzair http://www.decathlon.pl/plecak-arpenaz- ... 31387.html ?? będę wdzięczny za odpowiedz moja dziewczyna leci w srodę i nie wiem czy przejdzie | |
| Autor: | yogibabu [ 29 Lis 2015 21:17 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Nie jezdzilem z takim plecakiem ale przy 10l pojemnosci tego plecaczka to nie bedzie problemu. Bardziej zastanawiałbym się czy to wystarczy do spakowania się kobiecie... | |
| Autor: | Tomek Zien [ 29 Lis 2015 21:41 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
mezo23 napisał(a): Czy ktoś z forumowiczów używał tego plecaka jako podręczny do wizzair http://www.decathlon.pl/plecak-arpenaz- ... 31387.html ?? będę wdzięczny za odpowiedz moja dziewczyna leci w srodę i nie wiem czy przejdzie Ja go miałem kilka razy w tym roku jako drugi gratisowy przy priorytecie, więc problemów nie powinna mieć żadnych, skoro bierze go jako normalny podręczny W ten weekend byłem w Bergamo z tym https://www.decathlon.pl/plecak-vewai-2 ... 40195.html kupionym niedawno po 4,99zł | |
| Autor: | baja [ 30 Lis 2015 21:33 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
baja napisał(a): mam plecak Forclaz 25 SPEED https://www.decathlon.pl/plecak-forclaz ... 01664.html na wysokość ma 56 cm, przejdzie jako WIZZ mały podręczny 42x32x25? ktoś próbował? co radzicie? z góry dzięki za rzeczowe odpowiedzi Mam też starego Forclaz 30, z tych najpopularniejszych i muszę przyznać, że Forclaz 25 SPEED jest wyższy, pojemniejszy i ma zdecydowanie więcej kieszonek. Oba przeszły mi bez problemu - już sprawdzone, w tym nowszym (pomarańczowym) zawsze można ugiąć dłonią usztywnienie pleców, które tak zawyża wysokość tego plecaka. | |
| Autor: | refiko [ 05 Lut 2016 19:11 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Czy ten Forclaz wchodzi do sizera z stelażem i usztywnieniem pleców? Wybebeszacie go lecąc Wizzair'em? | |
| Autor: | lukasz26st [ 06 Mar 2016 18:51 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Co sądzicie o tym plecaku http://www.e-horyzont.pl/daytona-30-nig ... 31214.html , jako sprzęt na 2-3 dniowe wypady po europę ewentualnie http://www.e-horyzont.pl/trooper-32-nig ... 31209.html | |
| Autor: | anka_ww [ 11 Mar 2016 10:19 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Przeczytałam wszystkie posty o Forclaz 40, ale mam pytanie W decathlonie są 3 plecaki Forclaz 40, jeden odpada przez cenę 400zł i zostają dwa: wersja niby dla dzieci https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 30972.html i zwykły air cooling http://www.decathlon.pl/plecak-turystyc ... utPicshare który polecacie? Chodzi oczywiście o mały bagaż wizzaira | |
| Autor: | dialam [ 11 Mar 2016 10:27 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
ja polecam wersję dla dzieci, bo mam metalowy stelaż trzeba wyjąć, bo jest wiele dłuższy niż w starym forclazie i do seizera za wysoki, bez niego plecak spokojnie się mieści użytkowałam plecak bez stelaża i nie mogłam narzekać - bardzo wygodny | |
| Autor: | anka_ww [ 11 Mar 2016 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Na początku przerażała mnie wysokość 67cm ale jak piszecie, że te usztywnienie będzie się dało ugiąć ręką do 42cm to spoko @dialam Zapewne wyjmowanie stelaża tak samo wygląda w wersji dla dzieci i tej zwykłej? Widzę, że chyba jedyną różnicą jest kilka cm więcej i funkcja wentylacji - w tym dla dorosłych. Poza tym to niczym się nie różnią? | |
| Autor: | dialam [ 11 Mar 2016 11:05 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
trochę się różnią kieszonkami nie porównywałam z wersją "air" - na pewno "air" jest lżejszy, ale mi właśnie kieszonki zewnętrzne w nim nie pasowały (latam z dziećmi i muszę mieć różne rzeczy pod ręką) ja do wizza jako podręczny miałam plecak napakowany do komina i wchodził bez problemu do sizera stelaż pewnie można brać, w razie czego włożyć po skosie do sizera, jeśli bagaż nie będzie na maksa napchany oczywiście stelaż pewnie w tym air się tak samo wyciąga - nie sprawdzałam | |
| Autor: | takakasia [ 14 Mar 2016 12:24 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Ja latam z Cabin zero mini - dokładnei takie wymiary jest bardzo lekki i przydaje się na wycieczkach można nosić go jako torbę też. Mam od dwóch lat, często latam i nic się nie dzieje http://walizki24.pl/product-zul-14923-P ... zzair.html | |
| Autor: | anka_ww [ 15 Mar 2016 17:21 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Dobra, wyjdę na blondynkę Zamówiłam Forclaz 30 i 40l i o jakim stelaży Wy pisaliście? Widzę usztywnienie jedynie jakby wszytą dyktą i tą machinką do oddychania pleców https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32422.html https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32427.html nie mam w ogóle takich rzepów quechua-forclaz-40,245,42457&start=20#p410257 | |
| Autor: | olus [ 15 Mar 2016 17:36 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Tamte posty dotyczyły poprzednich wersji plecaka, było ich już kilka. Być może w tej aktualnej stelaża metalowego nie ma. Rozumiem, że sprawdzałaś od środka plecaka? | |
| Autor: | anka_ww [ 15 Mar 2016 17:44 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
@olus Tak sprawdzałam. Nie ma za chiny. Dlatego się kilka dni temu upewniałam tutaj wrzucając linki Znalazłam jakiś post na forum, że te nowe właśnie nie mają stelaża, owszem są gibkie ale boje się że jak je zegnę to już nie odegnę link https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32428.html | |
| Autor: | olus [ 15 Mar 2016 17:50 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
To mogę Ci jedynie powiedzieć tyle, że wielokrotnie latałam z Forclazem 40 (starym) jako mały podręczny. Zawsze miałam bardzo mocno wypchany (choć oczywiście byłam przygotowana, żeby ewentualnie coś z niego powyjmować, założyć na siebie, czy poupychać po kieszeniech) i nigdy nikt nie zwrócił na niego uwagi, nie kazał mi wkładać do koszyka, nawet jeśli walizki sprawdzali bardzo drobiazgowo. | |
| Strona 17 z 20 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |