Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak
jaki-plecak,245,19334
Strona 17 z 20

Autor:  ms993 [ 27 Wrz 2015 21:50 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Ja latam z takim: http://fanlidla.pl/gazetka/2014.04.22.t ... rekkingowy
Ma 40l, do kosza wchodzi bardzo na styk, ale jeszcze nikt się nie doczepił (bo nikt go nie sprawdzał tak naprawdę).
Plecaka 25l na pewno nie każą pakować do kosza, bo na oko ocenią, że jest ok.

Autor:  haxzje [ 16 Paź 2015 17:04 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Po przejrzeniu wątku, mam do was kilka pytań odnośnie znalezionych propozycji. Niestety, znalezienie starej wersji Forclaz 40 jest raczej niemożliwe, dlatego będę wdzięczny, jeśli ktoś podzieli się ze mną informacją na temat podanych plecaków i ich testu w koszykach Wizzair i Ryanair

http://www.decathlon.pl/plecak-f-40-air ... tMoreInfos 67 x szer.29 x gł.25 cm.

http://www.decathlon.pl/plecak-40-l-for ... Advantages

http://allegro.pl/plecak-turystyczny-tr ... 10216.html 61CM X 28CM X 27C

http://archiwum.allegro.pl/oferta/the-n ... 71296.html - 46 cm x 33cm x 15 cm

http://allegro.pl/plecak-wojskowy-molle ... 94167.html - 50cm*30cm*25cm

http://allegro.pl/plecak-the-north-face ... 76914.html - 48 x 36 x 18 cm

Autor:  baja [ 26 Lis 2015 22:14 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

mam plecak Forclaz 25 SPEED
Image
https://www.decathlon.pl/plecak-forclaz ... 01664.html

na wysokość ma 56 cm, przejdzie jako WIZZ mały podręczny 42x32x25?
ktoś próbował? co radzicie? z góry dzięki za rzeczowe odpowiedzi ;)

Autor:  Nvjc [ 27 Lis 2015 01:06 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Dwa posty wyżej masz odpowiedź co do plecaków 25l. Duża część tego forum lata z plecakiem Forclaz 40, w zdecydowanej większości bezproblemowo. Sam z plecakiem 40l (o podobnej wysokości co ten z Twojego linka) jako podręcznym leciałem wizzairem już ponad 10 razy i zawsze przechodził z dużym luzem, chociaż zdarzyło się z 2-3 razy, że był sprawdzany. @

Autor:  Japonka76 [ 29 Lis 2015 19:22 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

AndziaP84 napisał(a):
czy ktoś leciał z tym plecakiem z Lidla?
http://fanlidla.pl/gazetka/2015.02.23.t ... rekkingowy
Mam ten plecak i latałam Wizz. Bez problemu wchodzi do sizera.

Autor:  mezo23 [ 29 Lis 2015 20:34 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Czy ktoś z forumowiczów używał tego plecaka jako podręczny do wizzair http://www.decathlon.pl/plecak-arpenaz- ... 31387.html ?? będę wdzięczny za odpowiedz moja dziewczyna leci w srodę i nie wiem czy przejdzie

Autor:  yogibabu [ 29 Lis 2015 21:17 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Nie jezdzilem z takim plecakiem ale przy 10l pojemnosci tego plecaczka to nie bedzie problemu. Bardziej zastanawiałbym się czy to wystarczy do spakowania się kobiecie... :) .

Autor:  Tomek Zien [ 29 Lis 2015 21:41 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

mezo23 napisał(a):
Czy ktoś z forumowiczów używał tego plecaka jako podręczny do wizzair http://www.decathlon.pl/plecak-arpenaz- ... 31387.html ?? będę wdzięczny za odpowiedz moja dziewczyna leci w srodę i nie wiem czy przejdzie

Ja go miałem kilka razy w tym roku jako drugi gratisowy przy priorytecie, więc problemów nie powinna mieć żadnych, skoro bierze go jako normalny podręczny ;)
W ten weekend byłem w Bergamo z tym https://www.decathlon.pl/plecak-vewai-2 ... 40195.html kupionym niedawno po 4,99zł :lol: Na powrocie był nieźle wypełniony i wchodził do koszyka bezproblemowo.

Autor:  baja [ 30 Lis 2015 21:33 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

baja napisał(a):
mam plecak Forclaz 25 SPEED
https://www.decathlon.pl/plecak-forclaz ... 01664.html
na wysokość ma 56 cm, przejdzie jako WIZZ mały podręczny 42x32x25?
ktoś próbował? co radzicie? z góry dzięki za rzeczowe odpowiedzi ;)


Mam też starego Forclaz 30, z tych najpopularniejszych i muszę przyznać, że Forclaz 25 SPEED jest wyższy, pojemniejszy i ma zdecydowanie więcej kieszonek.
Oba przeszły mi bez problemu - już sprawdzone, w tym nowszym (pomarańczowym) zawsze można ugiąć dłonią usztywnienie pleców, które tak zawyża wysokość tego plecaka.

Autor:  refiko [ 05 Lut 2016 19:11 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Czy ten Forclaz wchodzi do sizera z stelażem i usztywnieniem pleców? Wybebeszacie go lecąc Wizzair'em?
Image

Autor:  lukasz26st [ 06 Mar 2016 18:51 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Co sądzicie o tym plecaku http://www.e-horyzont.pl/daytona-30-nig ... 31214.html , jako sprzęt na 2-3 dniowe wypady po europę
ewentualnie http://www.e-horyzont.pl/trooper-32-nig ... 31209.html

Autor:  anka_ww [ 11 Mar 2016 10:19 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Przeczytałam wszystkie posty o Forclaz 40, ale mam pytanie :roll:

W decathlonie są 3 plecaki Forclaz 40, jeden odpada przez cenę 400zł i zostają dwa:

wersja niby dla dzieci
https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 30972.html

i zwykły air cooling
http://www.decathlon.pl/plecak-turystyc ... utPicshare


który polecacie?
Chodzi oczywiście o mały bagaż wizzaira :)

Autor:  dialam [ 11 Mar 2016 10:27 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

ja polecam wersję dla dzieci, bo mam
metalowy stelaż trzeba wyjąć, bo jest wiele dłuższy niż w starym forclazie i do seizera za wysoki, bez niego plecak spokojnie się mieści
użytkowałam plecak bez stelaża i nie mogłam narzekać - bardzo wygodny

Autor:  anka_ww [ 11 Mar 2016 10:57 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Na początku przerażała mnie wysokość 67cm ale jak piszecie, że te usztywnienie będzie się dało ugiąć ręką do 42cm to spoko :)

@dialam
Zapewne wyjmowanie stelaża tak samo wygląda w wersji dla dzieci i tej zwykłej?

Widzę, że chyba jedyną różnicą jest kilka cm więcej i funkcja wentylacji - w tym dla dorosłych. Poza tym to niczym się nie różnią?

Autor:  dialam [ 11 Mar 2016 11:05 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

trochę się różnią kieszonkami :lol: ten forclaz dla dzieci jest zdecydowanie większy od tego starego forclaza, jak się komin rozłoży to wogóle
nie porównywałam z wersją "air" - na pewno "air" jest lżejszy, ale mi właśnie kieszonki zewnętrzne w nim nie pasowały (latam z dziećmi i muszę mieć różne rzeczy pod ręką)
ja do wizza jako podręczny miałam plecak napakowany do komina i wchodził bez problemu do sizera
stelaż pewnie można brać, w razie czego włożyć po skosie do sizera, jeśli bagaż nie będzie na maksa napchany oczywiście
stelaż pewnie w tym air się tak samo wyciąga - nie sprawdzałam

Autor:  takakasia [ 14 Mar 2016 12:24 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Ja latam z Cabin zero mini - dokładnei takie wymiary Image
jest bardzo lekki i przydaje się na wycieczkach można nosić go jako torbę też. Mam od dwóch lat, często latam i nic się nie dzieje http://walizki24.pl/product-zul-14923-P ... zzair.html :mrgreen:

Autor:  anka_ww [ 15 Mar 2016 17:21 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Dobra, wyjdę na blondynkę :D

Zamówiłam Forclaz 30 i 40l i o jakim stelaży Wy pisaliście? Widzę usztywnienie jedynie jakby wszytą dyktą i tą machinką do oddychania pleców :roll:

https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32422.html

https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32427.html

nie mam w ogóle takich rzepów
quechua-forclaz-40,245,42457&start=20#p410257

Autor:  olus [ 15 Mar 2016 17:36 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Tamte posty dotyczyły poprzednich wersji plecaka, było ich już kilka. Być może w tej aktualnej stelaża metalowego nie ma. Rozumiem, że sprawdzałaś od środka plecaka?

Autor:  anka_ww [ 15 Mar 2016 17:44 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

@olus
Tak sprawdzałam. Nie ma za chiny. Dlatego się kilka dni temu upewniałam tutaj wrzucając linki :(


Znalazłam jakiś post na forum, że te nowe właśnie nie mają stelaża, owszem są gibkie ale boje się że jak je zegnę to już nie odegnę :roll:


link https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32428.html

Autor:  olus [ 15 Mar 2016 17:50 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

To mogę Ci jedynie powiedzieć tyle, że wielokrotnie latałam z Forclazem 40 (starym) jako mały podręczny. Zawsze miałam bardzo mocno wypchany (choć oczywiście byłam przygotowana, żeby ewentualnie coś z niego powyjmować, założyć na siebie, czy poupychać po kieszeniech) i nigdy nikt nie zwrócił na niego uwagi, nie kazał mi wkładać do koszyka, nawet jeśli walizki sprawdzali bardzo drobiazgowo.

Strona 17 z 20 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/