Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak
jaki-plecak,245,19334
Strona 15 z 20

Autor:  tom971 [ 08 Mar 2015 17:47 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

ze swojej strony polecam Columbia - Halftrack, poki cozero cofek
Image

Autor:  Sienias [ 09 Kwi 2015 23:08 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Witam,

po przeczytaniu tematu wiem już, że potrzebuję plecaka Forclaz 40 - na forum chyba już kultowego :)
Pytanie tylko, któy dokładnie model tak pięknie mieści się w mały bagaż podręczny WizzAira?

http://www.decathlon.pl/plecak-forclaz- ... 30978.html
http://www.decathlon.pl/plecak-f-40-air ... 32428.html
http://www.decathlon.pl/plecak-40-l-for ... Advantages

Autor:  michalg [ 27 Kwi 2015 13:34 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Podpinam się do wcześniejszego pytania - który z poniższych plecaków http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... 0-spt-0113 zmieści się jako mały podręczny w wizz?

Autor:  aaabbb [ 27 Kwi 2015 14:04 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

nie spotkałam sie jeszcze żeby cofneli kogokolwiek z plecakiem, no chyba ze byl to plecak ze stelażem to pewnie by cofneli

Generalnie jak ma się miękki plecak to nawet nie sprawdzają czy wejdzie do tego "kosza pomiarowego"

macie inne doświadczenia?

Moj plecak nie jest markowy więc nie podam nazwy, jest naprawdę duży i można go bardzo wypchać
w zależności od tego jakimi liniami lecę tak go wypycham a potem moge zawsze wrzucic koc czy kurtkę żeby nie trzymac jej w rękach jak już przejdę odprawę

Autor:  Roben [ 27 Kwi 2015 15:21 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Czy te plecaki nadadzą się?
Zastanawiam się nad modelem Gerengen https://www.tuttu.pl/male-35-litrow,ple ... 471-4518-p
lub Unund
https://www.tuttu.pl/male-35-litrow,ple ... 96-20571-p

30L nie będzie za mały?

Autor:  teliszon [ 27 Kwi 2015 18:31 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Mam taki-
http://allegro.pl/the-north-face-plecak ... 71296.html

Kupiony za 25$ na wyprzedaży w Kanadzie.
Jako bagaz podręczny się sprawdza.Wymiary podane na allegro moim zdaniem nie do konca rzetelne.
Wysokość 46cm,ale usztywnienie plecow "giętkie",wiec można przy kontroli do 42cm zgiąć swobodnie.
Podane 15cm mocno niedoszacowane,po spakowaniu na maxa powyzej 25cm.
Długi zamek główny,więc wygodne pakowanie.
27l pojemności-moim zdaniem więcej.I jak dla mnie,plecak bez kieszeni bocznych,to nieporozumienie.
Po przejściu kontroli,wszystko z kieszeni tam się zmieści.I butelka z wodą (czy co tam kto pije) zawsze pod ręką.
Na tygodniowy wyjazd do Włoch, pomieścił bez problemu potrzebne rzeczy.

Autor:  Pakollo [ 22 Maj 2015 11:54 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Witam Wszystkich!
Od jakiegoś czasu śledzę temat taniego latania i chciałbym w końcu kupić plecak turystyczny. Niestety nigdzie nie można już znaleźć starego Forclaza 40, a jeżeli dobrze się orientuję to Forclaz Air nie jest na tyle elastyczny żeby go upchnąć w koszach wizza czy ryanaira.
Dlatego chciałem się dowiedzieć czy macie może jakieś inne dobre propozycje zamiast forclaza?

Zastanawiam się nad:
Hi-Tec Tantan 50l
4F PCG001A Weisshorn 50L
Outhorn Argon 40l

Może ktoś miał jakąś styczność z tymi plecakami lub może polecić coś innego w rozsądnej cenie?

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Autor:  elwirka [ 22 Maj 2015 12:01 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Pakollo napisał(a):
Hi-Tec Tantan 50l


Taki kupiłam właśnie. Jeszcze nie sprawdzałam w koszyku. Ma duże możliwości kompresyjne, więc "na oko" uważam, że będzie idealny.

Autor:  Pakollo [ 22 Maj 2015 13:29 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

No właśnie też mi się wydaje że ma potencjał :) Chyba przejadę się dziś do sklepu i popróbuje dopasować go do koszykowych wymogów.

Autor:  Pakollo [ 23 Maj 2015 10:03 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

A czy ktoś się może orientuje czy Hi-tec Tantan różni się czymś znączcym od Hi-tec Tosca? Bo wyglądają raczej podobnie.

Autor:  rosol [ 23 Maj 2015 17:07 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Kicerk napisał(a):
Osobiście mogę polecić plecak marki Wenger (ten z oferty w Tesco). Wykonany naprawdę dobrze i pojemny. Po wypchaniu spełnia wymiary ;)
Jeżeli ktoś potrzebuje mogę oddać 9 znaczków.

czesc, mozesz podac model?

Autor:  horacy19 [ 23 Maj 2015 19:05 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

http://www.tesco.pl/wenger/plecak.php

Jest naprawdę solidny. Używam go na codzień do pracy, i kilkadziesiąt wyjazdów ma też za sobą. I nic poza kilkoma wystającymi nitki, bo gdzieś przyorałem się nie dzieje.

Autor:  myca007 [ 23 Maj 2015 20:51 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Ta promocja w tesco było dwa lata temu. Kupiłem wtedy dużą torbę na bagaz rejestrowany, małą kabinówkę i wspomniany plecak. Wszystko bardzo dobrej jakości, nie widać żadnych śladów zużycia. Akurat dzisiaj byłem w Kauflandzie i oni przejeli tą promocję Wengera. Bardzo fajne modele również -50%. Promocja polega na zbieraniu punktow, ale myślę że ładna prośba do kasjerki i dostaniemy odpowiednia ilość znaczków.

Autor:  orafix85 [ 08 Cze 2015 20:00 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Testował ktoś Osprey Kestrel 48 i Kyte 46 na bramkach ? ;)

Autor:  barat [ 08 Cze 2015 22:12 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Tak wertuję forum, i chyba nie natrafiłem na jakąś propozycję substytutu Forclaz 40... jest niby Arpenaz 40, ale on jest ładowany od góry przez komin ... jednak Forclaz z tego co widzę miał to mądrzej rozwiązane ...
Nie mieści mi się w głowie czemu dobre konstrukcje są wycofywane i zastępowane mniej praktycznymi :/

Istnieje jakiś następca Forclaza na potrzeby WizzAir?

Autor:  ciacho_majonez [ 08 Cze 2015 23:21 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

No pewnie w mniemaniu producenta nowa wersja jest bardziej praktyczna. Może to i prawda. Wszak nie produkują oni plecaków pod rozmiary Wizza, tak wyszło po prostu z poprzednią wersją ;)

Autor:  hipeq69 [ 09 Cze 2015 16:37 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Też właśnie poszukuję jakiegoś plecaka, który po upchaniu wejdzie w małego wizza :D Ktoś coś poleca aktualnie w miare przystępnej cenie?

Dzięki i Pozdrawiam ;)

Autor:  hipeq69 [ 11 Cze 2015 21:03 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Dzisiaj zrobiłem rekonesans w sklepach i przypadł mi do gustu:
Puma Apex 35l:
http://www.decathlon.pl/plecak-apex-pum ... 94607.html

Froclaz Air 30l:

http://www.decathlon.pl/plecak-f-30-air ... 32422.html
Jednak w tym obawiam się twardych pleców, że nie dopasuję ich do małego podręcznego w wizzie i oczywiście na minus tylko jedna kieszeń.

Hi-Tec Ambatha 35l:
http://allegro.pl/plecak-trekkingowy-tu ... 48026.html

Hi-Tec Airzone 35l (czarny również dostępny za 10zł więcej)
http://allegro.pl/plecak-trekkingowy-tu ... 24219.html

Co byście polecili WASZYM zdaniem? Może ktoś z Was korzystał z jakiegoś z tych plecaków w praktyce?

Dziękuję i pozdrawiam:)

Autor:  Ficzer [ 18 Cze 2015 11:11 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Czy ktoś z was latał z Deuterem Futurą 32? Zastanawiam się nad jego kupnem i ważnym kryterium jest aby dało się z nim wejść jako małym bagażem :D

Autor:  litespeed [ 18 Cze 2015 12:23 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Ma paski kompresyjne po bokach i klapę więc spokojnie można go w razie problemów "pomniejszyć".

Strona 15 z 20 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/