Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak
jaki-plecak,245,19334
Strona 11 z 20

Autor:  wembley [ 28 Mar 2014 22:25 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Opisywany już Forclaz 30 wypchany na maksa idealnie mieści się w koszu. Cena w Decatlon Sosnowiec 59,99 zł
http://www.fotoszok.pl/show.php/1982217 ... 8.jpg.html

Autor:  topaz102 [ 29 Mar 2014 19:00 ]
Temat postu:  Re: Odp: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Mam Forclaz 30 spokojnie jako mały podręczny przechodzi.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Autor:  fajna-ania [ 08 Kwi 2014 21:39 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

wembley napisał(a):
Opisywany już Forclaz 30 wypchany na maksa idealnie mieści się w koszu. Cena w Decatlon Sosnowiec 59,99 zł
http://www.fotoszok.pl/show.php/1982217 ... 8.jpg.html

Stacjonarnie jest taniej niż online? Bo na stronie widzę za 79,99zł

Autor:  Ami921 [ 13 Kwi 2014 15:17 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

fajna-ania napisał(a):
wembley napisał(a):
Opisywany już Forclaz 30 wypchany na maksa idealnie mieści się w koszu. Cena w Decatlon Sosnowiec 59,99 zł
http://www.fotoszok.pl/show.php/1982217 ... 8.jpg.html

Stacjonarnie jest taniej niż online? Bo na stronie widzę za 79,99zł


z tego co widzę to na stronie 20 jest za 59,99zł

Autor:  Ami921 [ 13 Kwi 2014 15:19 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Ja mam magnum v-lite 28l, wymiary od producenta to 46 x 37 x 16 cm mam nadzieje, że jeżeli nie wypcham go po brzegi to będzie bez problemów

Autor:  ferges [ 14 Kwi 2014 13:42 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Co myślicie o tym plecaku?
Wymiary:
Wysokość: 47cm
Głębokość: 24cm
Szerokość: 32cm
Cena 117 zł
http://www.citysport.com.pl/produkt/puma-plecak-deck-07216701/
Image

Autor:  zygi [ 16 Kwi 2014 21:35 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Koledzy,

Czy ktos z was sprawdzał
Decathlon Forclaz 30 Air
Forclaz 22 Air ?

Nadadzą się jako mały bagaż do Ryanaira ? Po wymiarach wydają się zbyt wysokie - ale czy da się je zagiąć żeby się zmieściły ?

Autor:  MareQ [ 16 Kwi 2014 21:38 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Jeśli forclaz 30 wchodzi wypchana, to z 40 też nie powinno być problemu w Wizz Airze o ile nie będzie napakowany na maksa?

Autor:  yoitsdomka [ 17 Kwi 2014 19:04 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Prześledzenie wątku wykaże, że wiele osób Forclaza 40 zabierało jako podręczny mały w wizzie i nie było problemu ;) Nie do końca wypchany oczywiście, z wyjętym stelażem, ale wchodził i się sprawdzał. Tym bardziej Forclaz 30 musi spełnić zadanie.

Autor:  pieerx [ 17 Kwi 2014 19:57 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Wiem że ten temat nie do końca pasuje, ale wydaje się najbardziej odpowiedni.
Sprawdzał ktoś może Forclaz 20 jako drugi podręczny w Ryanair ?

Autor:  Mikelek [ 24 Kwi 2014 14:52 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Quechua Forclaz 30 kupiliśmy kilka dni temu, przed wylotem Wizzem do Azerbejdżanu, w Budapeszcie przyglądali się tylko, bez mierzenia i bez słowa przepuścili. Plecak nie jest duży, ale da się do niego spakować więcej niż się wydaje patrząc na niego z zewnątrz, poza tym w lubelskim Decathlonie zapłaciliśmy za niego tylko 50 zł, więc jesteśmy podwójnie zadowoleni. Jeśli przed nami będzie jakaś jeszcze wycieczka "landrynką", to pewnie dokupimy kolejny, dla starszej córki.

Generalnie jak na razie, bardzo duży plus ode nas dla tego plecaka :)

Autor:  leon85 [ 07 Maj 2014 21:16 ]
Temat postu:  Re: Odp: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

A co sądzicie o plecaku z Lidla? Jest to plecak trekkingowy w wersji 30l i 40l.
http://fanlidla.pl/gazetka/2014.04.22.t ... rekkingowy
http://fanlidla.pl/gazetka/2014.04.22.t ... rekkingowy

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Autor:  jotpol [ 07 Maj 2014 22:34 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Plecak 40L jest chyba większy niż mały podręczny (wyższy). Nie mierzyłem ale z wyglądu budzi podejrzenie i nie zdziwiłbym się gdyby na lotnisku poproszono o wsadzenie go w koszyk.
Natomiast 30L z lidla (włąściwie to 25L) posiadam i mimo że nie jest zbyt wytrzymały to jest bardzo wygodny i poręczny.

Autor:  josue [ 11 Maj 2014 20:44 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Pamiętaj ze objętość plecaka zawsze można zmniejszyć poprzez zaciągnięcie taśm , nie zawsze też podchodzą do bagażu rygorystycznie..


Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

Autor:  wojtek_92 [ 15 Maj 2014 12:58 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Witam

Kupiłem ostatnio : http://sklep.jack-wolfskin.pl/plecak-perfect-day_59802t

Jako mały podręczny powinien być ok? Może ktoś testował?

Pozdrawiam

Wojtek

Autor:  Zeus [ 15 Maj 2014 13:18 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

tak

Autor:  gralik11 [ 15 Maj 2014 16:59 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Mi jeszcze ani razy nie mierzyli bagazu w Wizz Air...

Autor:  Loncik [ 19 Maj 2014 20:09 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Cześć,

Jeśli dobrze rozumiem, to piszecie, że Forclaz 30 na maksa wypchany bez problemu przechodzi jako mały bagaż podręczny Wizzair (czyli 42x32x25). Tymczasem na stronie Decathlona podają wymiary 49 x szer. 35 x gł. 21 cm. Czy to oznacza, że te 4-5 cm nie robią różnicy? Czy może chodzi o jeszcze inny model niż z np. takiego linku

http://www.decathlon.pl/plecak-30-l-for ... 45978.html

Mam nadzieję, że nie naruszam tym postem żadnych panujących tu zasad. Pierwszy raz wybieram się samolotem w podróż i nie chciałbym się za bardzo już na lotnisku denerwować :)

Autor:  AnBo [ 19 Maj 2014 23:13 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Ja właśnie zaliczyłam 4 wyjazd ( w tym 1 na 8 dni) z 30 litrowym Arpenaz ( wcześniejsza wersja Forclaz, wrzucałam kiedyś zdjęcia z przymiarek w skrzynkach Wizz i Ryan). Nikt nigdy nie kazał mi go wkładać do koszyka. Sama z ciekawości sprawdzałam kilka razy i wchodzi spokojnie. Górę ściągam maksymalnie paskiem żeby zlikwidować nadwyżkę cm. Plecak można spakować na różna sposoby żeby do różnych linii pasował. Na Wizz pogrubić i skrócić, na Ryanair i Easy Jet spłaszczyć i wyciągnąć w górę.
Ja przed zakupem nabrałam w decatlonie ubrań niby do przymiarki, wypchałam plecak w przymierzalni na maksa i pomierzyłam.

Autor:  iwanoof [ 19 Maj 2014 23:35 ]
Temat postu:  Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak

Mam Forclaz 40 i po wyjęciu stelaża ładnie się mieści w koszu.

Strona 11 z 20 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/