Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Intetnet mobilny
intetnet-mobilny,745,167021
Strona 1 z 1

Autor:  mmaratonczyk [ 02 Wrz 2022 04:36 ]
Temat postu:  Intetnet mobilny

Jakich operatorów polecacie w Boliwii jeżeli chodzi o internet mobilny? Czy są jakieś problemy z zkupem karty sim?

Autor:  Martinuss [ 02 Wrz 2022 08:44 ]
Temat postu:  Re: Intetnet mobilny

@mmaratonczyk
Przed każdym wyjazdem patrzę na ta stonkę: https://prepaid-data-sim-card.fandom.com/wiki/Bolivia
Praktyczne info o kartach SIM w każdym kraju ;)

Autor:  hiszpan [ 02 Wrz 2022 08:50 ]
Temat postu:  Re: Intetnet mobilny

Ja kupowałem w zeszłym tygodniu Tigo, no limit internet na 4 dni za 30Bs. Miałem ze sobą router internetowy. Wszystko działało super.

Autor:  nelson 1974 [ 29 Lip 2023 16:47 ]
Temat postu:  Re: Intetnet mobilny

Jeszcze w temacie internetu. Entel oferuje nielimitowany internet w cenie 60 BOB na dwanaście dni. Śmiga, aż miło :D. Właśnie z niego korzystam. Ważność pakietu można oczywiście przedłużyć w każdej budce, a sam zakup karty też nie jest problemem.

Autor:  micaj [ 02 Lip 2024 13:08 ]
Temat postu:  Re: Intetnet mobilny

Korzystaliście może w esim z aplikacji w stylu Nomad, etc? Generalnie dobrze działało mi w Azji, w Europie bez problemów także. Kolega miał issue w Kambodży. Jakie doświadczenia z Boliwią?

Autor:  monroe [ 29 Sty 2025 13:16 ]
Temat postu:  Re: Intetnet mobilny

Airalo w Boliwii na standardowej 3-dniowej wycieczce po m.in. Salar de Uyuni:
- w samym Uyuni działa świetnie, jest LTE bo i nadajnik nad samym miasteczkiem;
- poza Uyuni z zasięgiem sieci z której korzystają bardzo słabo, tylko sporadycznie coś "łapało". W bliskich okolicach Salar de Uyuni sieć raczej była.

Airalo w Boliwii łączy się tylko z Entelem. Próba wymuszenia zmiany na inną sieć nigdy się nie powiodła.

Autor:  seal [ 15 Lut 2026 14:03 ]
Temat postu:  Re: Intetnet mobilny

Ciekawe bo AIRALO pokazuje że działa tylko z TIGO:

Załącznik:
Zrzut ekranu z 2026-02-15 12-59-51.png
Zrzut ekranu z 2026-02-15 12-59-51.png [ 8.56 KiB | Obejrzany 165 razy ]


Najlepiej w Boliwii działa Entel, niestety eSIM działających na tym operatorze nie znalazłem.

Kartę Entel kupiłem na straganie na ulicy w Uyuni z pakietem nielimitowanym na 3 dni (tyle potrzebowałem). Działało całkiem dobrze choć oczywiście nie wszędzie jest jakikolwiek zasięg.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/