Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#261 PostWysłany: 14 Lip 2023 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 148
Loty: 83
Kilometry: 153 081
Krajów: 22 / 10.3%
marrak napisał(a):
Zamówiłem 27.05., przyszła 6.06.
Tak, aktywacja przez whatsapp, skan dowodu obu stron + selfie do weryfikacji.


O to dość sporo, bo sam Vodafone tyle nie wymaga.. A to już komplet danych pozwalających np ogarnąć jakieś konto typu revolut na Ciebie..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#262 PostWysłany: 14 Lip 2023 20:06 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 653
Loty: 18
Kilometry: 27 839
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
Ale topsim.es nie wygląda na firmę krzak tak jak i Revolut, więc równie dobrze możesz powiedzieć że zakładając konto w Revolut mogą używając tych danych założyć Ci konto na topsim i w domyśle użyć przeciwko Tobie taki numer :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#263 PostWysłany: 14 Lip 2023 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 148
Loty: 83
Kilometry: 153 081
Krajów: 22 / 10.3%
marrak napisał(a):
Ale topsim.es nie wygląda na firmę krzak tak jak i Revolut, więc równie dobrze możesz powiedzieć że zakładając konto w Revolut mogą używając tych danych założyć Ci konto na topsim i w domyśle użyć przeciwko Tobie taki numer :D


Wiesz co, dla mnie to jest trochę firma krzak jeśli komunikacja tylko WhatsApp itp ;] no ale nie róbmy już offtopa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#264 PostWysłany: 14 Lip 2023 21:07 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 653
Loty: 18
Kilometry: 27 839
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
Ale przynajmniej dało się poznać że pisałem z człowiekiem, w przypadku Revolut kontakt tylko przez czat i ciężko powiedzieć czy rozmawia się z człowiekiem czy z botem :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#265 PostWysłany: 08 Sie 2023 09:03 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 157
Pawellos napisał(a):
marrak napisał(a):
Zamówiłem 27.05., przyszła 6.06.
Tak, aktywacja przez whatsapp, skan dowodu obu stron + selfie do weryfikacji.


O to dość sporo, bo sam Vodafone tyle nie wymaga.. A to już komplet danych pozwalających np ogarnąć jakieś konto typu revolut na Ciebie..


Czy próbował ktoś kupić w topsim.es i aktywować bezpośrednio u vodafona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#266 PostWysłany: 08 Sie 2023 17:42 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 653
Loty: 18
Kilometry: 27 839
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
@stonka Nie aktywujesz bo numer telefonu wysyłają dopiero jak oni aktywują :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#267 PostWysłany: 09 Sie 2023 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2016
Posty: 9
Loty: 31
Kilometry: 65 896
Krajów: 17 / 7.9%
Czy ktoś korzystał w USA/Kanadzie z oferty polskiego operatora Play/Virgin Mobile?
Widzę, że jest dostępny pakiet 5GB za 150zł i myślę, że by mi to wystarczyło jeśli hula jako tako.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#268 PostWysłany: 09 Sie 2023 10:19 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1667
Loty: 37
Kilometry: 97 719
Krajów: 14 / 6.5%
srebrny
Tak, na poprzedniej stronie był o tym post - działa

Dodam tylko jeszcze tak cyklicznie - od tego jaka karta sim ważniejsze może być jaki masz telefon. Obecnie przy LTE obsługiwane są bardzo różne pasma i nawet moduły global czasami mogą obsługiwać tylko jakieś jedno pasmo w danym kraju i wtedy można się nie dobić do sieci
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
Offline
#269 PostWysłany: 27 Sie 2023 21:50 

Rejestracja: 15 Kwi 2023
Posty: 13
Jeżeli ktoś jest na etapie szukania Internetu na czas podróży do USA to polecam HolaFly
Wymagania to obsluga przez telefon e-sim
Korzystałem podczas wlasnie zakończonego tripa po wschodnim wybrzeżu i okolicach. W zasadzie tylko na całkowitym odludziu brak bylo sieci.
Karta korzysta z naszych kontaktów i można spokojnie używać Whatsappa, takze do połączeń głosowych i Video.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#270 PostWysłany: 27 Sie 2023 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2838
Loty: 231
Kilometry: 630 656
Krajów: 54 / 25.2%
złoty
Blanky napisał(a):
Karta korzysta z naszych kontaktów i można spokojnie używać Whatsappa, takze do połączeń głosowych i Video.

To akurat nie kwestia karty - każdy inny eSIM a nawet fizyczna karta SIM będą "korzystały z naszych kontaktów" (chyba że ktoś jeszcze zapisuje je na swojej podstawowej karcie SIM i po prostu ją wyciągnie z telefonu) ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#271 PostWysłany: 31 Sie 2023 08:52 

Rejestracja: 17 Maj 2023
Posty: 95
Cześć, zakupiłem kartę na ebay, później w obawie ze nie zdąży przyjsc bo sie tak zapowiadało zamowiłem drugą na allegro innego operatora.
Mam do odsprzedania kartę Ultra Mobile jest to starter który działa w kazdym miejscu na świecie podobno - USA, KANADA, HAWAJE, Indie i inne ogólnie 80 krajów. Z tego co wiem na start jest tam 100 min do wydzwonienia do 80 krajów swiata, 100 wiadomości, i 100 mb internetu 5G. Starter trzeba aktywować do lutego 2024 i ten pakiet co napisałem ma ograniczeną ilosc dni tylko nie wiem czy 7 czy 14. Nie będzie mi to potrzebne już.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#272 PostWysłany: 02 Wrz 2023 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12594
HON fly4free
Gdyby ktoś leciał w kilka osób i planował udostępnić internet z Holafly, to ...

"This eSIM does not allow you to share data or use a hotspot with other devices."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#273 PostWysłany: 02 Wrz 2023 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 220
Loty: 101
Kilometry: 293 549
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Wybieram sie do USA wiec dorzuce swoje 3 groszse w temacie internetu w USA ktore nie byly poruszane.

Aktualnie na allegro mozna kupic karty sim za okolo 150-200zl z internetem 12-50gb
Lyca mobile lub Tmobile

Załączniki:
ScreenHunter_843 Sep. 02 22.21.jpg
ScreenHunter_843 Sep. 02 22.21.jpg [ 30.36 KiB | Obejrzany 1612 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#274 PostWysłany: 02 Wrz 2023 23:00 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
No Airalo pierwszy raz w historii dało D i ich CS który mówi " u nas działa".. Net działał świetnie w pakiecie 2gb. Gdy zostało 100mb dokupiłem kolejny 1gb. Gdy skończyły się 2gb prędkość spadła praktycznie do zera i przez 3 dni wykorzystałem 12mb z tego 1gb. Support twierdzi,że wszystko działa i mój telefon pobiera dane. Także chyba warto najpierw zejść do zera a dopiero potem kupować kolejne. Niby 4 dolce ale niesmak pozostał
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#275 PostWysłany: 05 Wrz 2023 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 1055
Loty: 458
Kilometry: 739 672
Krajów: 85 / 39.7%
srebrny
Spędziłem sporo czasu próbując założyć konto i zapłacić za esimkę MTX, gdzie cały czas wyskakiwał mi błąd.
Po długim kontakcie z supportem rozpracowali, że zablokowane są maile z domeny protonmail oraz tutanota.
Na mailu z poza tej puli - poszło od razu.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#276 PostWysłany: 05 Wrz 2023 22:13 

Rejestracja: 11 Sie 2022
Posty: 86
Ja polecam do internetu starter plusa na kartę. Pakiet euroatlantycki z 1GB internetu sprawuje się jak na razie bardzo dobrze. Wychodzi taniej niż startery amerykańskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#277 PostWysłany: 05 Wrz 2023 22:18 

Rejestracja: 29 Sie 2022
Posty: 986
Loty: 198
Kilometry: 320 251
Krajów: 61 / 28.5%
złoty
Taniej niż jakie startery amerykańskie? Jeśli aktualne w tym pakiecie jest 1GB za 39 zł, to w Airalo kupisz tyle za 1,5 dolara ze zniżką z łańcuszka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#278 PostWysłany: 06 Wrz 2023 07:12 

Rejestracja: 08 Kwi 2022
Posty: 118
Dla informacji napiszę, że w USA korzystam z macedońskiej karty T-Mobile, która mi została z innego wyjazdu.
Pakiet 1 GB w roamingu na 10 dni kosztuje 299 MKD (ok. 22 zł), a pakiet 3 GB na 10 dni - 699 MKD.
Karta działa w sieci T-Mobile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#279 PostWysłany: 06 Wrz 2023 08:01 

Rejestracja: 17 Maj 2023
Posty: 95
Nie chce nikt tej karty ultra mobile nowego starteru? dam aukcję olx zeby była tania wysyłka i dowód zakupu jesli ktoś chce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#280 PostWysłany: 16 Paź 2023 22:42 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 334
Loty: 105
Kilometry: 231 322
Krajów: 30 / 14.0%
Lycamobile ktoś używał? Widzę że mają sporo promocji teraz na te większe plany i np 40gb za 24.5 dolarów na 30 dni. Ponoć korzystają z sieci T-Mobile więc nie powinno być problemów?

Da się to na miejscu załatwić w trakcie przyjazdu czy nie bardzo? Pisałem do hostelu czy list może przyjść i sobie odbiorę w trakcie check inu, ale jeszcze nie odpisali. Niestety moje oppo z e-simami się nie lubi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group