Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Innsbruck - Hintertux
innsbruck-hintertux,1449,167865
Strona 1 z 1

Autor:  rafal100_2004 [ 27 Paź 2022 11:29 ]
Temat postu:  Innsbruck - Hintertux

Pytanie... czy ktoś przerabiał transfer na odcinku Innsbruck - Hintertux - Innsbruck?
Oczywiście chodzi o transport z lotniska do ośrodka narciarskiego i po kilku dniach powrót na lotnisko.
Wszelkie wskazówki mile widziane, odpada wypożyczenie auta, może komunikacja (autobus/pociąg)?
Dziękuję.

Autor:  rafal100_2004 [ 28 Lis 2022 13:53 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

No to podbijając temat...ale myślę, że to niepotrzebne, zadam pytanie:
czy może istnieje jakiś europejski odpowiednik naszego rodzimego jakdojade.pl? co by dało odpowiedź jak dojadę :lol:

Autor:  pemat [ 28 Lis 2022 13:57 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

może google maps pomogą?

Autor:  rafal100_2004 [ 28 Lis 2022 14:07 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

takie połączenia brane pod uwagę oczywiście...może coś więcej oprócz taxi :)

Autor:  Zeus [ 28 Lis 2022 14:26 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

Na google maps, masz opcje autobusam

https://www.hintertuxergletscher.at/en/ ... schedules/

Z Mayrhofen to Hintertux autobus 4104, do Mayrhofen autobusem z Jenbach a do Jenbach skoordynowany pociag z Innsbrucka

Autor:  michzak [ 28 Lis 2022 16:28 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

rafal100_2004 napisał(a):
takie połączenia brane pod uwagę oczywiście...może coś więcej oprócz taxi :)

Google Maps ogarnia transport publiczny w Austri, po prostu na górze trzeba kliknąć na autobus zamiast na samochód, np:
https://goo.gl/maps/SC8CArsnLU8DaT2n8

Autor:  rafal100_2004 [ 30 Lis 2022 15:21 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

Dzięki, teraz i ja też ogarniam :lol:

Autor:  gruby_inversia [ 30 Lis 2022 16:22 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

@rafal100_2004
A tak z ciekawości po co się pchać aż na Tuxa?
Ja proponuje zostać w dolinie np. w Mayerhofen.
Dla mnie Tux zatłoczony i przereklamowany.

Autor:  pbak [ 30 Lis 2022 16:42 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

Sporo przed albo po sezonine Hintertux jest akurat bardzo sensowny. Mozna tam pojezdzic do woli nawet wtedy, gdy na stokach nizej snieg juz dawno stopnial. Bylem tam w pazdzierniku i w kwietniu i tlumow nie bylo.

Autor:  gruby_inversia [ 30 Lis 2022 16:47 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

Po za sezonem jest luzno, chyba że w maju na "Polskiej majówce" xD
Mi chodziło o okres gdzies od grudnia do połowy marca, gdzie śnieg jest wszędzie praktycznie w dolinie.

Autor:  connexBB [ 30 Lis 2022 17:47 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

rafal100_2004 napisał(a):
No to podbijając temat...ale myślę, że to niepotrzebne, zadam pytanie:
czy może istnieje jakiś europejski odpowiednik naszego rodzimego jakdojade.pl? co by dało odpowiedź jak dojadę
Polecam www.rome2rio.com,
Dobra alternatywa dla Google Maps.
Czasami pokazuje fajne opcje, które już później trzeba indywidualnie drążyć.

Autor:  rafal100_2004 [ 01 Gru 2022 10:46 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

gruby_inversia napisał(a):
@rafal100_2004
A tak z ciekawości po co się pchać aż na Tuxa?
Ja proponuje zostać w dolinie np. w Mayerhofen.
Dla mnie Tux zatłoczony i przereklamowany.

Hm...wybór miejsca został dokonany przez moich znajomych, termin grudzień, ja w tej okolicy będę pierwszy raz.
Moje rejony to Madonna i Livigno. Tym razem dostosuję się do grupy :)

Autor:  gruby_inversia [ 01 Gru 2022 11:19 ]
Temat postu:  Re: Innsbruck - Hintertux

-- 01 Gru 2022 10:19 --

Nie będziesz rozczarowany, super region.
Ja polecam chociaż jeden dzień w Mayerhofen spędzić i skorzystać z Penken Banh żeby wciągnąć się w górę.
Za pierwszym razem adrenalina gwarantowana! Chociaż nowe gondole to już nie ten klimat co kiedyś stare :)

-- 01 Gru 2022 10:19 --

Nie będziesz rozczarowany, super region.
Ja polecam chociaż jeden dzień w Mayerhofen spędzić i skorzystać z Penken Banh żeby wciągnąć się w górę.
Za pierwszym razem adrenalina gwarantowana! Chociaż nowe gondole to już nie ten klimat co kiedyś stare :)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/