| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Innsbruck - Hintertux innsbruck-hintertux,1449,167865 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | rafal100_2004 [ 27 Paź 2022 11:29 ] |
| Temat postu: | Innsbruck - Hintertux |
Pytanie... czy ktoś przerabiał transfer na odcinku Innsbruck - Hintertux - Innsbruck? Oczywiście chodzi o transport z lotniska do ośrodka narciarskiego i po kilku dniach powrót na lotnisko. Wszelkie wskazówki mile widziane, odpada wypożyczenie auta, może komunikacja (autobus/pociąg)? Dziękuję. | |
| Autor: | rafal100_2004 [ 28 Lis 2022 13:53 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
No to podbijając temat...ale myślę, że to niepotrzebne, zadam pytanie: czy może istnieje jakiś europejski odpowiednik naszego rodzimego jakdojade.pl? co by dało odpowiedź jak dojadę | |
| Autor: | pemat [ 28 Lis 2022 13:57 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
może google maps pomogą? | |
| Autor: | rafal100_2004 [ 28 Lis 2022 14:07 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
takie połączenia brane pod uwagę oczywiście...może coś więcej oprócz taxi | |
| Autor: | Zeus [ 28 Lis 2022 14:26 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
Na google maps, masz opcje autobusam https://www.hintertuxergletscher.at/en/ ... schedules/ Z Mayrhofen to Hintertux autobus 4104, do Mayrhofen autobusem z Jenbach a do Jenbach skoordynowany pociag z Innsbrucka | |
| Autor: | michzak [ 28 Lis 2022 16:28 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
rafal100_2004 napisał(a): takie połączenia brane pod uwagę oczywiście...może coś więcej oprócz taxi Google Maps ogarnia transport publiczny w Austri, po prostu na górze trzeba kliknąć na autobus zamiast na samochód, np: https://goo.gl/maps/SC8CArsnLU8DaT2n8 | |
| Autor: | rafal100_2004 [ 30 Lis 2022 15:21 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
Dzięki, teraz i ja też ogarniam | |
| Autor: | gruby_inversia [ 30 Lis 2022 16:22 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
@rafal100_2004 A tak z ciekawości po co się pchać aż na Tuxa? Ja proponuje zostać w dolinie np. w Mayerhofen. Dla mnie Tux zatłoczony i przereklamowany. | |
| Autor: | pbak [ 30 Lis 2022 16:42 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
Sporo przed albo po sezonine Hintertux jest akurat bardzo sensowny. Mozna tam pojezdzic do woli nawet wtedy, gdy na stokach nizej snieg juz dawno stopnial. Bylem tam w pazdzierniku i w kwietniu i tlumow nie bylo. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 30 Lis 2022 16:47 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
Po za sezonem jest luzno, chyba że w maju na "Polskiej majówce" xD Mi chodziło o okres gdzies od grudnia do połowy marca, gdzie śnieg jest wszędzie praktycznie w dolinie. | |
| Autor: | connexBB [ 30 Lis 2022 17:47 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
rafal100_2004 napisał(a): No to podbijając temat...ale myślę, że to niepotrzebne, zadam pytanie: Polecam www.rome2rio.com, czy może istnieje jakiś europejski odpowiednik naszego rodzimego jakdojade.pl? co by dało odpowiedź jak dojadę ![]() Dobra alternatywa dla Google Maps. Czasami pokazuje fajne opcje, które już później trzeba indywidualnie drążyć. | |
| Autor: | rafal100_2004 [ 01 Gru 2022 10:46 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
gruby_inversia napisał(a): @rafal100_2004 A tak z ciekawości po co się pchać aż na Tuxa? Ja proponuje zostać w dolinie np. w Mayerhofen. Dla mnie Tux zatłoczony i przereklamowany. Hm...wybór miejsca został dokonany przez moich znajomych, termin grudzień, ja w tej okolicy będę pierwszy raz. Moje rejony to Madonna i Livigno. Tym razem dostosuję się do grupy | |
| Autor: | gruby_inversia [ 01 Gru 2022 11:19 ] |
| Temat postu: | Re: Innsbruck - Hintertux |
-- 01 Gru 2022 10:19 -- Nie będziesz rozczarowany, super region. Ja polecam chociaż jeden dzień w Mayerhofen spędzić i skorzystać z Penken Banh żeby wciągnąć się w górę. Za pierwszym razem adrenalina gwarantowana! Chociaż nowe gondole to już nie ten klimat co kiedyś stare -- 01 Gru 2022 10:19 -- Nie będziesz rozczarowany, super region. Ja polecam chociaż jeden dzień w Mayerhofen spędzić i skorzystać z Penken Banh żeby wciągnąć się w górę. Za pierwszym razem adrenalina gwarantowana! Chociaż nowe gondole to już nie ten klimat co kiedyś stare | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |