Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[OJ] Nyxair
nyxair,226,188193
Strona 1 z 1

Autor:  marek2011 [ 24 Cze 2026 10:45 ]
Temat postu:  [OJ] Nyxair

Malutka linia estońska, obsługująca także niszowe krajówki w Finlandii i Szwecji głównie na zlecenie innych przewoźników.
Z TLL realizują loty krajowe na Saremę i Hiumę (URE/KDL); rezerwacja bez problemu na ich stronie, dostępna jest także odprawa on-line (ale patrz niżej). Ceny biletów są generalnie stałe, niezależnie od tego z jakim wyprzedzeniem się rezerwuje, w dwóch opcjach : light i flex. W tygodniu cena ciut niższa niż okołoweekendowo. Letnie weekendy lepiej jednak bookować z pewnym wyprzedzeniem, gdyż już kilka dni wcześniej loty były wyprzedane.
Loty do URE są na ATR-42, do KDL Saabem 340. W moim przypadku wszystko idealnie o czasie. W trakcie lotu częstują firmowymi cukierkami. Bagażu podręcznego nikt nie kontrolował.

Jedna uwaga: jest jakiś glitch w systemie, i o ile z odprawą on-line ex TLL nie było żadnego problemu, to mimo wygenerowania BP na powrót z URE przy boardingu okazało się, że miałem status nieodprawiony. Mała linia, elastyczne podejście, więc agentka odprawiła mnie przy wejściu na pokład u siebie, ale na wszelki wypadek wracając z wysp lepiej zrobić odprawę tradycyjną z tego wynika.

Załączniki:
OJURE.jpg
OJURE.jpg [ 142.75 KiB | Obejrzany 73 razy ]

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/