| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Gwatemala lotnisko gwatemala-lotnisko,822,46285 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | JIK [ 23 Kwi 2014 04:53 ] |
| Temat postu: | Gwatemala lotnisko |
Na lotnisku w Gwatemali między gatem 12, a 18 znajdują się konsole PS4 na których możemy za darmo pograć w różne gry. Polecam wszystkim tym, którym się dłuży czas do boardingu | |
| Autor: | Piotr_N [ 03 Sty 2015 12:26 ] |
| Temat postu: | Re: Gwatemala lotnisko |
Dobrze że mój syn ich nie zobaczył, bo byśmy nie odlecieli. Nam czas musiał zleciacieć na grze w Uno na pierwszym piętrze przy fast foodach. | |
| Autor: | mihau [ 07 Sty 2015 22:23 ] |
| Temat postu: | Re: Gwatemala lotnisko |
Już po odprawie paszportowej i kontroli bezpieczeństwa posiadacze Priority Pass mogą z kolei skorzystać z saloniku Los Añejos Lounge. Co ciekawe 80% osób przebywających w saloniku to personel lotniczy, pasażerów garstka. W saloniku obsługa kelnerska, każdemu "przysługuje" 1 przekąska i 2 drinki z karty, plus napoje bezalkoholowe. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |