Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Gwatemala lotnisko
gwatemala-lotnisko,822,46285
Strona 1 z 1

Autor:  JIK [ 23 Kwi 2014 04:53 ]
Temat postu:  Gwatemala lotnisko

Na lotnisku w Gwatemali między gatem 12, a 18 znajdują się konsole PS4 na których możemy za darmo pograć w różne gry.
Polecam wszystkim tym, którym się dłuży czas do boardingu ;)

Autor:  Piotr_N [ 03 Sty 2015 12:26 ]
Temat postu:  Re: Gwatemala lotnisko

Dobrze że mój syn ich nie zobaczył, bo byśmy nie odlecieli.
Nam czas musiał zleciacieć na grze w Uno na pierwszym piętrze przy fast foodach.

Autor:  mihau [ 07 Sty 2015 22:23 ]
Temat postu:  Re: Gwatemala lotnisko

Już po odprawie paszportowej i kontroli bezpieczeństwa posiadacze Priority Pass mogą z kolei skorzystać z saloniku Los Añejos Lounge. Co ciekawe 80% osób przebywających w saloniku to personel lotniczy, pasażerów garstka. W saloniku obsługa kelnerska, każdemu "przysługuje" 1 przekąska i 2 drinki z karty, plus napoje bezalkoholowe.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/