Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[GND] Grenada Maurice Bishop
grenada-maurice-bishop,826,179683
Strona 1 z 1

Autor:  joael [ 07 Gru 2024 01:18 ]
Temat postu:  [GND] Grenada Maurice Bishop

Lotnisko jest małe. Żeby dostać się na wyspę trzeba wypełnić formularz wizowy i deklarację celną. Do stolicy jeździ tylko jedna linia busów białych nr 1 (trasa St. George's - Airport - Calliste). Bilet kosztuje 2.50 EC$. Nie każdy bus nr 1 jedzie przez lotnisko do Calliste.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/