| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [GND] Grenada Maurice Bishop grenada-maurice-bishop,826,179683 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | joael [ 07 Gru 2024 01:18 ] |
| Temat postu: | [GND] Grenada Maurice Bishop |
Lotnisko jest małe. Żeby dostać się na wyspę trzeba wypełnić formularz wizowy i deklarację celną. Do stolicy jeździ tylko jedna linia busów białych nr 1 (trasa St. George's - Airport - Calliste). Bilet kosztuje 2.50 EC$. Nie każdy bus nr 1 jedzie przez lotnisko do Calliste. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |