Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

GME lowcostowo
gme-lowcostowo,1312,126925
Strona 1 z 1

Autor:  e-prezes [ 31 Mar 2018 18:24 ]
Temat postu:  GME lowcostowo

Na lotnisko w Gomlu/Homlu wchodzi rosyjski lowcoster S7. Od czerwca pierwsze loty do Moskwy (DME). Oficjalnie jeszcze nie ogłosili, ale można już wybrać i zakupić poprzez wyszukiwarki lotów. Cena w obie strony ok. 500 zł w przeliczeniu.
Źródło: https://gomel.today/rus/news/gomel-8921/

Autor:  e-prezes [ 19 Maj 2018 11:43 ]
Temat postu:  Re: GME lowcostowo

Cena na ichniejszej stronie (s7) wyszła nawet mniejsza, bo w obie strony na czerwiec niecałe 400 zł w bazowej ekonomicznej.

Od czerwca do września mają być loty z tego lotniska do Szarm-El-Szejk, Antalii, Burgas i Tivat. Loty co 10 dni.
https://news.tut.by/society/591502.html?crnd=17562

Autor:  e-prezes [ 18 Gru 2018 21:43 ]
Temat postu:  Re: GME lowcostowo

Wygląda na to, że śmiały plan władz BY nie powiódł się. Skyscanner znajduje tylko loty Belavii do Kaliningradu, a na siatce S7 nie ma Gomla. :(

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/