| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| GME lowcostowo gme-lowcostowo,1312,126925 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | e-prezes [ 31 Mar 2018 18:24 ] |
| Temat postu: | GME lowcostowo |
Na lotnisko w Gomlu/Homlu wchodzi rosyjski lowcoster S7. Od czerwca pierwsze loty do Moskwy (DME). Oficjalnie jeszcze nie ogłosili, ale można już wybrać i zakupić poprzez wyszukiwarki lotów. Cena w obie strony ok. 500 zł w przeliczeniu. Źródło: https://gomel.today/rus/news/gomel-8921/ | |
| Autor: | e-prezes [ 19 Maj 2018 11:43 ] |
| Temat postu: | Re: GME lowcostowo |
Cena na ichniejszej stronie (s7) wyszła nawet mniejsza, bo w obie strony na czerwiec niecałe 400 zł w bazowej ekonomicznej. Od czerwca do września mają być loty z tego lotniska do Szarm-El-Szejk, Antalii, Burgas i Tivat. Loty co 10 dni. https://news.tut.by/society/591502.html?crnd=17562 | |
| Autor: | e-prezes [ 18 Gru 2018 21:43 ] |
| Temat postu: | Re: GME lowcostowo |
Wygląda na to, że śmiały plan władz BY nie powiódł się. Skyscanner znajduje tylko loty Belavii do Kaliningradu, a na siatce S7 nie ma Gomla. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |