| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [PHL] Filadelfia <-> miasto filadelfia-miasto,762,165172 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Runo-88 [ 09 Maj 2022 10:28 ] |
| Temat postu: | [PHL] Filadelfia <-> miasto |
Z lotniska do centrum Filadelfii najprościej można się dostać kolejką podmiejską SEPTA. Kursuje co 30-60 minut, czas przejazdu do centrum (stacja Jefferson) to ok. 25 minut. Bilet kosztuje 6,75 $ i kupuje się go w automatach (płatność kartą lub gotówką). | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |