Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

ŽFBH - Koleje w BiH
fbh-koleje-w-bih,1446,166026
Strona 1 z 1

Autor:  travellista [ 02 Lip 2022 19:37 ]
Temat postu:  ŽFBH - Koleje w BiH

Po kilku latach przerwy wznowiono bezpośrednie połącznie kolejowe z Sarajewa do Ploče w Chorwacji. Jest to sezononowe połączenie weekendowe.

https://www.croatiaweek.com/direct-trai ... r-8-years/

Wczoraj w bośniackiej telewizji był to główny news w wiadomościach ;)

Autor:  meczko [ 03 Lip 2022 02:01 ]
Temat postu:  Re: Pociąg Sarajevo - Ploče (HR)

Rozkład jazdy i ceny są tu:
https://www.zfbh.ba/obavjestenje-za-put ... -sarajevo/

Autor:  PiotrekS [ 12 Lip 2022 14:05 ]
Temat postu:  Re: Pociąg Sarajevo - Ploče (HR)

Jedzie przez Mostar. Przy czym angielska wersja strony w ogóle nie informuje że powrotny z Mostaru o 17:09 jeździ tylko od poniedziałku do piątku, a w weekend jest ten o 19:56. Więc czekaliśmy 4 godziny, bo przyjechał godzinę opóźniony.

Autor:  Zeus [ 12 Lip 2022 14:58 ]
Temat postu:  Re: Pociąg Sarajevo - Ploče (HR)

W niedziele sporo ludzi pocałował klamkę z braku pociągu o 17:09.

Oczywiście, po odbiorze biletu, zwrócić go nie "można" i jeszcze dostałem ochrzań od kasjerki. Więc olałem ją, kupiłem bilet na przejazd autobusem o 18:00 (25 BAM), napisałem maila do kolej ze prowadzają błąd. Po 12h, napisali ze przepraszają i żebym podał nr konta do zwrotu.

Autor:  Zeus [ 08 Cze 2026 13:56 ]
Temat postu:  Re: Pociąg Sarajevo - Ploče (HR)

Nowy pociąg turystyczny w Bośni i Hercegowinie. Željeznice Federacije Bosne i Hercegovine w każdą sobotę i niedzielę czerwca, lipca oraz sierpnia uruchamiają pociąg Bihać - Bosanska Krupa. Pociąg kursujący dwa razy dziennie (odjazdy ze stacji Bihać o 9:00 i 17:00, ze stacji Bosanska Krupa o 10:15 i 18:10) przejeżdża przez wąwóz rzeki Uny. Na trasie na co dzień nie kursują pociągi pasażerskie. Cena biletu w jedną stronę wynosi w przeliczeniu 1 euro

https://www.facebook.com/blogkolej/post ... bcFSnPzYkl

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/