| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Edynburg edynburg,1273,1118 | Strona 6 z 6 |
| Autor: | arturro [ 15 Wrz 2025 21:25 ] |
| Temat postu: | Re: Edynburg |
Z cyklu dziadowskie oszczędności... Z centrum ( George Street / Haymarket / Corstorphine) za 1.90 do Ingliston P&R jeżdżą dalekobieżne elektryczne autobusy Ember https://www.ember.to/ - całkiem dużo ich jest. A z lotniska te Embery śmigają m.in. do Aberdeen, Perth, Stirling, Fort William i wiele innych miejsc. I to już nie są dziadowskie oszczędności, tylko opcja na wyruszenie w szkocki interior z pominięciem podróży do centrum Edynburga. | |
| Autor: | bbartekk2 [ 24 Gru 2025 08:51 ] |
| Temat postu: | Re: Edynburg |
Czy na lotnisku jest strefa tranzytowa? Mam przesiadkę Ryanair-Ryanair i zastanawiam się ile czasu potrzeba żeby się ona udała? | |
| Autor: | Jac [ 24 Gru 2025 10:06 ] |
| Temat postu: | Re: Edynburg |
Nie ma strefy tranzytowej. To nie jest sprawne lotnisko mimo że dość kompaktowe. Bywa że sie czeka ma schody, na wypuszczenie z samolotu, na autobus, kolejki do paszportów, w końcu - zatyka sie sekurity w falach wylotowych. Na plus - są nowe skanery i jest fast track. | |
| Strona 6 z 6 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |