| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Dojazd do Boquete dojazd-do-boquete,812,122540 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Ami_Ami [ 07 Sty 2018 17:50 ] |
| Temat postu: | Dojazd do Boquete |
Bedac w Panamie korzystalam z transportu publicznego. Zeby dostac sie do Boquete jechalam z Panama City do miejscowosci David. Wyjazd o 9 rano, koszt to 15$ od osoby, jedzie sie okolo 7-8h. Przejazd uwzglednia postoj na obiad. W kasie biletowej na Albrook zalecaja byc godzine przed wyjazdem w celu kupna biletu zeby miec pewnosc ze bedzie miejsce w autobusie. Z David do Boquete mozna sie dostac lokalnym autobusem. Kosztuje to 2$ dla "obcych". Lokalsi placa 1$. Przemieszczajac sie po Panamie trzeba miec na uwadze to ze turysci zawsze placa w zasadzie dwa razy tyle co miejscowy. W autobusach na lokalnych trasach placi sie zazwyczaj kierowcy przy wyjsciu i wtedy dokladnie widac ile placi tubylec a ile gringos No w kazdym razie ceny sa do przezycia | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |