Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Do you spain - hotele, samochody
do-you-spain-hotele-samochody,1390,9092
Strona 1 z 3

Autor:  correos [ 16 Kwi 2012 23:27 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Bookowalem hotel na Gran Canarii.
Wszystko ok. Jedyny mankament calosc rezerwacji potracona z karty w momencie bookowania

Autor:  Robertos [ 14 Wrz 2012 23:17 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Witam,
wykonując rezerwację hotelu na http://www.doyouspain.com doszedłem do etapu płatności wpisałem nr karty kredytowej itd. pojawiła się informacja payment results z kodem autoryzacji po czym ja wydrukowałem i gdy kliknąlem na kontynuuj wyskoczył error...
W tym momencie nie wiem czy rezerwacja została dokonana czy nie gdyż nic nie przyszło na maila. Środki z karty kredytowej zostały pobrane. Jak u Was wyglądała procedura rezerwacji hotelu?

Autor:  Robertos [ 15 Wrz 2012 16:46 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

voucher dostałem przed chwilą na maila tak więc wszystko okej :)

Autor:  correos [ 15 Wrz 2012 18:30 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Robertos

Wybralem hotel, wprowadzilem dane karty, potwierdzilem, druknalem to co sie wyswietlilo na monitorze.
Wsadzilem w plecak pokazalem w recepcji - amen :) to wszystko.

Dla Twojego komfortu pusc email do hotelu z prosba o potwierdzenie Twojej rezerwacji :)

Autor:  wilanowiak [ 07 Sty 2013 19:47 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Ja zarezerwowałem samochód w doyouspain 25 grudnia i dalej od nich maila potwierdzającego nie dostalem mimo, że przelew zrobiłem. Wysyłałem im wiadomość o tym na ich stronie i mailem, podawalem 2 różne adresy mailowe i dalej cisza. Dodzwonic się nie mogę choć fakt że dosyć poźno próbuje a tam przeciez wszechobecna maniana, maniana. Zobaczę jutro za dnia.

Autor:  codriver [ 07 Sty 2013 21:32 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Też nie dostałem żadnego potwierdzenie z systemu. Po trudach i znojach (i paru mailach) potwierdzili mi w końcu, że wpłata dotarła. Nie miej więc raczej obaw, bo na 90% dostali Twoją wpłatę, więc spokojnie.

Autor:  adriano84 [ 07 Sty 2013 21:47 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

rezerwowałem hotel i samochód z DoYouSpain - bez problemów. Spróbuj napisać na: info@DoYouSpain.com

Autor:  wilanowiak [ 07 Sty 2013 22:42 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

na tego maila wysłałem im wiadomość w piątek, na razie cisza

Autor:  meeegi8 [ 08 Sty 2013 19:57 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

właśnie nie wiem w czym jest problem, rezerwowalam hotel i autko i równiez nie dostałam potwierdzenia. na maile nie odpisuja

Autor:  adriano84 [ 08 Sty 2013 20:30 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Dostaję jeszcze spam z tego adresu: claire@doyouspain.net a podpisane jest tym: claire@doyouspain.com.
Nie powinno być problemów, ja też pamiętam że wysyłałem im jakieś zapytania odnośnie noclegu i też nie odpisywali. Na szczęście skontaktowałem się bezpośrednio z hotelem i było ok.

Czy otrzymaliście jakiś voucher?

Autor:  codriver [ 08 Sty 2013 21:40 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

adriano84 napisał(a):
Czy otrzymaliście jakiś voucher?

A co, Ty dostałeś?

Autor:  meeegi8 [ 09 Sty 2013 13:50 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Mam wydrukowane vouchery które wyświetliły się po dokonaniu płatności. Myśle że to powinno wystarczyć.

Autor:  adriano84 [ 09 Sty 2013 14:07 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Dokładnie, też dostałem po dokonaniu płatności i to wystarczyło.

Autor:  pegie84 [ 23 Mar 2013 13:18 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Ja mam pytanie co do doyouspain. Podczas powiedzmy płatności od razu kartą alior blokują jakąś dodatkową kwotę jako zabezpieczenie?

Autor:  tabo89 [ 04 Kwi 2013 12:39 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Wczoraj bookwałem przez doyouspain bo z tych na których wyszukiwałem wypadło najtaniej. Płaciłem zwykłą debetówką z Alior Sync. Od razu zablokowało kasę i przyszło potwierdzenie rezerwacji do wydruku (voucher). Bank przeliczył euro po 4,19 więc w miarę korzystnie.

Autor:  flus [ 04 Kwi 2013 12:43 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

@tabo89
Jeśli kupowałeś wczoraj to na razie bank założył Ci tylko blokadę i EUR przeliczył po kursie zbliżonym do średniego NBP.
Na wyciągu za kilka dni zobaczysz transakcje po kursie dużo wyzszym (sprzedaży po tabeli), prawdopodobnie ok. 4,36-4,40

Autor:  pegie84 [ 04 Kwi 2013 12:48 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

flus wypożyczałeś przed doyouspain? Jak wygląda potem sprawa z ubezpieczeniem? Widzę że opłata jest przewaznie naliczana też przy odbiorze poza godzinami pracy biura ale już oddać prawie zawsze można kiedy się chce (przy wiekszości nie ma and returns). Na co trzeba uważać?

Autor:  flus [ 04 Kwi 2013 13:08 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Nie wypożyczałem nigdy przez doyouspain, zawsze korzystałem z economycarrentals i tam w zależności od wskazanej lokalnej wypożyczalni opłata za niestandardowe godziny była lub nie. ;)
Zwracać uwagę trzeba na CDW, czy ma excess, czy nie (zero-excess), jeśli tak, to w przypadku kolizji, wypadku etc. płaci się ze swojej kieszeni do pewnej kwoty (z reguły 300-500 EUR przy mniejszych autach). Wypożyczalnia blokuję tą kwotę na karcie w momencie wypożyczenia, a po zwrocie auta zwalnia blokadę.
Akurat w przypadku economycarrentals nawet jeśli po wypadku wypożyczalnia pobrała na poczet napraw jakąś kwotę zabezpieczenia, to i tak po kilku tygodniach ją zwracają, więc działa to jak zero-excess, tylko trzeba trochę dłużej poczekać na gotówkę.

Autor:  vincenz [ 04 Kwi 2013 19:30 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Czy ktoś wie jak się skontaktować z doyouspain.com? Na wiadomości wysyłane przez ich formularz nie odpowiadają. Nie wiem czy jest to pośrednik godny zaufania.

Autor:  tabo89 [ 06 Kwi 2013 10:03 ]
Temat postu:  Re: Do you spain - hotele

Aktualizacja - przeliczyło euro po 4,37

Strona 1 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/