| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Chorwacja - wyspa Rab chorwacja-wyspa-rab,1399,17843 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | piotrniewie [ 22 Sie 2012 08:54 ] |
| Temat postu: | Chorwacja - wyspa Rab |
Witam wszystkich! Jeśli ktoś wybiera się na urokliwą wyspę Rab, to mogę polecić świetnych gospodarzy z domkami/pokojami. Ja właśnie nie tak dawno wróciłem z tygodniowego pobytu - było naprawdę bosko: gorąco na plaży a chłodno w klimatyzowanym pokoju. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt (bezpośrednio https://www.facebook.com/ines.rodinpereza, lub pośrednio - tu na forum). Pozdrawiam! | |
| Autor: | neversleeper [ 22 Sie 2012 21:44 ] |
| Temat postu: | Re: Chorwacja - wyspa Rab |
Proszę o namiary na te pokoje/domki i kontakt na PW. Dziękuję! | |
| Autor: | Pabloo [ 22 Sie 2012 22:05 ] |
| Temat postu: | Re: Chorwacja - wyspa Rab |
Ale dlaczego na PW? Pisać tak żeby wszyscy widzieli i każdy w przyszłości mógł skorzystać | |
| Autor: | Leszek S. [ 22 Sie 2012 23:35 ] |
| Temat postu: | Re: Chorwacja - wyspa Rab |
Ja również chętnie czegoś więcej się dowiem na temat noclegów, tylko tu na forum proszę, bo fejsika niestety nie posiadam | |
| Autor: | piotrniewie [ 02 Wrz 2012 23:43 ] |
| Temat postu: | Re: Chorwacja - wyspa Rab |
Witam i przepraszam, że tak długo tu nie zaglądałem - wszak obiecałem kontakt, ale nie dodałem wątku do obserwowanych Wszelkie info uzyskacie pod numerami/namiarami zostawionymi tu: http://www.njuskalo.hr/privatni-smjesta ... -.facebook. Ceny są orientacyjne | |
| Autor: | jajacekk [ 03 Wrz 2012 07:54 ] |
| Temat postu: | Re: Chorwacja - wyspa Rab |
Ja w piątek jadę na Korczulę To mój pierwszy wypad na tą wyspę. Będę mieszkać w hotelu Bon Repos.Nie ma dobrych opinii, ale po powrocie zdam relację i wkleję kilka zdjęć z wakacji. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |