Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Bruksela
bruksela,1358,12527
Strona 2 z 2

Autor:  mrruby [ 15 Sie 2015 09:11 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

http://www.belgianfrites.be/eng/pictures

Frytki na rogu Rue de la Madeleine zmieniły nazwę na BELGIAN FRIES i mają dwa lokale obok siebie, ale wciąż wspaniałe w smaku, polecam :)

Autor:  RadekZamulacz [ 06 Lut 2016 14:00 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

W Brukseli polecam polski sklep

Market Kubuś

https://www.facebook.com/polgrosmarket/

ulica Malibran 107


Bardzo tanio jak na BRU

Autor:  Astarloa12 [ 06 Cze 2016 19:59 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

mrruby napisał(a):
http://www.belgianfrites.be/eng/pictures

Frytki na rogu Rue de la Madeleine zmieniły nazwę na BELGIAN FRIES i mają dwa lokale obok siebie, ale wciąż wspaniałe w smaku, polecam :)

Potwierdzam, pyszne frytki i całe zestawy obiadowe, naprawdę warto! :)

Autor:  Zeus [ 18 Lip 2016 21:34 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

Także polecam frytki (ale i mitraillette) przy frytkarnii u Maison Antoine, przy Place Jourdan 1.

Menu znajdziecie tu: http://www.maisonantoine.be/

Porcje dobre i smaczne, jedyny minus to mały pojemnik sosu, i przy dużych frytkach warto dokupić drugi.
Sosy które polecam: Andalouse, special (z cebulką) i samuraj (pikantny)

Minus: spora kolejka
Plus: wszystkie lokale wokół frytkarni pozwalają ci usiąść jak kupić coś u nich (ceny bardzo dobra tak jak ilość piw do wyboru)

Image

Autor:  bataga [ 22 Lis 2017 13:26 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

Wszystkim zwiedzajacym dzielnice europejska / okolice PE polecam food to go na placu Luxemburg, naprzeciwko Parlamentu. Swiezo, smacznie, moze byc i vege.
bataga

Autor:  Gaszpar [ 20 Kwi 2019 22:34 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

Polecane tutaj BELGIAN FRIES testowane kilka dni temu trzymają poziom. Warto zajrzeć będąc w okolicy.

https://www.google.pl/maps/place/Belgia ... d4.3545971

Autor:  kittycate [ 19 Gru 2019 05:30 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

Jeśli ktoś chce zjeść obfity, smaczny i budżetowy jak na Brukselę posiłek, a nie gustuje w mulach i ślimakach, to dość blisko Grand Place, rzut beretem od historycznego budynku giełdy jest knajpka libańsko-syryjska (jedzenie libańskie, prowadzona przez Syryjczyków).

Sam lokal wystrój ma może dość toporny, za to jedzenie bardzo dobre w cenie €10 za ogromny talerz do wyboru do koloru - opinie na googlemaps także bardzo dobre, plus że czynne do północy.

https://www.google.pl/maps/place/La+couronne+2/@50.8492975,4.3470638,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47c3c3879f9da329:0x83a11bbd92a11a7c!8m2!3d50.8492975!4d4.3492525

Autor:  ptak23 [ 12 Gru 2021 21:12 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

kittycate napisał(a):
Jeśli ktoś chce zjeść obfity, smaczny i budżetowy jak na Brukselę posiłek, a nie gustuje w mulach i ślimakach, to dość blisko Grand Place, rzut beretem od historycznego budynku giełdy jest knajpka libańsko-syryjska (jedzenie libańskie, prowadzona przez Syryjczyków).

Sam lokal wystrój ma może dość toporny, za to jedzenie bardzo dobre w cenie €10 za ogromny talerz do wyboru do koloru - opinie na googlemaps także bardzo dobre, plus że czynne do północy.

https://www.google.pl/maps/place/La+couronne+2/@50.8492975,4.3470638,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47c3c3879f9da329:0x83a11bbd92a11a7c!8m2!3d50.8492975!4d4.3492525


potwierdzam dalej aktualne, multum ludzi, do tego ulica grecka i knajpa Plaka

Autor:  KL_user [ 21 Gru 2021 15:34 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

My Tannour - Ixelles https://g.page/mytannour-ixelles?share Pod drzwiami mała kolejeczka, w środku wszystkie stoliki zajęte, przy wejściu piec typu tone, a za ladą Arabowie uwijający się niczym pszczoły w ulu. Jednym zdaniem bardzo dobry i tani lokal z jedzeniem syryjskim. Ja wybrałem danie najtańsze czyli "Le pain boeuf fumé aux épices" z sosem czosnkowym za 7 euro. Porcja była całkiem duża, mięsa do środka nie żałowali. Wołowina tutaj to nie żadne resztki albo mielonka tylko prawdziwe mięso, które samo rozpada się bez potrzeby jego krojenia.

Autor:  gruby_inversia [ 24 Mar 2022 08:09 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

Chcialbym zobaczyc mecz o awans do MS Polska vs nie widaomo, zakladam ze potrzebna mi
do tego polska knajpa z Tyskim i telewizorem. Czy ktos moze cos polecic?

Autor:  Szymon2020 [ 14 Cze 2026 15:10 ]
Temat postu:  Re: Bruksela

Fritland

https://maps.app.goo.gl/owRA5AGttLuvzvxk8?g_st=ac

W ścisłym centrum, głównie frytki i carbonada. Pomimo przystępnej ceny (11 E za całość) - smakują bardzo dobrze

Załączniki:
Screenshot_20260614_150646_WhatsApp.jpg
Screenshot_20260614_150646_WhatsApp.jpg [ 269.43 KiB | Obejrzany 79 razy ]

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/