| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Bruksela bruksela,1358,12527 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | mrruby [ 15 Sie 2015 09:11 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
http://www.belgianfrites.be/eng/pictures Frytki na rogu Rue de la Madeleine zmieniły nazwę na BELGIAN FRIES i mają dwa lokale obok siebie, ale wciąż wspaniałe w smaku, polecam | |
| Autor: | RadekZamulacz [ 06 Lut 2016 14:00 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
W Brukseli polecam polski sklep Market Kubuś https://www.facebook.com/polgrosmarket/ ulica Malibran 107 Bardzo tanio jak na BRU | |
| Autor: | Astarloa12 [ 06 Cze 2016 19:59 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
mrruby napisał(a): http://www.belgianfrites.be/eng/pictures Frytki na rogu Rue de la Madeleine zmieniły nazwę na BELGIAN FRIES i mają dwa lokale obok siebie, ale wciąż wspaniałe w smaku, polecam Potwierdzam, pyszne frytki i całe zestawy obiadowe, naprawdę warto! | |
| Autor: | Zeus [ 18 Lip 2016 21:34 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
Także polecam frytki (ale i mitraillette) przy frytkarnii u Maison Antoine, przy Place Jourdan 1. Menu znajdziecie tu: http://www.maisonantoine.be/ Porcje dobre i smaczne, jedyny minus to mały pojemnik sosu, i przy dużych frytkach warto dokupić drugi. Sosy które polecam: Andalouse, special (z cebulką) i samuraj (pikantny) Minus: spora kolejka Plus: wszystkie lokale wokół frytkarni pozwalają ci usiąść jak kupić coś u nich (ceny bardzo dobra tak jak ilość piw do wyboru) | |
| Autor: | bataga [ 22 Lis 2017 13:26 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
Wszystkim zwiedzajacym dzielnice europejska / okolice PE polecam food to go na placu Luxemburg, naprzeciwko Parlamentu. Swiezo, smacznie, moze byc i vege. bataga | |
| Autor: | Gaszpar [ 20 Kwi 2019 22:34 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
Polecane tutaj BELGIAN FRIES testowane kilka dni temu trzymają poziom. Warto zajrzeć będąc w okolicy. https://www.google.pl/maps/place/Belgia ... d4.3545971 | |
| Autor: | kittycate [ 19 Gru 2019 05:30 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
Jeśli ktoś chce zjeść obfity, smaczny i budżetowy jak na Brukselę posiłek, a nie gustuje w mulach i ślimakach, to dość blisko Grand Place, rzut beretem od historycznego budynku giełdy jest knajpka libańsko-syryjska (jedzenie libańskie, prowadzona przez Syryjczyków). Sam lokal wystrój ma może dość toporny, za to jedzenie bardzo dobre w cenie €10 za ogromny talerz do wyboru do koloru - opinie na googlemaps także bardzo dobre, plus że czynne do północy. https://www.google.pl/maps/place/La+couronne+2/@50.8492975,4.3470638,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47c3c3879f9da329:0x83a11bbd92a11a7c!8m2!3d50.8492975!4d4.3492525 | |
| Autor: | ptak23 [ 12 Gru 2021 21:12 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
kittycate napisał(a): Jeśli ktoś chce zjeść obfity, smaczny i budżetowy jak na Brukselę posiłek, a nie gustuje w mulach i ślimakach, to dość blisko Grand Place, rzut beretem od historycznego budynku giełdy jest knajpka libańsko-syryjska (jedzenie libańskie, prowadzona przez Syryjczyków). Sam lokal wystrój ma może dość toporny, za to jedzenie bardzo dobre w cenie €10 za ogromny talerz do wyboru do koloru - opinie na googlemaps także bardzo dobre, plus że czynne do północy. https://www.google.pl/maps/place/La+couronne+2/@50.8492975,4.3470638,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47c3c3879f9da329:0x83a11bbd92a11a7c!8m2!3d50.8492975!4d4.3492525 potwierdzam dalej aktualne, multum ludzi, do tego ulica grecka i knajpa Plaka | |
| Autor: | KL_user [ 21 Gru 2021 15:34 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
My Tannour - Ixelles https://g.page/mytannour-ixelles?share Pod drzwiami mała kolejeczka, w środku wszystkie stoliki zajęte, przy wejściu piec typu tone, a za ladą Arabowie uwijający się niczym pszczoły w ulu. Jednym zdaniem bardzo dobry i tani lokal z jedzeniem syryjskim. Ja wybrałem danie najtańsze czyli "Le pain boeuf fumé aux épices" z sosem czosnkowym za 7 euro. Porcja była całkiem duża, mięsa do środka nie żałowali. Wołowina tutaj to nie żadne resztki albo mielonka tylko prawdziwe mięso, które samo rozpada się bez potrzeby jego krojenia. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 24 Mar 2022 08:09 ] |
| Temat postu: | Re: Bruksela |
Chcialbym zobaczyc mecz o awans do MS Polska vs nie widaomo, zakladam ze potrzebna mi do tego polska knajpa z Tyskim i telewizorem. Czy ktos moze cos polecic? | |
| Autor: | Szymon2020 [ 14 Cze 2026 15:10 ] | ||
| Temat postu: | Re: Bruksela | ||
Fritland https://maps.app.goo.gl/owRA5AGttLuvzvxk8?g_st=ac W ścisłym centrum, głównie frytki i carbonada. Pomimo przystępnej ceny (11 E za całość) - smakują bardzo dobrze
| |||
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |