Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Borneo: Kelabit Highlands
borneo-kelabit-highlands,957,140833
Strona 1 z 1

Autor:  meczko [ 14 Kwi 2019 23:43 ]
Temat postu:  Borneo: Kelabit Highlands

Czy ktoś był na Kelabit Highlands?
Pierwsze pytanie - czy warto? Drugie - na ile dni?
Założenia są takie - nie planujemy wielodniowych trekkingów z przewodnikiem, raczej kilkugodzinne wycieczki, jeżeli się da, to samodzielnie. Czy da się posiedzieć kilka dni (ile najlepiej?) w Bario i poszwendać się w ten sposób po okolicy?

Autor:  meczko [ 30 Kwi 2019 02:25 ]
Temat postu:  Re: Borneo: Kelabit Highlands

Nikt nie odpowiedział, więc ryzyk-fizyk - kupiliśmy bilety na pełne 2 dni (3 noce) na miejscu. W locie powrotnym mamy międzylądowanie i ponad 3h przerwy w Marudi, które też wygląda na ciekawe miasteczko na spacer i spróbowanie jakichś lokalnych smakołyków.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/