Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Blablacar w Meksyku
blablacar-w-meksyku,773,147722
Strona 1 z 1

Autor:  RadekZamulacz [ 30 Gru 2019 22:01 ]
Temat postu:  Blablacar w Meksyku

Od niedawna w Meksyku można śmiało korzystać z Blablacar. O ile to małoopłacalne na południu, gdzie busy kosztują grosze, to już np trasa GDL - CDMX/Puebla/Pachuca to spora oszczędność. Zamiast 1000 MXN za osobę i podróży 8 godzin, zapłaciłem 500 MXN (podróż Mercedesem CLS) i byłem w 4 godziny.

Jedyny problem to duży popyt. Przejazdy schodzą jak ciepłe bułeczki

Autor:  lataczuk [ 30 Gru 2019 22:37 ]
Temat postu:  Re: Blablacar w Meksyku

Szczerze mówiac, to nie wiem czy bym sie odwazyl skorzystac z blabla w Meksyku...

Autor:  RadekZamulacz [ 02 Sty 2020 23:45 ]
Temat postu:  Re: Blablacar w Meksyku

Mysle, ze ryzyko takie samo jak wszedzie i zawsze przy tego typu uslugach. Osobiscie korzystalem 3 razy i jestem bardzo zadowolony.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/