| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Blablacar w Meksyku blablacar-w-meksyku,773,147722 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | RadekZamulacz [ 30 Gru 2019 22:01 ] |
| Temat postu: | Blablacar w Meksyku |
Od niedawna w Meksyku można śmiało korzystać z Blablacar. O ile to małoopłacalne na południu, gdzie busy kosztują grosze, to już np trasa GDL - CDMX/Puebla/Pachuca to spora oszczędność. Zamiast 1000 MXN za osobę i podróży 8 godzin, zapłaciłem 500 MXN (podróż Mercedesem CLS) i byłem w 4 godziny. Jedyny problem to duży popyt. Przejazdy schodzą jak ciepłe bułeczki | |
| Autor: | lataczuk [ 30 Gru 2019 22:37 ] |
| Temat postu: | Re: Blablacar w Meksyku |
Szczerze mówiac, to nie wiem czy bym sie odwazyl skorzystac z blabla w Meksyku... | |
| Autor: | RadekZamulacz [ 02 Sty 2020 23:45 ] |
| Temat postu: | Re: Blablacar w Meksyku |
Mysle, ze ryzyko takie samo jak wszedzie i zawsze przy tego typu uslugach. Osobiscie korzystalem 3 razy i jestem bardzo zadowolony. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |