| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Berlin Tegel berlin-tegel,1287,43882 | Strona 4 z 10 |
| Autor: | Woorior [ 12 Kwi 2017 10:34 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Witam. Mam 6 godzin na ptzesiadke, powiedzcie proszę jak najlepiej dostać się do centrum żeby coś zobaczyć. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | lataczuk [ 12 Kwi 2017 10:43 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
No przeciez chyba wszystkie mozliwe opcje masz tu opisane... | |
| Autor: | pemat [ 12 Kwi 2017 10:45 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
@Woorior w przypadku Berlina całkiem dobrze sprawdza się planer na google maps np na chwilę obecną - https://goo.gl/maps/KogfGKXhfQG2 | |
| Autor: | Woorior [ 12 Kwi 2017 15:35 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Dzięki Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Woorior [ 12 Kwi 2017 15:41 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
@pemat proszę powiedz mi jeszcze gdzie mogę kupić bilet na autobus ? Jakiś automat. Jest opcja żeby idrwzu kupić bilet w 2 strony ? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | vincenz [ 12 Kwi 2017 16:04 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
@Woorior Na lotnisku jest automat, ale można też kupić u kierowcy. W automacie możesz kupić od razu dwa bilety. W automacie jak I u kierowcy możesz zapłacić tylko gotówką (karty inne niż niemieckie EC/Girocard nie są w automatach akceptowane). | |
| Autor: | Woorior [ 12 Kwi 2017 16:43 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
@vincenz dzięki Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | yarwar [ 30 Kwi 2017 11:10 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Czy pod terminal można spokojnie podjechać i wysadzić pasażerów z walizkami? Są jakieś opłaty za wjazd? | |
| Autor: | nick [ 30 Kwi 2017 11:30 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Można spokojnie podjechać, nie ma żadnych opłat. | |
| Autor: | mateuzz [ 18 Cze 2017 15:38 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Czasem warto nie być aż tak do przodu z biletami na autobus i po prostu zakupić je u kierowcy, czemu? Miałem taki przypadek, że była mała (może 5 osobowa) kolejka przy drzwiach do autobusu, kilka osób normalnie kupiło bilet, a resztę po prostu kierowca wpuścił i powiedział, że nie trzeba. Więc 2,40 Euro zaoszczędzone | |
| Autor: | Zeus [ 18 Cze 2017 15:48 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Wytłumacz to potem kanarowi ^^ | |
| Autor: | wicker [ 29 Sie 2017 09:27 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Pytanie do oblatanych/obieganych A3 852 lądowanie w niedzielę - 16:00 TXL FLIXBUS do Szczecina, Terminal A/B - 16:20 Osiągalne czy będzie no-show na Flixbusie? Oczywiście z podręcznym! | |
| Autor: | skoczek650 [ 29 Sie 2017 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Ryzyk fizyk, z podrecznym moze zdarzysz Sent from my iPhone using Tapatalk | |
| Autor: | toudik86 [ 28 Sty 2018 23:26 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Czy z SXF jest co direct na TXL ? Mam wylot o 9:45 z TXL a na SXF dojazd PB NA 5:30 czy lepiej dalej na ZOB jechac by zdazyc na lot z tegla mocna kombinacja jest z ZOB ? | |
| Autor: | krapio [ 28 Sty 2018 23:39 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Ja bym jechał z SXF bilet ABC. | |
| Autor: | toudik86 [ 29 Sty 2018 00:10 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
@krapio a czemu z SXF i jak kombinacja wyglada z SXF na tegla bo z ZOB to juz wiem. | |
| Autor: | scomin [ 29 Sty 2018 01:01 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
@toudik86 ZOB >TXL: czas jazdy ok. 20 minut, bilet AB za 2,80 EUR, połączenia co ok. 5 minut (z jedną przesiadką), SXF >TXL: czas jazdy ok. 55 minut, bilet ABC za 3,40 EUR, połączenia co ok. 15 minut (z jedną przesiadką). Ja zawsze wybieram ZOB, ale decyzję najlepiej podejmij sam na podstawie wyszukiwarki: http://www.bvg.de/en/ | |
| Autor: | krapio [ 29 Sty 2018 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Jeszcze musimy dodać około 40 min. na dojazd z SXF > ZOB. Kiedyś miałem przypadek, że odcinek ten PB pokonał w zawrotnym tempie 90 min. Dlatego wybieram SXF | |
| Autor: | toudik86 [ 29 Sty 2018 23:35 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
@scomin da rade na 9:45 zdazyc lot do USA ? | |
| Autor: | scomin [ 29 Sty 2018 23:51 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
@toudik86 Da radę, chociaż przy lotach długodystansowych staram się być w mieście wylotu dzień wcześniej żeby zminimalizować ryzyko spóźnienia i spokojnie się wyspać | |
| Strona 4 z 10 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |