Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#21 PostWysłany: 02 Lut 2012 12:30 

Rejestracja: 29 Lis 2010
Posty: 108
Nocował ktoś w hostelu Die Etage? Mam pokój 4-os za 11 e/os. i nie wiem czy to nie jest za niska cena. :]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#22 PostWysłany: 05 Lut 2012 20:59 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
http://dasparkhotel.net

A tu ktoś nocował? Dość ciekawa opcja i z tego co widzę płatność 'co łaska'. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym miejscem lub tego typu 'hotelami'?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#23 PostWysłany: 20 Lut 2012 10:18 

Rejestracja: 29 Lis 2010
Posty: 108
Nocowałem w hostelu Die Etage w pokoju 4-osobowym za 11 euro/os. Plusem hostelu jest na pewno common room, w którym można zrobić sobie posiłek. NA przeciwko hsotelu jest netto, w którym ceny są takie same jak u nas - było nawet piwo po 0,19 euro/butelka 0.5. :) Hostel jest dwie stacje s-bahn od Zentraller Omnibusbanhof. Rezerwowałem przez booking.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#24 PostWysłany: 22 Lut 2012 02:11 

Rejestracja: 23 Sty 2012
Posty: 16
Loty: 2
Kilometry: 2 470
Krajów: 2 / 0.9%
w kwietniu wybieram się z żoną do Berlina PolskimBusem. Szukam dobrej oferty noclegowej (2 noce). Natrafilem na coś takiego: http://www.ab-in-den-urlaub-deals.de/de ... t-223-eur/. Co sądzicie? Chyba drogo, prawda?


J.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#25 PostWysłany: 22 Lut 2012 02:30 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 225
Loty: 77
Kilometry: 325 362
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Holiday Inn Berlin Airport - Conf Centre w ofercie "2 noce za 1" ma cene 32 euro za noc. troche daleko niestety.

Holiday Inn Express Berlin City Centre ze sniadaniem za 53 za noc. samo centrum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Niemcy / Berlin
#26 PostWysłany: 28 Lut 2012 16:06 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 133
Na Tropical Island też można nocować. Dopłata za noc to 15euro od osoby.


''Dużą popularnością cieszą się nasze namioty i bungalowy położone bezpośrednio w hali Tropical Islands. Ponieważ na noclegi w namiotach i bugalowach zawsze jest dużo chętnych, radzimy Wam zarezerwować je jak najwcześniej (w miarę możliwości na kilka dni przed przyjazdem)!

Zapraszamy również do korzystania z noclegów poza halą na campingu Tropical Islands lub w naszych apartamentach i domkach letniskowych lub do rezerwacji naszego pakietu hotelowego.

Naturalnie istnieje również możliwość spędzenia nocy na piaszczystej plaży lub na leżakach. Ponieważ leżaki są dość twarde, zachęcamy do wypożyczenia miękkich podkładek za jedyne 2 EUR i za kaucją w wysokości 10 EUR. Podkładki można wypożyczyć w Strefie Tropikalnej. Można też przynieść ze sobą własne koce i śpiwory.

Uwaga:
Obowiązuje dopłata za noc w wysokości 15,00 EUR (rejestrowana o godz. 3:00 rano) za osobę, za noc.

W nocy temperatura pozostaje przyjemnie tropikalna.

Jeśli nocą przebywacie w okolicach Laguny lub nad Morzem Południowym, prosimy pamiętać, że mogą tam być prowadzone prace porządkowe, które mogą zakłócić Wasz spokój.

Prosimy zwracać uwagę na odnośne informacje wywieszone w obszarze wejściowym Tropical Islands.''
_________________
Zapraszam na emigracyjnego bloga...
https://12lapprzezswiat.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#27 PostWysłany: 10 Mar 2012 11:47 

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 91
ja polecam http://www.visitberlin.pl świetne apartamenty jak jedziecie grupą osób to wychodzi podobnie jak za tani hostel. Mieszkania w świetnej lokalizacji my na Kaiserdamm mieliśmy do metra 30 sekund a z tamta gdzie tylko chcieliśmy. Pełne wyposażenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#28 PostWysłany: 10 Mar 2012 17:46 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 719
Loty: 12
Kilometry: 62 544
Krajów: 6 / 2.8%
niebieski
Ja nocowałem w Die Etage i bardzo sobie chwalę ten hostel - obok tanie Netto a komunikacja z centrum i wszelkimi atrakcjami całkiem ok :)
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#29 PostWysłany: 16 Kwi 2012 18:41 

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 5
http://www.check-in-hostel.de/ Bardzo polecam! Blisko centrum, ceny przyzwoite.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#30 PostWysłany: 22 Maj 2012 10:31 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
Krajów: 28 / 13.1%
wybieram się PB do Berlina od 11-14.08 i szukam noclegu blisko metra w strefie AB (z tego co wyczytałam najtańsze bilety na komunikację), czy moglibyście mi podpowiedzieć w jakich dzielnicach musiałabym szukać tych noclegów? Wybór w różnych wyszukiwarkach noclegów jest za duży próbuję jakoś ograniczyć decyzję do kilku możliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#31 PostWysłany: 04 Cze 2012 14:43 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 122
Zna ktoś jakieś pola namiotowe w Berlinie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#32 PostWysłany: 11 Lip 2012 22:19 

Rejestracja: 28 Gru 2011
Posty: 10
Szukam hostelu w Berlinie za grosze. Do 3 euro za dobe od osoby.

Jadę z koleżanką na tydzień.

Zna ktoś coś tak taniego?:)

A może orientuje się ktoś jakie są ceny by wynająć pokój w akademiku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#33 PostWysłany: 11 Lip 2012 23:15 

Rejestracja: 19 Wrz 2011
Posty: 193
3 euro to juz troche extreme. 3 kawy w Mc i rozmowy do rana :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#34 PostWysłany: 11 Lip 2012 23:35 

Rejestracja: 28 Gru 2011
Posty: 10
nie da rady przesiedzieć 7 nocy w Maku :P
do 5 euro może coś? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#35 PostWysłany: 11 Lip 2012 23:47 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 993
niebieski
Raczej obstawiaj coś za ok. 10 EUR/os./noc. W takiej cenie się już da coś znaleźć.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#36 PostWysłany: 12 Lip 2012 07:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 404
Loty: 81
Kilometry: 108 486
Krajów: 21 / 9.8%
niebieski
https://www.meininger-hotels.com/en/home/ - w Berlinie masz kilka ich hoteli do wyboru

Niestety najtańsze co teraz widzę to 16.50euro za noc, musi być jakaś podwyżka sezonowa bo dwa miesiące temu płaciłem im dychę za noc i za takie pieniądze zdecydowanie zdecydowanie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#37 PostWysłany: 06 Lis 2012 02:18 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 515
Loty: 153
Kilometry: 249 194
Krajów: 28 / 13.1%
niebieski
rml napisał(a):
https://www.meininger-hotels.com/en/home/ - w Berlinie masz kilka ich hoteli do wyboru

Niestety najtańsze co teraz widzę to 16.50euro za noc, musi być jakaś podwyżka sezonowa bo dwa miesiące temu płaciłem im dychę za noc i za takie pieniądze zdecydowanie zdecydowanie polecam.


Który jest najbliżej centrum lub w samym centrum Berlina?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#38 PostWysłany: 11 Lut 2013 21:09 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 8
Check-In Hostel
jeśli ma być tanio - 8 euro za noc bez dodatkowych oplat. (pokoj 6 osobowy). Warto mieć swoją kłódkę do szafki coby depozytu nie zostawiać.
Common room trochę mały i lodówki nie było ale poza tym położenie świetne, Lidl w tym samym budynku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#39 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:04 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 17
Szukam taniego noclegu dla trzech osób w terminie 13-15 kwietnia (piątek-niedziela), max do 200zł za całość
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#40 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:38 

Rejestracja: 04 Mar 2013
Posty: 23
Odrobinę powyżej 200 zł:
NOCLEG
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group