Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 299 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#61 PostWysłany: 24 Kwi 2018 14:31 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10316
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
No jak to po co - kreski Panie, kreski ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#62 PostWysłany: 24 Cze 2018 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 2252
Loty: 369
Kilometry: 708 029
Krajów: 59 / 27.6%
srebrny
ja planuje odwiedzić Dzudde bo w styzcniue 2019 roku jest tam mecz SUperpucharu Wloch pomiędzy Juve a Milanem, i uznałęm, że to świetna okazja, odwiedzić przed 4/5 dni KSA, ale jak mają mi rzucać kłody pod nogi...
taki rekonesans przed MŚ w Katarze ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#63 PostWysłany: 24 Cze 2018 13:50 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
Anonymous napisał(a):
", jeden publiczny sklep z alkoholem, tzw. bunkier, wchodzi sie z ukrycia

Ten? Bez przesadyzmu z Jednym sklepem alko na cala wyspe
Image
To, ze widziales tylko jeden nie znaczy, ze jeden tylko jest
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#64 PostWysłany: 27 Wrz 2018 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2924
Loty: 1023
Kilometry: 2 238 811
Krajów: 146 / 68.2%
HON fly4free
Ponoć od tego tygodnia otwarte są aplikacje na wizę turystyczną. Bart Lapers pisał na facebooku, że dostał już wizę i wkleił zdjęcie.
https://www.facebook.com/fotograaf
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
#65 PostWysłany: 27 Wrz 2018 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2360
Loty: 129
Kilometry: 229 054
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Na razie tylko na konkretne koncerty i wydarzenia sportowe
https://www.fly4free.pl/arabia-saudyjsk ... rystyczne/
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#66 PostWysłany: 27 Wrz 2018 12:16 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10316
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
No to czekamy na koncert Madonny albo Shakiry w Rijadzie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#67 PostWysłany: 27 Wrz 2018 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1415
niebieski
Wystarczy Formuła E.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#68 PostWysłany: 28 Wrz 2018 00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
niebieski
Tak czy inaczej Mekki odwiedzić nie pozwolą więc jak dla mnie wiza średnio użyteczna. Już wiza do Kambodży z zakazem odwiedzanie Angkor Watu była by ciekawsza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#69 PostWysłany: 28 Wrz 2018 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1673
Loty: 765
Kilometry: 1 296 868
Krajów: 98 / 45.8%
srebrny
@billy
Ależ pozwolą. Musisz po prostu być/zostać muzułmaninem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#70 PostWysłany: 28 Wrz 2018 12:51 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10316
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Sądzę, że najpierw trzeba się przejechać i zobaczyć, nawet bez Mekki i ocenić, czy było warto, czy też nie. Nie spodoba się, nie wracasz.

Spodoba się, dokonujesz konwersji i jedziesz do Mekki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
#71 PostWysłany: 28 Wrz 2018 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1679
Loty: 271
Kilometry: 602 356
Krajów: 62 / 29.0%
srebrny
Tylko nie myslcie ze jak dokonacie konwersji to ot tak sobie pojedziecie do Mekki ;)

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#72 PostWysłany: 28 Wrz 2018 13:23 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10316
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Myślę, że dzięki doświadczeniu z tego forum to nawet skorzystamy z fast tracka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#73 PostWysłany: 28 Wrz 2018 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1679
Loty: 271
Kilometry: 602 356
Krajów: 62 / 29.0%
srebrny
Sila forum f4f jest wielka ale mysle ze predzej Korwin dostanie sie do sejmu niz przypadkowa osoba do Mekki :)

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
#74 PostWysłany: 28 Wrz 2018 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1673
Loty: 765
Kilometry: 1 296 868
Krajów: 98 / 45.8%
srebrny
Mnie najbardziej podoba się to, że jak ktoś raz zostanie muzułmaninem, to w ich pojęciu już nim pozostaje na zawsze. Uczy odpowiedzialności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#75 PostWysłany: 28 Wrz 2018 14:29 

sko1czek napisał(a):
@billy
Ależ pozwolą. Musisz po prostu być/zostać muzułmaninem.


Sama deklaracja nie wystarczy, mufti własnoręcznym podpisem musi potwierdzić, że jesteś członkiem MZR.
Góra
 PM off  
      
Offline
#76 PostWysłany: 28 Wrz 2018 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
niebieski
sko1czek napisał(a):
Ależ pozwolą. Musisz po prostu być/zostać muzułmaninem.


Konwersja na "religię pokoju" z różnych względów nie wchodzi u mnie w grę więc jak dla mnie - nie pozwolą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#77 PostWysłany: 05 Paź 2018 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
sko1czek napisał(a):
Mnie najbardziej podoba się to, że jak ktoś raz zostanie muzułmaninem, to w ich pojęciu już nim pozostaje na zawsze. Uczy odpowiedzialności.

Dokladnie, nie ma odwrotu. ;)

billy napisał(a):
Tak czy inaczej Mekki odwiedzić nie pozwolą więc jak dla mnie wiza średnio użyteczna. Już wiza do Kambodży z zakazem odwiedzanie Angkor Watu była by ciekawsza.

Mekka to najswietsze miejsce Muzulmanow, a nie atrakcja turystyczna. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#78 PostWysłany: 06 Paź 2018 10:11 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4611
srebrny
-- 06 Paź 2018 10:04 --

sko1czek napisał(a):
Mnie najbardziej podoba się to, że jak ktoś raz zostanie muzułmaninem, to w ich pojęciu już nim pozostaje na zawsze. Uczy odpowiedzialności.

Raczej męczeństwa.

-- 06 Paź 2018 10:11 --

tunczaj napisał(a):
Sila forum f4f jest wielka ale mysle ze predzej Korwin dostanie sie do sejmu niz przypadkowa osoba do Mekki


Ciężko powiedzieć. Mnie się udało wejść do najswietszych miejsc w Iranie, choć innych cofnęli od wejścia. Do meczetu w Qom, gdzie spoczywa siostra Imama Rezy, a takze w Szirazie, gdzie spoczywa jego brat. Nawet do pomieszczeń z grobowcami się dostałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#79 PostWysłany: 06 Paź 2018 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1679
Loty: 271
Kilometry: 602 356
Krajów: 62 / 29.0%
srebrny
Tez tam bylem. To jak Czestochowa I Watykan

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#80 PostWysłany: 06 Paź 2018 10:35 

Też tam byłem. Polecam jeszcze Meszhed.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 299 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group