Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Antofogasta ANF do centrum
antofogasta-anf-do-centrum,691,167463
Strona 1 z 1

Autor:  mmaratonczyk [ 04 Paź 2022 01:46 ]
Temat postu:  Antofogasta ANF do centrum

Może ktoś jechał z lotniska Antofogasta do centrum?

Autor:  mmaratonczyk [ 13 Lis 2022 04:14 ]
Temat postu:  Re: Antofogasta ANF do centrum

Lotnisko jest na zupełnym odludziu 25 km od miasta, miejskie autobusy 103 kończą swój kurs 9 km przed lotniskiem jadąc tam z centrum aż 1,5 godz. Najlepszym rozwiązaniem jest Uber jadący tylko 25 minut pod sam terminal.

Autor:  bim-bam [ 13 Lis 2022 06:32 ]
Temat postu:  Re: Antofogasta ANF do centrum

Możliwe, że są też dzielone taksówki jak w Iquiqe. Kierowca zbiera ludzi do vana, a potem rozwozi pod wskazane adresy.

Autor:  mmaratonczyk [ 13 Lis 2022 14:23 ]
Temat postu:  Re: Antofogasta ANF do centrum

Owszem są też te taksówki dzielone , ale przy dwóch osobach korzystniej wychodził Uber .

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/