Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[CA] Air China
air-china,226,97925
Strona 47 z 54

Autor:  Icek2024 [ 26 Sie 2025 10:50 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Ale co masz na myśli, że ich strona ledwo działa? Jeśli chodzi o sam zakup biletów to nie miałem z tym żadnego problemu, a też było to multicity.

Autor:  Sudoku [ 26 Sie 2025 11:04 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@szymprans Przeczytaj mój post tuż nad Twoim.
Podobnie jak @Icek2024 nie miałem żadnego problemu z zakupem.
Trochę trzeba się naklikać, żeby wszystko powpisywać i tyle.
Płatność też przeszła bezproblemowo.

Autor:  maker [ 26 Sie 2025 11:15 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

szymprans napisał(a):
Teraz rodzi się pytanie, czy warto wspomóc się pośrednikiem trip.com czy przemęczyć się z bookowaniem biletów i załatwić to bezpośrednio na ich stronie. Nigdy nie kupowałem przez OTA i zastanawiam się czy ewentualne ryzyko takiej transakcji będzie większe niż możliwe komplikacje wynikające z tragicznej strony internetowej CA.


Może strona nie jest super intuicyjna ale mimo wszystko lepiej bezpośrednio przy małej różnicy ceny.

Warto też dodać że lot odbywa się nad Rosją, dla części ludzi to obojętne czy będą zasilać budżet tego kraju więc ten wątek pominę, w każdym razie w ostatnim czasie często pojawiają się zakłócenia w ich przestrzeni powietrznej spowodowane działaniami wojennymi, a zdarzały się też przypadki ostrzału cywilnych maszyn.

Autor:  Aero [ 22 Wrz 2025 10:22 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Hej hej! Czy komuś ostatnio się udało odprawić online mając rezerwację robioną przez pośrednika? Czytałam przypięty post, szukałam na reddicie, ale bez skutku, cały czas wywala mi błąd :<

Autor:  Martinuss [ 22 Wrz 2025 10:24 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@Aero

Na lotnisku przy check in robisz. Problem znany

Autor:  Zeus [ 22 Wrz 2025 10:32 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Nie wspomnę...

air-china-odprawa-online,225,36486

Autor:  Kkkkk [ 27 Wrz 2025 14:18 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Cześć. Taką mam sytuację. Miałem bilety, normalnie jak biały człowiek w emirates, ale emirates nie polece, mniejsza o to czemu...Ale teraz, chce kupić bilety w tym słynnym airchina, ale ta strona i aplikacja to to była robiona przez jakieś mało rozgarniętego chińczyka. I teraz pytanko, czy zalecacie męczyć się ze stroną lub aplikacją airchina czy mogę kupić np na trip.com ? Cena ta sama. Pomijam już fakt, że na stronie airchina w ogóle nie mogę wybrać daty ani wyloty ani powrotu.

Autor:  Garmond [ 27 Wrz 2025 16:12 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Jako jeden z "pajaców" zachęcam do kupna u pośrednika.
Trip jest w miarę dobrym OTA, szczególnie jak do lotu pozostało niewiele czasu (co wykluczy lub ograniczy ewentualne zmiany).
Lecialem kilkoma "chinczykami" w ostatnich 1,5 roku i zawsze kupowałem u pośrednika.
Nie było problemów poza pewnymi niedogodnościami: posiłek specjalny oraz miejsca wybrałem na infolinii austriackiej, zaś odprawę zrobiłem na lotnisku.

Autor:  MKairlines [ 27 Wrz 2025 17:35 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Jak najbardziej polecam trip.com. Kupowałem tam krajówkę PEK-SHA i wszystko działało jak trzeba, wysłali po jednym dniu PNR do CA i można było sobie miejsce wybrać normalnie i potem się odprawić online. Strona CA nie chciała przepuścic niechińskiej karty przy zakupie w CNY, a zakup na innej wersji strony niż chińska był kilka razy droższy.

Autor:  Kkkkk [ 27 Wrz 2025 21:16 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Rozumiem. Czyli nie bawić sie z airchina. O to mi chodziło. Dzięki za odp.

Autor:  shipyard [ 30 Wrz 2025 23:45 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Kilka razy leciałem Air China i za każdym razem rezerwowałem bezpośrednio, bo cena u OTA była niemal taka sama. Strona wygląda na dość przestarzałą, ale nie miałem żadnego problemu z wprowadzaniem danych itd. wiec może warto by było spróbować z innej przeglądarki. Miejsca w samolocie dało się wybrać podczas kupowania biletu, a odprawy zawsze robiłem na lotnisku.

Autor:  Icek2024 [ 01 Paź 2025 18:04 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Miejsca można też wybrać później. Robiłem to z poziomu aplikacji kilka miesięcy po rezerwacji i kilka miesięcy przed lotem. Odprawa online to jest pic na wodę wotomontaż. I tak musisz podejść do okienka. Nie ma sensu się w nią bawić. Mi się udało zrobić, ale co z tego?

Autor:  igiko [ 16 Paź 2025 13:53 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Kojarzy ktoś ile przed lotem w Warszawie otwiera się check-in Air China?

Autor:  katka256 [ 28 Paź 2025 10:47 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Lot z Hong Kongu przez Pekin do WAW, w ramach jednej rezerwacji. Czy ktos wie ile kosztuje nadanie bagażu na lotnisku. Nie moge sie zorientować u nich

Autor:  aeonflux [ 28 Paź 2025 11:27 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Jeśli dobrze pamiętam, CA nie sprzedaje biletów bez bagażu rejestrowanego a przynajmniej nigdy takiej opcji nie widziałem przy lotach long-haul (na krajowych chyba też). Chyba że chodzi Ci o dodatkową sztukę, to chyba najprościej sprawdzić u źródła, tzn. powinna być taka opcja w Manage Booking.

Autor:  piotrpaw [ 04 Lis 2025 12:55 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Dodałem darmowy hotel transferowyCA do mojej rezerwacji, W związku z tym mam pytanie czy jadę odrazu do hotelu czy muszę na poczatek do transfer desku się zgłosić.

Autor:  Szyn3k [ 04 Lis 2025 13:05 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Zgłaszasz się do odpowiedniego stanowiska w hali przylotów, tam weryfikują Twoją rezerwację i każą czekać na shuttle busa.
W hotelu z kolei pytają, o której chcesz wrócić na lotnisko i też będzie transfer busem.

Autor:  pawfazi [ 08 Lis 2025 17:40 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Czy kupując bilet wystawiony przez Air China, gdzie jeden z odcinków jest realizowany przez Air China, a drugi dalej do celu przez inną linię np. Cathay Pacific przysługuje bezpłatnie hotel transferowy przy przesiadce powyżej 10 h ? Na powrocie jest ta sama sytuacja przy długiej przesiadce pierwszy odcinek Cathay, a drugi CA. Zakładam, że nie, ale chciałbym się upewnić.

Autor:  Patrykar [ 09 Lis 2025 09:11 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Cześć,
Jestem właśnie w Pekinie na 48 godzinnej przesiadce, CA anulował mi lot do Manili z powodu tajfunu. Czy air china pomoze z hotelem ponieważ będę musiał tu zostać dłużej czy jednak ja poniosę koszt? Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Autor:  boots [ 09 Lis 2025 12:51 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Mnie by przyszło do głowy w pierwszej kolejności zapytanie o to przewoźnika.

Strona 47 z 54 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/