| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [CA] Air China air-china,226,97925 | Strona 43 z 54 |
| Autor: | karollo [ 28 Gru 2024 00:04 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
oskiboski napisał(a): To dosyć normalne. Odwolal sie jeden segment podróży. Zadzwoń i bedziesz mogl zmienic oba loty Narazie odsyłają mnie jedno do drugich. Mytrip mówi że nie może orzebookować bo nie ma miejsc w alternatywnych połączeniach air China (dzień wcześniej lub dzień później) Air China że ta rezerwacja jest w systemie pośrednika i oni to muszą zmienić. Narazie przerzucam się mailami z nimi. Bardziej atakować linie lotnicze czy pośrednika? Kto może więcej? | |
| Autor: | ciopalara [ 28 Gru 2024 12:13 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ja zadzwoniłem na customer service do Mediolanu i przesunąłem na dzień wcześniej. Tylko ja kupowałem przez Air China. | |
| Autor: | Wojtek Koziolek [ 28 Gru 2024 20:11 ] | |||||
| Temat postu: | Re: [CA] Air China | |||||
Cześć, mam 2 pytanka: 1. Czy ktoś wie i zechce mi wyjaśnić o co chodzi z tymi refund vouchers? Bo dostałem w apce tego całą masę, rozumiem że to jest do wykorzystania jakbym chciał odwołać lot i dostać kasę czy o co chodzi? Czy to można wykorzystać jakoś inaczej, bo trochę nie czaje. 2. Czy ktoś wie czy przy zmianie rzędu 45min na powrocie idzie cokolwiek ugrać? Z SMS niby wygląda, że tak, ale w apce niespecjalnie da się cokolwiek zrobić
| ||||||
| Autor: | karollo [ 29 Gru 2024 22:27 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
karollo napisał(a): oskiboski napisał(a): To dosyć normalne. Odwolal sie jeden segment podróży. Zadzwoń i bedziesz mogl zmienic oba loty Narazie odsyłają mnie jedno do drugich. Mytrip mówi że nie może orzebookować bo nie ma miejsc w alternatywnych połączeniach air China (dzień wcześniej lub dzień później) Air China że ta rezerwacja jest w systemie pośrednika i oni to muszą zmienić. Narazie przerzucam się mailami z nimi. Bardziej atakować linie lotnicze czy pośrednika? Kto może więcej? UDAŁO SIĘ. Bilety kupowane na mytrip.com, niestety 1 odcinek odwołany. Naprostowanie sprawy zajęło mi cały weekend, ale udało się. Wskazówki dla osób które znalazłyby się w podobnej sytuacji. 1. jeśli tylko możecie to od razu dodajcie sobie numery paszportów do swojej rezerwacji u pośrednika. straciłem około 2 godzin, bo na mytrip dopiero czwarta osoba potrafiła to zrobić, bo jeden segment był anulowany i większość mówiłą że się NIE DA, bo lot jest anulowany. Czwarty jednak dał radę. Więc lepiej od razu dodać paszporty. zajmie to Wam 10 minut przez chat. 2. jeżeli posrednik odmówi Wam zmiany rezerwacji, tak jak u mnie - ściemniali ze nie ma miejsc na inne loty, to proście o maila z potwierdzeniem ze odmawiają, albo zapis chatu który potwierdzi ze Wam odmówili. 3. nie dzwońcie na polską infolinię air china. Olali temat. od razu milan +80086100999 połączenie z Polski (sieć play) jest bezpłatne. Będą pytali czy paszporty dodane no i pisemne potwierdzenie że pośrednik odmówił zmiany. AirChina widziałem, ze bardzo chciała pomóc, chociaż mogli mnie olać. Mytrip - porażka.... proponowali zrobić zwrot kasy i od nowa zarezerwować na ich stronie. oczywiście drożej. | |
| Autor: | Wojtek Koziolek [ 30 Gru 2024 15:05 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Czy komuś udało się na najbliższy czas zabookować ten salonik lotniskowy w Pekinie? Pytam, bo nie mogę tego zrobić ani przez stronę (nie znajduje w ogóle mi biletu) ani przez apkę (wyskakuje info że not eligible- mimo że spełniamy wszystkie warunki i było to możliwe wczesniej, ale było za wcześnie). Napisałem maila i Air China z Wiednia odpisali mi, że salonik ma być w remoncie- czy ktoś coś wie na ten temat? | |
| Autor: | ciopalara [ 30 Gru 2024 19:10 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
U mnie w aplikacji mogę wybrać tylko hotel i na razie opcja saloniku jest nie podświetlona. Wylot 26.01. | |
| Autor: | katkra [ 01 Sty 2025 13:27 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ja też mam info od CA,że salonik nieczynny. Mam pytanie ,aplikacka od wczoraj nie pokazuje mi biletów,działo się tak u Was? Rezerwowałam hotel przez email i dostałam PNR rezerwacji,gdzie mogę to sprawdzić bo na mojej appce nie widzę takiej możliwości? | |
| Autor: | seal [ 01 Sty 2025 14:24 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
karollo napisał(a): [...] AirChina widziałem, ze bardzo chciała pomóc, chociaż mogli mnie olać. Mytrip - porażka.... proponowali zrobić zwrot kasy i od nowa zarezerwować na ich stronie. oczywiście drożej. A czy przy okazji próbowałeś zmienić lotnisko wylotu np na WAW bo jak pamiętam miałeś z BUD, czy lotniska zostały bez zmian? | |
| Autor: | karollo [ 01 Sty 2025 14:51 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Z całego tego zamieszania to już nawet nie próbowałem w airchina. W my trip zdecydowanie odmówili Warszawy. | |
| Autor: | Agut007 [ 01 Sty 2025 21:19 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Wojtek Koziolek napisał(a): Cześć, mam 2 pytanka: 1. Czy ktoś wie i zechce mi wyjaśnić o co chodzi z tymi refund vouchers? Bo dostałem w apce tego całą masę, rozumiem że to jest do wykorzystania jakbym chciał odwołać lot i dostać kasę czy o co chodzi? Czy to można wykorzystać jakoś inaczej, bo trochę nie czaje. 2. Czy ktoś wie czy przy zmianie rzędu 45min na powrocie idzie cokolwiek ugrać? Z SMS niby wygląda, że tak, ale w apce niespecjalnie da się cokolwiek zrobić Hej, czy dowiedziałeś się o co chodzi z tymi refund vouchers? Też dostałam tego masę dzisiaj, w ogóle nie widzę swoich lotów, nie mogę się zalogować żeby cokolwiek sprawdzić, bo jakiś burdel z danymi. Próbuje się dogadać z gotogate, ale twierdzą, że nic nie wiedza | |
| Autor: | ciopalara [ 01 Sty 2025 22:25 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
-- 01 Sty 2025 21:23 -- U mnie też w aplikacji zniknęły loty. Próbowałem dodać na nowo i wyskakuje, że serwer is busy. -- 01 Sty 2025 21:25 -- karollo napisał(a): Z całego tego zamieszania to już nawet nie próbowałem w airchina. W my trip zdecydowanie odmówili Warszawy. Pytałem o to w Air China i się nie zgodzili -- 01 Sty 2025 21:25 -- karollo napisał(a): Z całego tego zamieszania to już nawet nie próbowałem w airchina. W my trip zdecydowanie odmówili Warszawy. Pytałem o to w Air China i się nie zgodzili | |
| Autor: | Ktoś01 [ 03 Sty 2025 03:32 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
katkra napisał(a): Ja też mam info od CA,że salonik nieczynny. Chyba aplikację zaktualizowali i trzeba pobrać aktualizacje i zainstalować. Lecz to wymaga ponownego zalogowania się w tym miejscu co pokazywało moją podróż. Trzeba przejść ponowną weryfikację. Mam pytanie ,aplikacka od wczoraj nie pokazuje mi biletów,działo się tak u Was? Rezerwowałam hotel przez email i dostałam PNR rezerwacji,gdzie mogę to sprawdzić bo na mojej appce nie widzę takiej możliwości? | |
| Autor: | ciopalara [ 03 Sty 2025 08:39 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Dzięki za podpowiedź. Rozmawiałem przed chwilka z call center i dostałem info, że mają teraz 2 systemy, dlatego są problemy. Przy okazji zarezerwowałem hotele. | |
| Autor: | Wojtek Koziolek [ 03 Sty 2025 18:59 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Mi również nie działa aplikacja i nie pokazuje biletów - coś można z tym zrobić? Mam się tym przejmować czy można to olać? Da się odprawić bez tego na lotnisku? Bo my za 4 dni lecimy. Działa Wam jak odinstalowakiscie i zainstaolowaliscie ponownie? | |
| Autor: | Ktoś01 [ 04 Sty 2025 01:29 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Jak już będziesz po odprawie daj znać co i jak poszło | |
| Autor: | przemos74 [ 04 Sty 2025 04:07 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
W Air China jeżeli bilet nie jest kupowany bezpośrednio w linii lotniczej to często są problemy z otworzeniem rezerwacji na ich stronie internetowej. Nie będzie żadnego problemu z odprawą na lotnisku i wyborem miejsc. | |
| Autor: | taataah [ 04 Sty 2025 10:46 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Przemos 74 - chodzi ze bilet jest kupowany w CA bezpośrednio tylko aplikacja nie pokazuje biletów zakupionych tylko kieruje do weryfikacji , która oczywiście wyświetla Submit Failed po dokonaniu skanowania paszportu i twarzy...a wylot za tydzień. Oczywiście jest wersja papierowa rezerwacji biletów i hoteli w tranzycie ale zawsze to budzi stres przed daleka podróżą.. | |
| Autor: | Garmond [ 04 Sty 2025 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Jaki stres? Kilananaście razy w tym roku pokonywalem granicę Chin (zarówno droga lotniczą, jak i lądową) I obecnie nawet nie są zadawane pytania o długość podróży, cele lub hotele. Dajesz paszport wraz z deklaracją którą dostaniesz w samolocie i po zeskanowaniu odcisku ręki oraz twarzy, pieczątka w paszporcie i witamy w Chinach. Wydrukuj dalszy plan podróży na wszelki wypadek i niczym się nie martw. Odprawisz się na lotniskach. | |
| Autor: | ciopalara [ 05 Sty 2025 12:34 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ja też mam problem z weryfikacja przez aplikację, ale możesz sprawdzić swoje bilety przez stronę Air China, jeżeli masz wątpliwości. | |
| Autor: | Bl4ch4 [ 05 Sty 2025 22:50 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
U mnie z biletami w aplikacja taka sama akcja. | |
| Strona 43 z 54 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |