| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [CA] Air China air-china,226,97925 | Strona 41 z 54 |
| Autor: | tartal [ 05 Lis 2024 13:56 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
nie muszą być wszystkie w kolejności wykorzystane | |
| Autor: | Tomo14 [ 05 Lis 2024 14:14 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ponieważ pierwszy raz będę leciał z Air China to nie mając doświadczenia dopytam. Mamy lot CPH-PEK-MNL Lecimy tylko z podręcznym. Czy możemy się odprawić online (odprawa dostępna od 24h przed) i od razu iść pod gate czy wymagane jest jednak pójście osobiście do checkinu ? | |
| Autor: | Garmond [ 05 Lis 2024 14:34 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Są niewielkie szanse abyście się z sukcesem odprawili on-line. Najpierw że może być to technicznie trudne z racji że to chińska linia, a po drugie mogą chcieć sprawdzić Wase dokumenty. Ale próbować możecie. | |
| Autor: | Icek2024 [ 05 Lis 2024 15:20 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Tomo14 napisał(a): Ponieważ pierwszy raz będę leciał z Air China to nie mając doświadczenia dopytam. Mamy CPH-PEK-MNL Lecimy tylko z podręcznym. Czy możemy się odprawić online (odprawa dostępna od 24h przed) i od razu iść pod gate czy wymagane jest jednak pójście osobiście do checkinu ? Ja się odprawiłem on-line. Ale co z tego, skoro po odprawie w aplikacji wyskoczył komunikat, że BP do odbioru w okienku? Nie wiem, czy tak jest na wszystkich trasach, czy tylko na tej, którą ja leciałem. Spróbuj się odprawić online. A nóż widelec. Jeśli się nie uda, albo nie dostaniesz BP, jak było u mnie, to poproś w Kopenhadze o BP na obydwa odcinki i będzie po problemie. Mi tak dali na trasie KUL-PEK-VIE bez pytania. W PEK szedłem już od razu na securita. Jak leciałem tam, to dostałem tylko na VIE-PEK, ale nie dopytywałem o tego drugiego BP na PEK-KUL. Miejsce można wybrać z poziomu aplikacji dużo wcześniej. | |
| Autor: | Sudoku [ 05 Lis 2024 15:27 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@Mangrot Tak, jak napisałem - opuszczenie jednego odcinka podróży powoduje anulowanie wszystkich, które są po nim. Czyli jeżeli pominiesz odcinek B, to C i D pójdą do piachu. Chyba, że masz dwa oddzielne bilety OW, to wówczas pominięcie odcinka B nie będzie miało znaczenia dla lotów powrotnych. Jeżeli cała podróż w dwie strony jest na jednym bilecie, to jak w pierwszym zdaniu. | |
| Autor: | mucha [ 18 Lis 2024 15:05 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Jakby ktoś nastawiał się na dostęp do internetu przy locie A350 to owszem działa, ale nie działa. Forum f4f się otwiera i podstrony ładują się nawet z prędkością świata. Ale wszystko co jest zablokowane w Chinach nie działa też na pokładzie czyli Whatsappy, Google itp. A obejść VPNem nie można bo porty wszystkich protokołów są zablokowane. | |
| Autor: | BZG [ 20 Lis 2024 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Cytuj: Dear Passenger, Hello! The Air China Chongqing transit accommodation service (standard hotels) will be discontinued on November 30, 2024. If you have already booked the Air China Chongqing transit accommodation service before November 30, 2024 (excluding), you can still continue to use it. From November 30, 2024 (inclusive), the Air China Chongqing transit accommodation service (standard hotels) will no longer be available for booking. We apologize for any inconvenience caused and appreciate your understanding and support! https://www.airchina.de/DE/GB/info/news ... RY_ID=1115 | |
| Autor: | Szyn3k [ 20 Lis 2024 12:47 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Chongqing we wspomnianym komunikacie to miasto, więc chyba dalej jest opcja w Pekinie i innych. Cytuj: The transit accommodation service is available in Beijing (Capital), Chengdu (Tianfu), Shanghai (Pudong), Hangzhou, Tianjin,Chongqing, Wenzhou and Hohhot. | |
| Autor: | Bl4ch4 [ 29 Lis 2024 21:25 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
qnik napisał(a): Wojtek Koziolek napisał(a): Ogólnie Air China PL z Warszawy jest niezbyt pomocne. Transit lounge mi nie zabookuja bo już jest "fully occupied" i elo. Będę próbował zrobić to sam, ale podobno jest za wcześnie, zobaczymy. Co do tego jak dodać do apki- ogólnie okazało się że przy rezerwacji jest GIVEN NAMES (exactly like in the passport), więc mam 2 imiona, a przy rejestracji tego idiotycznego konta jest "FIRST NAME" w związku z czym system potraktował mnie jako inną osobę, z tego co pogadałem na forum na Facebooku, to milion osób miało ten problem. Rozwiązanie jest proste- usunąć konto i założyć nowe z 2 imionami Potwierdzam - AIR China PL mało pomocne przy próbie usunięcia problemu z dodaniem biletu do mobile app, już się prawie poddałem, ale usunięcie konta i dodanie nowego z dwoma imionami (nie da sie dodac spacji pomiedzy imionami:)) zadziałało! Od razu po zalogowaniu widze bilety!!! Dzieki!! Ta ich apka to nieźle ćwiczy cierpliwość Cześć, Mam pytanie, ponieważ mam ten sam problem. W aplikacji mobilnej nie widzę biletów kupionych przez ich stronę. Dostaje komunikat że muszę poprawić swoje "name". W paszporcie mam dwa imiona a podczas rejestracji podałem jedno. I teraz mam pytanie. Chciałem usunąć konto (zakładam, że to konto na które się loguję do strony i do aplikacji), ale mam pewne obawy ponieważ jak wejdę przez stronę www i dam zakładkę Profile - > Manage my account -> List of reserveration to widzę moją rezerwację. Przy okazji mam pytanie jak nacisnę Retrieve your booking to wejdę w tą rezerwację? (bo tłumaczenie na tej stronie jest trochę lipne a robię to pierwszy raz). Płynąc do brzegu mam takie obawy ( może błędne )że jak usunę konto to stracę tę rezerwację, chyba że jest ona nie przypisana do konta a do numer paszportu. Pytanie więc jest takie, czy jak usunę konto i założę nowe z wpisanymi razem imionami to nic nie zepsuję | |
| Autor: | Martinuss [ 29 Lis 2024 22:42 ] |
| Temat postu: | [CA] Air China |
Odzyskiwał ktoś zwrot opłat i podatków jeżeli na jednej rezerwacji były 3 osoby z czego jedna nawet w ogóle nie odprawiła się? WAW-PEK-MFM-PEK-WAW Odcinek WAW-PEK-WAW [CA] Odcinek PEK-MFM-PEK [NX] | |
| Autor: | Icek2024 [ 02 Gru 2024 09:40 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Bl4ch4 napisał(a): qnik napisał(a): Wojtek Koziolek napisał(a): Ogólnie Air China PL z Warszawy jest niezbyt pomocne. Transit lounge mi nie zabookuja bo już jest "fully occupied" i elo. Będę próbował zrobić to sam, ale podobno jest za wcześnie, zobaczymy. Co do tego jak dodać do apki- ogólnie okazało się że przy rezerwacji jest GIVEN NAMES (exactly like in the passport), więc mam 2 imiona, a przy rejestracji tego idiotycznego konta jest "FIRST NAME" w związku z czym system potraktował mnie jako inną osobę, z tego co pogadałem na forum na Facebooku, to milion osób miało ten problem. Rozwiązanie jest proste- usunąć konto i założyć nowe z 2 imionami Potwierdzam - AIR China PL mało pomocne przy próbie usunięcia problemu z dodaniem biletu do mobile app, już się prawie poddałem, ale usunięcie konta i dodanie nowego z dwoma imionami (nie da sie dodac spacji pomiedzy imionami:)) zadziałało! Od razu po zalogowaniu widze bilety!!! Dzieki!! Ta ich apka to nieźle ćwiczy cierpliwość Pytanie więc jest takie, czy jak usunę konto i założę nowe z wpisanymi razem imionami to nic nie zepsuję A o czym pisały osoby, które zacytowałeś? | |
| Autor: | xpictianoc [ 05 Gru 2024 14:11 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Hej, czy wie ktoś czy można przez telefon do biura air China w Warszawie zamówić bilety dla większej grupy np 14 osób? | |
| Autor: | Bl4ch4 [ 08 Gru 2024 09:48 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
O problemie z widocznością biletów w apce. Chodziło o to że w paszporcie mam dwa imion a w apce mam jedno i nie mogę tego zmienić. | |
| Autor: | BZG [ 08 Gru 2024 16:50 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ostatnio miałem problem ze skuteczną komunikacją z AC. Biuro w stolicy - nic nie możemy zrobić, proszę pisać na adres europejski. Europejski cisza. Papieski - nic nie możemy zrobić. Ostatnia Wieczerza - odpowiedź po godzinie z prośba o skan dokumentów i po dwóch dniach wszystko załatwione. Rezka z OTA. | |
| Autor: | Sudoku [ 08 Gru 2024 21:56 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@BZG Ale co konkretnie chciałeś z nimi załatwić? | |
| Autor: | BZG [ 09 Gru 2024 07:49 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Zmiana danych - data urodzenia/nr i data ważności paszportu tak by móc odnaleźć rezerwacje w apce | |
| Autor: | pyra2 [ 09 Gru 2024 09:14 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
czy jak w dokumencie sa 2 imiona, a przy zakupie przez OTA zostało podane 1, bedzie ok? czy trzeba zmieniac cos | |
| Autor: | aeonflux [ 09 Gru 2024 10:18 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Temat był już wałkowany, wszystko będzie ok. | |
| Autor: | karollo [ 10 Gru 2024 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Czy w tej linii możliwa jest opuszczenie odcinka pierwszego (tam), a skorzystanie tylko z powrotu. Taryfa S | |
| Autor: | ncn [ 10 Gru 2024 20:57 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Nie | |
| Strona 41 z 54 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |