Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[CA] Air China
air-china,226,97925
Strona 21 z 54

Autor:  Tom K [ 03 Sty 2020 18:57 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

A dlaczego mieliby anulować? Jakiś błąd był ostatnio na Wietnam? Ja nie kojarzę.

Autor:  KKL [ 03 Sty 2020 20:44 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Miałem kiedyś taka sytuację, że mogłem kupić bilety w super niskiej cenie w wyniku błędu pewnego OTA. Kupiłem dwa dla mnie i żony ale po pewnym czasie stwierdziliśmy, że chcielibyśmy też zabrać dzieci. Po prostu kupiliśmy im jako dorosłym (tez "korzystając z bledu) a później daliśmy znać w linii lotniczej, że beda lecieć z nami dzieci. Linia to był LOT, nie mieliśmy żadnego problemu poza tym, że musieliśmy trochę walczyć, by mieć miejsca razem (lot był do NY).

Jeśli to nie był jakiś ryzykowny błąd to dzwon, bez problemu dokupisz z lekką zniżką wobec taryfy dorosłej. Jeśli to jakiś błąd i się boisz, to najprawdopodobniej kupno na dorosłego też przejdzie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Autor:  mewho [ 08 Sty 2020 01:10 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

JIK napisał(a):
@nucyk klepałem hotel na zimę 2020

Kurcze, a u mnie nadal nie ma na 20 lutego. Myślałem, że po nowym roku się pojawi, ale nadal nic - tylko wybór miejsc.

Autor:  danziger [ 08 Sty 2020 02:49 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@mewho
Faktem jest, że systemy rezerwacyjne Air China (strona/apka) są mało przyjazne użytkownikowi.
Sprawdź czy po zalogowaniu na stronie pojawia Ci się zakładka Value-added Services (zaznaczona na screenie czerwoną strzałką).
Jeśli masz to wchodzisz i rezerwujesz. Jesli nie masz to pisz maila do Mike He na maila poland@airchina.com lub polandairchina@gmail.com i on doda Ci tę zakładkę.
Wtedy będziesz mógł dokonac rezerwacji hotelu/lounge/transferu i po kliknięciu na czerwony przycisk Check service bookings sprawdzić swoje rezerwacje.
Ja mam już klepnięte hotele na koniec lutego/marzec.

Załącznik:
ChinaAir1.jpg
ChinaAir1.jpg [ 105.93 KiB | Obejrzany 7203 razy ]

Załącznik:
ChinaAir2.jpg
ChinaAir2.jpg [ 110.3 KiB | Obejrzany 7203 razy ]

Autor:  mewho [ 08 Sty 2020 09:24 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@danziger Właśnie tej zakładki mi brakuje, mam tylko jedną. Próbowałem pisać na oficjalny email supportu, ale spróbuję jeszcze na ten, który podałeś. Wielkie dzięki!

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Autor:  raffonzo [ 08 Sty 2020 17:28 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Mi odpisywali wcześniej, żebym poczekał na nowy rok. Jest nowy rok i też nie mam. Lecę na początku marca i lot powrotny mam z oczekiwaniem ponad 4 godziny i powinienem miec dostęp do transit lounge.

Autor:  lataczuk [ 08 Sty 2020 19:08 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@raffonzo - moze chodzilo im o chinski nowy rok?

Autor:  leon86 [ 10 Sty 2020 23:30 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Czy każdy bilet z początkiem 999 łapię się na hotel ? Mam wylot 24 stycznia i tylko wybór miejsc, bilet kupiony przez pośrednika

Autor:  JIK [ 13 Sty 2020 15:27 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

raffonzo napisał(a):
Mi odpisywali wcześniej, żebym poczekał na nowy rok. Jest nowy rok i też nie mam. Lecę na początku marca i lot powrotny mam z oczekiwaniem ponad 4 godziny i powinienem miec dostęp do transit lounge.


Ja dostałem pole wyboru na ok. 3 tygodnie przed odlotem, więc czekaj jeszcze cierpliwie.

Autor:  Gaszpar [ 13 Sty 2020 16:37 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

A ja z kolei nie dostałem do dnia wylotu więc interweniowałem telefonicznie w biurze CA w WAW i po telefonie po 15 minutach miałem potwierdzony hotel.

Autor:  JIK [ 15 Sty 2020 12:09 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Darmowe hotele od Air China.

Lot VIE-PEK-SGN, przydzieliło nam - Beijing Airport Yuanhang International Hotel
Transport w dwie strony, w hotelu zapewnione śniadanie.
Z hotelu na stację metra International Exhibition Center spod hotelu Ramada 13 CNY, można także pojechać busem 22 lub 955 za 2 CNY/os. Płatne gotówką, kierowca nie wydaje reszty.

Wylot z PEK zaplanowany na 20:50, z hotelu wywieźli nas ok 17

Lot SGN-PEK-VIE, przydzieliło nam Beijing Airport Lanwan International Hotel. Ta sama okolic co hotel powyżej, tylko bliżej metra ok. 2,2 km.
Zapewniony obiad oraz kolacja (19-23).
W pokoju 2 darmowe wody, puszka spirte i coca cola.
Transport w dwie strony.
Wylot z PEK o 2:50, z hotelu wywieźli nas o 00:00.

Dojazd metrem na plac Tian’anmen zajmuje ok. 1:20h. Koszt biletu 6 CNY

Autor:  spejson911 [ 15 Sty 2020 17:30 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Witajcie!
Kupilem bilety na CA na Opodo. Robiąc wszystko tak jak jest w wiki moge wejsc do mojej rezerwacji tylko w miejscu gdzie moge dodać hotel itp. Apka nic nie pokazuje. Istnieje jeszcze jakas inna mozliwosc podgladu rezerwacji? Moze inne strony?

Autor:  mewho [ 15 Sty 2020 17:44 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@spejson Wejdź przez przeglądarkę na stronę podana w przyklejonym poscie, nie przez aplikację. Jeżeli tam nie masz opcji hotelu to tak jak kilka postów wyżej napisał @danziger możesz skontaktować się z warszawskim biurem Air China i oni będą w stanie dodać zakładkę. U mnie załatwione w ciągu 2 dni.

Autor:  Tom K [ 15 Sty 2020 17:49 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Ja z kolei mogłem wybrać konkretny hotel i po zatwierdzeniu mam dokładnie ten, który chciałem - to tak w odniesieniu do tego, że Wam "przydziela".

Autor:  danziger [ 15 Sty 2020 21:55 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@Tom K
Ale to chyba w business masz wybór

Autor:  Tom K [ 15 Sty 2020 22:00 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Tak. Chociaż przed klepnięciem tego hotelu z listy dostępnych również dla ECO miałem komunikat o tym, by dzwonić do linii po "luxury hotel". Ale masz rację, że fakt C może wpływać na to, że mi akurat nie wylosowano.

BTW. Temat trochę się rozrósł, a mignęły mi posty wspominające o "oficjalnym mailu do supportu". Poprosiłbym na priv, żeby nie robić śmietnika. Dzięki

Autor:  rafafi [ 19 Sty 2020 19:37 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

W związku z jakimiś tam informacjami o nie wpuszczaniu na 144h przez tureckie pieczątki zastanawiam się nad wymiana paszportu przed wyjazdem. Ale przy rezerwacji w Air China podałem już obecne. Tak na pierwszy rzut oka nie można ich zmienić w rezerwacji na stronie. Jest jakaś możliwość inna niż dzwonienie tam lub mailowanie?

Autor:  Rajesh Kuthrappali [ 19 Sty 2020 20:42 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Masz 88 lotow czy ktoryms z tych lotow ktos sprawdzal numer paszportu?

Autor:  tartal [ 19 Sty 2020 20:59 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Ja miałem tureckie pieczątki i to 4 wyjazdy w ciągu 5 miesięcy .
Pytali się tylko po co tam jeździłem a dalej bez problemu wiza itd.

Autor:  danziger [ 19 Sty 2020 21:00 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@Rajesh Kuthrappali
bądź poważny proszę...

Strona 21 z 54 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/