Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[CA] Air China
air-china,226,97925
Strona 17 z 54

Autor:  dialam [ 24 Mar 2019 23:22 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

mogłam też wziąć salonik, bo mieliśmy opóźniony lot i nie puścili nas do miasta, więc koczowaliśmy na lotnisku 7h
kontakt mailowy, jak i telefoniczny z polskim customer service to jakaś porażka jak dla mnie, co innego mówią, a co innego wychodzi "w praniu", poczynając od kołyski dla niemowlaka, przez rezerwacje pokoi i inforamcje o odprawie
ale jak trafi się jakiś dobry deal to na pewno jeszcze z nimi polecę :lol:

Autor:  jacek96 [ 25 Mar 2019 03:53 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Da się zrobić odprawę online nie mając chińskiego numeru telefonu?
Domyślnie wyświetla się kierunkowy do Chin i zapewne na telefon wysyłają kod weryfikacyjny.

Autor:  SPLDER [ 25 Mar 2019 08:04 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Da się, musisz wybrać europejską wersję strony.

Autor:  jacek96 [ 25 Mar 2019 19:18 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Dzięki, faktycznie tym sposobem można sie odprawić, ale trwa to wieczność i po odprawieniu nic sie nie wyświetliło, dopiero gdy juz byłem po odprawie przy stanowisku zauważyłem, że pojawiły sie opcje zapisania/wysłania karty pokładowej.
Wiedza na przyszłość

Autor:  mojsmrod [ 06 Maj 2019 20:28 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Hej mam problem - mianowicie chciałbym kupić bilet międzynarodowy z CA, jednak wymagają ode mnie numery paszportu, którego jeszcze nie mam. Myślicie, że mogę wpisać cokolwiek a później to zmienić czy lepiej się wstrzymać, aż do wyrobienia?

Autor:  bart07 [ 06 Maj 2019 21:23 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Możesz wpisać cokolwiek, a dane z nowego paszportu zmienisz później bez problemu.

Autor:  sobo [ 07 Maj 2019 07:24 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@mojsmrod ja wpisałem cokolwiek, później podczas odprawy zmieniasz sobie :)

Autor:  mojsmrod [ 07 Maj 2019 08:15 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@sobo @bart07 Super to kupuje :)

Autor:  erazel [ 26 Maj 2019 15:53 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Witam
Wybieram się do Tajlandii w okolicach listopada, śledzę rynek od kilku tygodni i najkorzystniejsza ofertę mają linia air china, 1600 w dwie strony. Przesiadka w Pekinie (9 godzin). Wiem ze jest wliczony w cenę dodatkowy bagaż, czy mam spodziewać się dodatkowych opłat? Czy wybór 2 miejsc obok siebie to dodatkowy koszt? Czy podacpodczas podróży można spodziewać się posiłków? Przeglądając temat widziałem wasze zdjęcia dań, ale czy nadal jest to standard czy coś się zmieniło? Czy podczas 9 godzinnnej przesiadki przysługują nam jakieś benefity na lotnisku (posiłki itp)? I czy w ogóle polecacie te linie? Za 200pln więcej można poleciec qatarem, czy warto dopłacać? Standard jest lepszy?
Pozdrawiam

Autor:  seal [ 26 Maj 2019 16:00 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@erazel: linie są OK ale jak kasa nie gra kluczowej roli to bym wybrał linię Arabską.

Autor:  erazel [ 26 Maj 2019 18:25 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

seal, z jakiego powodu?

Autor:  seal [ 26 Maj 2019 18:54 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@erazel: Air China spełnia swoją rolę. Przewiezie Cię z punktu A do punktu B, samoloty jeśli chodzi o komfort nie są jakieś bardzo nowe i komfortowe, wyżywienie jest czasem lepsze czasem gorsze. Podróż odbywasz przeważnie z wieloma mieszkańcami Chin - ich sposób bycia i zachowania jest trudny do akceptacji dla niektórych :) a linia konkurencyjna ma nowoczesne samoloty, świetny serwis pokładowy. Ja za 200zł więcej wybrałbym QR ale Air Chiną też podróżowałem (m. in. do Australii) i nic złego się nie działo. ;)

Autor:  Anonymous [ 10 Cze 2019 08:55 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Takie pytanko - kupując bilet na stronie Air China muszę wpisać nr paszportu - co jeśli ktoś go nie posiada? Nie wpisywać nic czy wpisac 0000000?

A co w sytuacji, gdy już wiadomo,że paszport jednego z pasażerów trzeba będize wymienić? Wpisac numer 'starego' paszportu? Wpisac 00000?


Z góry dziękuję za rady :D

Autor:  samaki9 [ 10 Cze 2019 09:05 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Post numer 325 , na tej samej stronie....Nie ma za co.

Autor:  Anonymous [ 10 Cze 2019 09:19 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Dziękuję za odpowiedź. To w przypadku osoby, która nie ma paszportu juz wiem, co zrobic.

Co jeśli jednak mam paszport? Czy moge wpisać na razie nr starego paszportu (aktualnie jeszcze ważny) i potem ewentualnie go zmienic?

Autor:  tartal [ 10 Cze 2019 09:22 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

proponuje zrezygnować z wyjazdu póki jeszcze czas i mniejsze koszty...

obawiam się że nie dasz sobie rady, nawet za granicą województwa a nie tylko kraju...

Autor:  koncentrator [ 13 Cze 2019 20:48 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Jeszcze odnośnie Transit hotel / transit lounge. Czy zarezerwowanie hotelu wyklucza skorzystanie z saloniku lub na odwrót?

Autor:  piotrek_ [ 13 Cze 2019 20:50 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Tak. Można wybrać tylko jedną rzecz.

Autor:  patryk4 [ 03 Lip 2019 19:34 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Hej. Kupiłem bilety lotnicze przez GoToGate w marcu relacji WAW - PEK - HK i potem PEK - WAW. Dopiero teraz zorientowałem się, że ja i kolega nie mamy wpisanych drugich imion w bilety, a na paszportach oczywiście je posiadamy. Prawdopodobnie to ja przeoczyłem, że jest pole do wpisania imion, a nie tylko imienia. Z tego co czytałem - Chiński rząd wymaga, aby na biletach były pełne dane osobowe, jednak ludzie którzy latają liniami Air China komentują, że nie wszyscy wpisują dwa pełne imienia i nie mieli z tego powodu żadnych restrykcji. Miał ktoś taką sytuację?

Autor:  Flyguy [ 03 Lip 2019 19:47 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Nigy nie wpisuje drugiego imienia, nawet jak jest napisane zeby podac dane identyczne jak w paszporcie (tam mam 2 imiona) 31 Maja i 10 czerwca lecialem przrz Pekin Air China, bylem nawet na wzie tranzytowej 15 godzin w miescie i nikt nawet slowa nie powiedzial na temat drugiego imienia

Strona 17 z 54 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/