| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [CA] Air China air-china,226,97925 | Strona 10 z 54 |
| Autor: | michzak [ 22 Lut 2018 19:46 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@zakku23 załóż, że 158 cm | |
| Autor: | Anonymous [ 22 Lut 2018 19:49 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
https://goo.gl/images/6AfvXZ | |
| Autor: | kostek966 [ 22 Lut 2018 20:03 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
też mam bilety kupione na OTA, więc jest problem z wejściem na manage booking z 6cyfrowym kodem, ale udało mi się z podaniem numeru e-ticket i zarezerwowałem bezpłatny hotel podczas przesiadki w Pekinie, nie mam tylko pewności czy to rezerwacja dla wszystkich, jedziemy w 4 osoby na jednym kodzie, czy muszę dla każdego biletu z osobna ? | |
| Autor: | Anonymous [ 22 Lut 2018 20:38 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Każdy eticket osobno. | |
| Autor: | kemot [ 22 Lut 2018 20:40 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
To ja korzystając z okazji podpytam Ciebie lub innych którzy już przerabiali hotel od CA bo sam zbieram się do zarezerwowania hotelu na przesiadce w PEK, czy po rezerwacji online dostaliście od razu potwierdzenie z nazwą konkretnego hotelu czy tak na prawdę jedynie jakieś gołe potwierdzenie na maila i wszystko będzie do załątwienia po wylądowaniu? Na razie pobieżnie tylko przejrzałem jakie tam hotele są rzekomo oferowane i mówiąc delikatnie wydają się one być dość niskich lotów, no ale darowanemu koniowi... | |
| Autor: | Anonymous [ 22 Lut 2018 23:16 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Cudów się nie spodziewaj, to tylko Air China Ja jeszcze hotelu nie przerabiałem, mam rezerwację tylko na lounge. | |
| Autor: | SPLDER [ 23 Lut 2018 02:56 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
To nie to samo co hotel tranzytowy - dostałem kiedyś hotel w Pekinie po odwołanym locie. Był całkiem OK, ale jechaliśmy do niego chyba z godzinę. Najpierw trzymali nas ze 2h w samolocie , później minęła z 1h zanim podjechały autobusy, godzina jazdy do hotelu i skończyło się że po 3 h trzeba było wstawać aby wracać na lotnisko. A hotel to w zasadzie był jakiś ośrodek wypoczynkowy pod Pekinem - dostałem apartament 2 pokojowy z 2 łazienkami pewnie z 40-50 m w sumie. Określiłbym go na jakieś 4*. | |
| Autor: | Mikegs [ 23 Lut 2018 08:37 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Anonymous napisał(a): Cudów się nie spodziewaj, to tylko Air China Ja jeszcze hotelu nie przerabiałem, mam rezerwację tylko na lounge. Ten lounge, to wydzielona cześć normalnego prywatnego business lounge. 10 foteli, kilka stołów, ciastka, kawa, herbata i napoje z puszki. Przypominało mniej więcej lounge z Zanzibaru. Obok było widać normalny lounge z ciepłym jedzeniem, wygodnymi fotelami itp. Tak czy inaczej można skorzystać i opić się chińską colą do woli | |
| Autor: | kostek966 [ 23 Lut 2018 19:32 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@kemot, tak jak pisałem wszedłem na ich hotele po nr e-ticket, pokazało mi dostępne hotele, ale nie mogłem ich wybrać samodzielnie, po akceptacji dostałem od razu od nich maila z info o hotelu, mi przydzielili JinHangXian International Business Hotel, jest w mailu też nr rezewacji hotelu na który jak rozumiem trzeba się powołać przy transfer desku, jak spojrzałem na mapę to 1,3 km od 3 terminala i na sąsiedniej uliczce kilka knajpek, ale w opisie było, że transport i śniadanie w pakiecie, wydawało mi się, że widziałem podczas rezerwacji adnotację, że obejmuje wszystkich i stąd moje pytanie, bo jak wszedłem po e-ticket żony to hotelu nie było u niej, jeszcze muszę sprawdzić znajomych z którymi lecimy ale trzeba wpisać też nr paszportu więc trochę się odwlecze to sprawdzanie, natomiast oprócz hotelu i ew. saloniku przy innych lotach miałem piktogram o free ground service, czy to darmowa komunikacja w innych miastach np. Brisbane, dokąd dalej lecę CA ? | |
| Autor: | kemot [ 23 Lut 2018 19:57 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Też mam te ikonki darmowego transportu dla każdego z 4 odcinków podróży ale na mój gust to jakiś bullshit, oczywiście transport z/do hotelu w PEK będzie za free ale to raczej nie ma z tym nic wspólnego. Skoro lecisz do BNE (witaj w klubie) to znaczy, że masz przesiadkę od 5 rano do 2 w nocy - czy na potwierdzeniu hotelowym dostałeś jakiekolwiek info o godzinie zameldowania? Jakby nie patrzeć meldując się tam dajmy na to o 6-7 rano i wymeldowując o północy nijak będzie się to miało do klasycznej doby hotelowej. Domyślam się, że są na takie sytuacje przygotowani bo w końcu mają z nimi do czynienia na codzień ale warto mieć pewność przed wyruszeniem w podróż. | |
| Autor: | kostek966 [ 23 Lut 2018 20:28 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
przylatujemy do Pekinu po 13, a wylatujemy 2.35 więc niecała doba hotelowa, cały mail to; Dear Passenger, you have booked Air China’s service to provide you with the details as follows: your stay at JinHangXian International?Business Hotel on the day 2018-04-10. Hotel address No.8 Siwei Road, Shunyi District, Beijing; Tel:010-52139999; Reservation number:PEK180....., na maila nie da się odpowiedzieć, chyba przedzwonię do warszawskiego biura CA dowiedzieć się więcej | |
| Autor: | kemot [ 28 Lut 2018 14:13 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Mam takie nietypowe pytanie, czy komuś kto zarezerwowował online bezpłatny hotel podczas przesiadki w PEK, zdarzyło się później tą rezerwację anulować (tak, jest tam magiczny przycisk "cancel") i jeśli tka to czy dokonanie rezerwacji hotelu w ten sam sposób było ponownie możliwe czy opcja ta raz na zawsze przepadła? Dlaczego takie dziwne pytanie? Podróżuję z inną osobą która rezerwowała bilet oddzielnie i mimo rezerwacji hotelu w tym samym momencie oczywiście otrzymaliśmy dwa różne przybytki i tak myślę żeby może anulować i próbować do skutku aż do trafienia tego samego hotelu bo inaczej ciężką tą sprawę załatwić... polskie biuro CA pod telefonem kompletnie bezużyteczne w tej sprawie. | |
| Autor: | Anonymous [ 28 Lut 2018 18:01 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Napisz maila do CA, ale nie do polskiego oddziału. | |
| Autor: | kemot [ 28 Lut 2018 20:09 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
A rzucisz jakimś adresem mailowym? Na ich stronie internetowej widzę jedynie telefony do różnych biur rozsianych po świecie. | |
| Autor: | Anonymous [ 28 Lut 2018 20:19 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
ffp@airchina.com Odpowiadają zwykle w ciągu 2-3 dni. | |
| Autor: | kemot [ 02 Mar 2018 11:58 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Potomnym napiszę, że niestety ale spod tego maila zostałem odesłany z kwitkiem na infolinię ponieważ oni zajmują się pod tym adresem wyłącznie Phoenix Miles czyli ichniejszego programu lojalnościowego. | |
| Autor: | Anonymous [ 02 Mar 2018 12:01 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
To ładnie Cię zlali :-\ ja zawsze skrobię na ten adres, bez względu na problem. | |
| Autor: | kostek966 [ 02 Mar 2018 12:41 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@kemot, pisz do skutku, tam za każdym razem kto inny siedzi i odpowiada, może trafiłeś na takiego co mu się akurat nic nie chciało ? | |
| Autor: | gudos [ 05 Mar 2018 13:05 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Niewykorzystany bilet w AirChina Kupuje bilety na listopad LHR-SYD. Taryfa Economy Saver Pokazuje Refund Before Flight Departure 120 GPB - jest to kwota ryczałtowa zwrotu czy kwota odliczana od ceny biletu ? | |
| Autor: | Apocalipse [ 05 Mar 2018 17:00 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Posiłki specjalne można spokojnie ogarnąć mailowo. Cytuj: Dzień dobry, posiłek koszerny został potwierdzony na Pana lotach. Z poważaniem Air China Poland | |
| Strona 10 z 54 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |