Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[CA] Air China
air-china,226,97925
Strona 10 z 54

Autor:  michzak [ 22 Lut 2018 19:46 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@zakku23 załóż, że 158 cm

Autor:  Anonymous [ 22 Lut 2018 19:49 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

https://goo.gl/images/6AfvXZ

Autor:  kostek966 [ 22 Lut 2018 20:03 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

też mam bilety kupione na OTA, więc jest problem z wejściem na manage booking z 6cyfrowym kodem, ale udało mi się z podaniem numeru e-ticket i zarezerwowałem bezpłatny hotel podczas przesiadki w Pekinie,
nie mam tylko pewności czy to rezerwacja dla wszystkich, jedziemy w 4 osoby na jednym kodzie, czy muszę dla każdego biletu z osobna ?

Autor:  Anonymous [ 22 Lut 2018 20:38 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Każdy eticket osobno.

Autor:  kemot [ 22 Lut 2018 20:40 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

To ja korzystając z okazji podpytam Ciebie lub innych którzy już przerabiali hotel od CA bo sam zbieram się do zarezerwowania hotelu na przesiadce w PEK, czy po rezerwacji online dostaliście od razu potwierdzenie z nazwą konkretnego hotelu czy tak na prawdę jedynie jakieś gołe potwierdzenie na maila i wszystko będzie do załątwienia po wylądowaniu?

Na razie pobieżnie tylko przejrzałem jakie tam hotele są rzekomo oferowane i mówiąc delikatnie wydają się one być dość niskich lotów, no ale darowanemu koniowi... ;)

Autor:  Anonymous [ 22 Lut 2018 23:16 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Cudów się nie spodziewaj, to tylko Air China ;-)
Ja jeszcze hotelu nie przerabiałem, mam rezerwację tylko na lounge.

Autor:  SPLDER [ 23 Lut 2018 02:56 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

To nie to samo co hotel tranzytowy - dostałem kiedyś hotel w Pekinie po odwołanym locie. Był całkiem OK, ale jechaliśmy do niego chyba z godzinę. Najpierw trzymali nas ze 2h w samolocie , później minęła z 1h zanim podjechały autobusy, godzina jazdy do hotelu i skończyło się że po 3 h trzeba było wstawać aby wracać na lotnisko.

A hotel to w zasadzie był jakiś ośrodek wypoczynkowy pod Pekinem - dostałem apartament 2 pokojowy z 2 łazienkami pewnie z 40-50 m w sumie. Określiłbym go na jakieś 4*.

Autor:  Mikegs [ 23 Lut 2018 08:37 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Anonymous napisał(a):
Cudów się nie spodziewaj, to tylko Air China ;-)
Ja jeszcze hotelu nie przerabiałem, mam rezerwację tylko na lounge.



Ten lounge, to wydzielona cześć normalnego prywatnego business lounge. 10 foteli, kilka stołów, ciastka, kawa, herbata i napoje z puszki. Przypominało mniej więcej lounge z Zanzibaru. Obok było widać normalny lounge z ciepłym jedzeniem, wygodnymi fotelami itp.

Tak czy inaczej można skorzystać i opić się chińską colą do woli :)

Autor:  kostek966 [ 23 Lut 2018 19:32 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@kemot, tak jak pisałem wszedłem na ich hotele po nr e-ticket, pokazało mi dostępne hotele, ale nie mogłem ich wybrać samodzielnie, po akceptacji dostałem od razu od nich maila z info o hotelu, mi przydzielili JinHangXian International Business Hotel, jest w mailu też nr rezewacji hotelu na który jak rozumiem trzeba się powołać przy transfer desku, jak spojrzałem na mapę to 1,3 km od 3 terminala i na sąsiedniej uliczce kilka knajpek, ale w opisie było, że transport i śniadanie w pakiecie,
wydawało mi się, że widziałem podczas rezerwacji adnotację, że obejmuje wszystkich i stąd moje pytanie, bo jak wszedłem po e-ticket żony to hotelu nie było u niej, jeszcze muszę sprawdzić znajomych z którymi lecimy ale trzeba wpisać też nr paszportu więc trochę się odwlecze to sprawdzanie,
natomiast oprócz hotelu i ew. saloniku przy innych lotach miałem piktogram o free ground service, czy to darmowa komunikacja w innych miastach np. Brisbane, dokąd dalej lecę CA ?

Autor:  kemot [ 23 Lut 2018 19:57 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Też mam te ikonki darmowego transportu dla każdego z 4 odcinków podróży ale na mój gust to jakiś bullshit, oczywiście transport z/do hotelu w PEK będzie za free ale to raczej nie ma z tym nic wspólnego.

Skoro lecisz do BNE (witaj w klubie) to znaczy, że masz przesiadkę od 5 rano do 2 w nocy - czy na potwierdzeniu hotelowym dostałeś jakiekolwiek info o godzinie zameldowania?
Jakby nie patrzeć meldując się tam dajmy na to o 6-7 rano i wymeldowując o północy nijak będzie się to miało do klasycznej doby hotelowej. Domyślam się, że są na takie sytuacje przygotowani bo w końcu mają z nimi do czynienia na codzień ale warto mieć pewność przed wyruszeniem w podróż.

Autor:  kostek966 [ 23 Lut 2018 20:28 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

przylatujemy do Pekinu po 13, a wylatujemy 2.35 więc niecała doba hotelowa,
cały mail to; Dear Passenger,

you have booked Air China’s service to provide you with the details as follows:

your stay at JinHangXian International?Business Hotel on the day 2018-04-10. Hotel address No.8 Siwei Road, Shunyi District, Beijing; Tel:010-52139999; Reservation number:PEK180.....,
na maila nie da się odpowiedzieć, chyba przedzwonię do warszawskiego biura CA dowiedzieć się więcej

Autor:  kemot [ 28 Lut 2018 14:13 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Mam takie nietypowe pytanie, czy komuś kto zarezerwowował online bezpłatny hotel podczas przesiadki w PEK, zdarzyło się później tą rezerwację anulować (tak, jest tam magiczny przycisk "cancel") i jeśli tka to czy dokonanie rezerwacji hotelu w ten sam sposób było ponownie możliwe czy opcja ta raz na zawsze przepadła?

Dlaczego takie dziwne pytanie? Podróżuję z inną osobą która rezerwowała bilet oddzielnie i mimo rezerwacji hotelu w tym samym momencie oczywiście otrzymaliśmy dwa różne przybytki i tak myślę żeby może anulować i próbować do skutku aż do trafienia tego samego hotelu bo inaczej ciężką tą sprawę załatwić... polskie biuro CA pod telefonem kompletnie bezużyteczne w tej sprawie.

Autor:  Anonymous [ 28 Lut 2018 18:01 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Napisz maila do CA, ale nie do polskiego oddziału.

Autor:  kemot [ 28 Lut 2018 20:09 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

A rzucisz jakimś adresem mailowym? Na ich stronie internetowej widzę jedynie telefony do różnych biur rozsianych po świecie.

Autor:  Anonymous [ 28 Lut 2018 20:19 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

ffp@airchina.com
Odpowiadają zwykle w ciągu 2-3 dni.

Autor:  kemot [ 02 Mar 2018 11:58 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Potomnym napiszę, że niestety ale spod tego maila zostałem odesłany z kwitkiem na infolinię ponieważ oni zajmują się pod tym adresem wyłącznie Phoenix Miles czyli ichniejszego programu lojalnościowego.

Autor:  Anonymous [ 02 Mar 2018 12:01 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

To ładnie Cię zlali :-\ ja zawsze skrobię na ten adres, bez względu na problem.

Autor:  kostek966 [ 02 Mar 2018 12:41 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@kemot, pisz do skutku, tam za każdym razem kto inny siedzi i odpowiada, może trafiłeś na takiego co mu się akurat nic nie chciało ?

Autor:  gudos [ 05 Mar 2018 13:05 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Niewykorzystany bilet w AirChina
Kupuje bilety na listopad LHR-SYD. Taryfa Economy Saver
Pokazuje Refund Before Flight Departure 120 GPB - jest to kwota ryczałtowa zwrotu czy kwota odliczana od ceny biletu ?

Autor:  Apocalipse [ 05 Mar 2018 17:00 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Posiłki specjalne można spokojnie ogarnąć mailowo.
Cytuj:
Dzień dobry,

posiłek koszerny został potwierdzony na Pana lotach.

Z poważaniem

Air China Poland

Strona 10 z 54 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/