| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Ad Dimaniyat Island ad-dimaniyat-island,1146,169228 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | kubus571 [ 16 Sty 2023 18:14 ] |
| Temat postu: | Ad Dimaniyat Island |
Czy ktoś był na tych wysepkach, jest sporo wycieczek w to miejsce z Maskatu, ale może ktoś poleciłby konkretnego operatora? | |
| Autor: | Fl3t05 [ 29 Sty 2023 22:02 ] |
| Temat postu: | Re: Ad Dimaniyat Island |
Podbijam - planuję Oman w marcu i chciałem wyskoczyć tam na snorkeling na jeden dzień - też jestem ciekaw czy warto i jakich cen się spodziewać. | |
| Autor: | Aga_podrozniczka [ 30 Sty 2023 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: Ad Dimaniyat Island |
Bylam w grudniu 2016, a w grudniu jest duzo planktonu, wiec widocznosc byla taka srednia. Odgrzebalam w starym mailu, ze firma nazywa sie https://daymaniat-shells.com Wtedy oprocz mnie byly chyba jeszcze 2 czy 3 osoby. Bylo bardzo kameralnie. Dodam tez, ze byl problem z dojazdem do mariny, bo wszedzie w okolicy byly poranne korki i czekalismy godzine na pare, ktora utknela. Ja tez troche postalam, ale zdazylam na czas, bo akurat zatrzymalam w hotelu w okolicy. Przewodnik byl lokalnym gosciem, ktore cale zycie tam spedzil snorkujac i nurkujac, wiec duzo wiedzial. Czesc zdjec z tego albumu jest z tej wycieczki, reszta z hotelu Shangri-la : http://azmgallery.com/OmanSnorkelingDec2016/ | |
| Autor: | piterbtm [ 30 Sty 2023 16:41 ] |
| Temat postu: | Re: Ad Dimaniyat Island |
Fl3t05 napisał(a): i jakich cen się spodziewać. Ja ostatecznie nie byłem, ale przed wyjazdem szukałem informacji online i cenowo parę ofert widziałem w okolicy 40OMR, parę nieco taniej - np. tutaj na tej stronie jest 25OMR. https://divedaymaniyatislands.com/snorkeling/ | |
| Autor: | ebook5 [ 27 Lis 2023 16:23 ] |
| Temat postu: | Re: Ad Dimaniyat Island |
Byłem w listopadzie 2023 na snorkelingu z firmą Global Scuba. Koszt 25 OMR za około 4-5 godzinną wycieczkę. Wypłynięcie z portu w Seeb. Bardzo polecam, wycieczka obejmowała snurkowanie w 3 różnych punktach i wyjście na ląd na jednej z wysp. Można zobaczyć mnóstwo żółwi, rekiny rafowe oraz przeróżne mniejsze kolorowe rybki. Dodatkowo mieliśmy szczęście - kapitan dostał cynk że pojawiły się rekiny wielorybie, odpalił silnik na maksa i czym prędzej pognaliśmy w ich kierunku. Snurkowanie z nimi to niezłe przeżycie | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |