Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Ad Dimaniyat Island
ad-dimaniyat-island,1146,169228
Strona 1 z 1

Autor:  kubus571 [ 16 Sty 2023 18:14 ]
Temat postu:  Ad Dimaniyat Island

Czy ktoś był na tych wysepkach, jest sporo wycieczek w to miejsce z Maskatu, ale może ktoś poleciłby konkretnego operatora?

Autor:  Fl3t05 [ 29 Sty 2023 22:02 ]
Temat postu:  Re: Ad Dimaniyat Island

Podbijam - planuję Oman w marcu i chciałem wyskoczyć tam na snorkeling na jeden dzień - też jestem ciekaw czy warto i jakich cen się spodziewać.

Autor:  Aga_podrozniczka [ 30 Sty 2023 15:50 ]
Temat postu:  Re: Ad Dimaniyat Island

Bylam w grudniu 2016, a w grudniu jest duzo planktonu, wiec widocznosc byla taka srednia. Odgrzebalam w starym mailu, ze firma nazywa sie https://daymaniat-shells.com Wtedy oprocz mnie byly chyba jeszcze 2 czy 3 osoby. Bylo bardzo kameralnie. Dodam tez, ze byl problem z dojazdem do mariny, bo wszedzie w okolicy byly poranne korki i czekalismy godzine na pare, ktora utknela. Ja tez troche postalam, ale zdazylam na czas, bo akurat zatrzymalam w hotelu w okolicy. Przewodnik byl lokalnym gosciem, ktore cale zycie tam spedzil snorkujac i nurkujac, wiec duzo wiedzial.

Czesc zdjec z tego albumu jest z tej wycieczki, reszta z hotelu Shangri-la : http://azmgallery.com/OmanSnorkelingDec2016/

Autor:  piterbtm [ 30 Sty 2023 16:41 ]
Temat postu:  Re: Ad Dimaniyat Island

Fl3t05 napisał(a):
i jakich cen się spodziewać.


Ja ostatecznie nie byłem, ale przed wyjazdem szukałem informacji online i cenowo parę ofert widziałem w okolicy 40OMR, parę nieco taniej - np. tutaj na tej stronie jest 25OMR.

https://divedaymaniyatislands.com/snorkeling/

Autor:  ebook5 [ 27 Lis 2023 16:23 ]
Temat postu:  Re: Ad Dimaniyat Island

Byłem w listopadzie 2023 na snorkelingu z firmą Global Scuba. Koszt 25 OMR za około 4-5 godzinną wycieczkę. Wypłynięcie z portu w Seeb. Bardzo polecam, wycieczka obejmowała snurkowanie w 3 różnych punktach i wyjście na ląd na jednej z wysp. Można zobaczyć mnóstwo żółwi, rekiny rafowe oraz przeróżne mniejsze kolorowe rybki. Dodatkowo mieliśmy szczęście - kapitan dostał cynk że pojawiły się rekiny wielorybie, odpalił silnik na maksa i czym prędzej pognaliśmy w ich kierunku. Snurkowanie z nimi to niezłe przeżycie ;)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/