| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| 6 godzin w Nynäshamn 6-godzin-w-nynashamn,1231,136852 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | skowronski [ 29 Gru 2018 00:31 ] |
| Temat postu: | 6 godzin w Nynäshamn |
Witam wszystkich. W styczniu płynę do Nynäshamn w Szwecji, będę miał 6 godzin na zwiedzanie tego pięknego miasteczka. Co mógłbym tam ciekawego zobaczyć przez ten czas? Czy są tam jakieś sklepy z pamiątkami, głównie zależy mi na magnesach jeśli tak to orientuje się jak to wygląda cenowo ? Jak to wygląda z płatnościami ? Lepiej żebym płacił Revoultem czy wziąć gotówkę ? Z góry dziękuję za pomoc | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |