| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Gran Canaria - parkowanie gran-canaria-parkowanie,1435,178576 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | piekara114 [ 18 Wrz 2024 14:22 ] |
| Temat postu: | Gran Canaria - parkowanie |
Proszę o informację, gdzie jeszcze na Gran Canari można się spotkać z dużymi utrudnieniami w parkowaniu? Problem stolicy już znam: parkowanie-w-las-palmas-de-gran-canaria,1435,85037&start=20 I co oznaczają kolory linii do parkowania? - białe - bezpłatne parkowanie bez limitu - czy ma znaczenie czy linia jest ciągła lub przerywana? - niebieskie - płatne parkowanie (parkomaty przy ulicy?) - żółte - dla osób upoważnionych Coś jeszcze warto wiedzieć? Bezpłatne parkowanie w niedzielę, nocą czy w godzinach sjesty? Byłam na Fuercie i tam żadnych problemów nie spotkałam, a trochę się pojeździło.... | |
| Autor: | vincenz [ 18 Wrz 2024 15:35 ] |
| Temat postu: | Re: Gran Canaria - parkowanie |
@piekara114 żółta linia to generalnie zakaz parkowania. Ponadto nie można parkować na chodnikach, nawet jak zostawi się miejsce dla pieszych (dostałem za to mandat). | |
| Autor: | Antek12 [ 18 Wrz 2024 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: Gran Canaria - parkowanie |
@piekara114 taki temat już jest : https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?p=1651493#p1651493 no i dodam jeszcze ZIELONE miejsca - np koło Katedry - max 1h po wpisaniu nr rejestracyjnego, drugiej godziny nie można już opłacić | |
| Autor: | piwili [ 18 Wrz 2024 21:17 ] |
| Temat postu: | Re: Gran Canaria - parkowanie |
Zielone o ile dobrze pamiętam są generalnie dla mieszkańców. Ale w przypadku żółtych i zielonych trzeba czytać znaki, bo mogą być wyjątki typu limit czasu, albo dozwolone dla wszystkich w pewne dni lub godziny. | |
| Autor: | FUX [ 19 Wrz 2024 07:48 ] |
| Temat postu: | Re: Gran Canaria - parkowanie |
Na Teneryfie z żółtymi żartów nie było. Był zakaz od np. 8 rano, dostawy i podobne kwestie, to 20 minut później była laweta i strażnicy. Gość na szczęście przybiegł z papierami i skończyło się mandacie. Laweta zabrała inne obok. Obserwowane z okna hotelu. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |