Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Gran Canaria - parkowanie
gran-canaria-parkowanie,1435,178576
Strona 1 z 1

Autor:  piekara114 [ 18 Wrz 2024 14:22 ]
Temat postu:  Gran Canaria - parkowanie

Proszę o informację, gdzie jeszcze na Gran Canari można się spotkać z dużymi utrudnieniami w parkowaniu? Problem stolicy już znam: parkowanie-w-las-palmas-de-gran-canaria,1435,85037&start=20

I co oznaczają kolory linii do parkowania?
- białe - bezpłatne parkowanie bez limitu - czy ma znaczenie czy linia jest ciągła lub przerywana?
- niebieskie - płatne parkowanie (parkomaty przy ulicy?)
- żółte - dla osób upoważnionych

Coś jeszcze warto wiedzieć? Bezpłatne parkowanie w niedzielę, nocą czy w godzinach sjesty?

Byłam na Fuercie i tam żadnych problemów nie spotkałam, a trochę się pojeździło....

Autor:  vincenz [ 18 Wrz 2024 15:35 ]
Temat postu:  Re: Gran Canaria - parkowanie

@piekara114 żółta linia to generalnie zakaz parkowania. Ponadto nie można parkować na chodnikach, nawet jak zostawi się miejsce dla pieszych (dostałem za to mandat).

Autor:  Antek12 [ 18 Wrz 2024 15:50 ]
Temat postu:  Re: Gran Canaria - parkowanie

@piekara114 taki temat już jest :

https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?p=1651493#p1651493


no i dodam jeszcze ZIELONE miejsca - np koło Katedry - max 1h po wpisaniu nr rejestracyjnego, drugiej godziny nie można już opłacić

Autor:  piwili [ 18 Wrz 2024 21:17 ]
Temat postu:  Re: Gran Canaria - parkowanie

Zielone o ile dobrze pamiętam są generalnie dla mieszkańców. Ale w przypadku żółtych i zielonych trzeba czytać znaki, bo mogą być wyjątki typu limit czasu, albo dozwolone dla wszystkich w pewne dni lub godziny.

Autor:  FUX [ 19 Wrz 2024 07:48 ]
Temat postu:  Re: Gran Canaria - parkowanie

Na Teneryfie z żółtymi żartów nie było. Był zakaz od np. 8 rano, dostawy i podobne kwestie, to 20 minut później była laweta i strażnicy. Gość na szczęście przybiegł z papierami i skończyło się mandacie. Laweta zabrała inne obok. Obserwowane z okna hotelu.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/