Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Fotelik dla dziecka
fotelik-dla-dziecka,765,164526
Strona 1 z 1

Autor:  mama4 [ 01 Kwi 2022 11:20 ]
Temat postu:  Fotelik dla dziecka

W czerwcu jedziemy na Zachodnie Wybrzeże i wypożyczamy kampera. Będziemy z dzieckiem 9 lat, 132 cm wzrostu. Czy dziecko musi jeździć w foteliku, czy na podstawce? Może ktoś się orientuje, przejrzałam lupkę, ale nie znalazłam. Dzięki za pomoc!

Autor:  jasiub [ 01 Kwi 2022 19:46 ]
Temat postu:  Re: Fotelik dla dziecka

musi siedzieć z tyłu, booster opcjonalny

Autor:  mama4 [ 01 Kwi 2022 21:47 ]
Temat postu:  Re: Fotelik dla dziecka

@jasiub Dzięki!

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/