| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Fotelik dla dziecka fotelik-dla-dziecka,765,164526 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | mama4 [ 01 Kwi 2022 11:20 ] |
| Temat postu: | Fotelik dla dziecka |
W czerwcu jedziemy na Zachodnie Wybrzeże i wypożyczamy kampera. Będziemy z dzieckiem 9 lat, 132 cm wzrostu. Czy dziecko musi jeździć w foteliku, czy na podstawce? Może ktoś się orientuje, przejrzałam lupkę, ale nie znalazłam. Dzięki za pomoc! | |
| Autor: | jasiub [ 01 Kwi 2022 19:46 ] |
| Temat postu: | Re: Fotelik dla dziecka |
musi siedzieć z tyłu, booster opcjonalny | |
| Autor: | mama4 [ 01 Kwi 2022 21:47 ] |
| Temat postu: | Re: Fotelik dla dziecka |
@jasiub Dzięki! | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |