Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

E-rezydent w Estonii
e-rezydent-w-estonii,1484,80311
Strona 1 z 1

Autor:  01ERES [ 21 Wrz 2015 12:34 ]
Temat postu:  E-rezydent w Estonii

Od wakacji mozna zostac rezydentem tego malego panstwa i swiatowego lidera informatyzacji.Niezly bajer i wiele innych, fajnych mozliwosci :lol:
https://livinginestonia.wordpress.com/2 ... w-estonii/

Autor:  fortuna [ 13 Lis 2016 13:08 ]
Temat postu:  Re: E-rezydent w Estonii

odkopie troche temat.

tez sie nad tym zastanawiam, czytalem miedzy innymi tutaj: http://firmawestonii.pl/e-rezydent-w-es ... -otrzymac/ jakie to ma zalety zwlaszcza jesli prowadzimy firme zajmujaca sie uslugami online, mozna bardzo duzo kasy zaoszczedzic. Oczywiscie mowie o formie spolki. O wiele latwiejsze i lepsze podejscie do podatkow niz to mamy w Polsce.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/