Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 158  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#821 PostWysłany: 03 Gru 2019 14:18 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10313
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#822 PostWysłany: 03 Gru 2019 14:23 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Wytłumaczy mi ktoś jak to przesłać na Revoluta czy mogę tym płacić?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#823 PostWysłany: 03 Gru 2019 14:27 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 144
Można na Revoluta wysłać, można też w sklepie zapłacić

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#824 PostWysłany: 03 Gru 2019 14:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2555
Loty: 273
Kilometry: 473 820
Krajów: 40 / 18.7%
@neverstopexploring ustawiasz curve cash jako główną "kartę" ("tap to select&pay"), po czym zasilasz revoluta wpisując dane swojej karty curve.
Kwota zasilenia 10 GBP
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#825 PostWysłany: 03 Gru 2019 14:30 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Jak mam revoluta tylko w PLN to też przejdzie?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#826 PostWysłany: 03 Gru 2019 14:34 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2555
Loty: 273
Kilometry: 473 820
Krajów: 40 / 18.7%
@neverstopexploring najłatwiej otwórz subktonto GBP na revolucie (potem najwyżej przewalutujesz w aplikacji na inną walutę).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#827 PostWysłany: 03 Gru 2019 14:43 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
A jak pójdą te funty na polskie to też będzie tyle , że po przewalutowaniu?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#828 PostWysłany: 03 Gru 2019 15:09 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2555
Loty: 273
Kilometry: 473 820
Krajów: 40 / 18.7%
przewalutowanie po kursie revolut, czyli forex. Po prostu musisz zasilić subkonto GBP, gdyż złotówkowe możesz zasilić wyłącznie w PLN (a po co się męczyć w wybieranie funtów za pomocą złotówek) - wszystko w zasięgu pojedynczej ilości kliknięć palcem w apce.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#829 PostWysłany: 03 Gru 2019 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 3036
Loty: 554
Kilometry: 1 342 494
Krajów: 47 / 22.0%
niebieski
Dostalam promo na £5.

"Yep, we're giving you a fiver.
Nope, no catch.
Just pay for something with Curve and we'll load 500 points (that's £5!) onto your Curve Cash card.

You must make a successful transaction (Curve Send transactions do not qualify) before 23:59:59 on the 31st of December, 2019 in order to qualify for this reward. You will be provided Curve cash worth £5 to your Curve Cash card within 4 working days but in no case later than the 10th of January, 2020. Please note that the Curve Cash can only be used in accordance with the redemption policy as set out here. This scheme is only available for the users that have received this email to their email address. Customers will be verified before the reward is applied.
"

Ja mam problem z wyplata tego Curve Cash, ostatnio probowalam przez voucher Amazon, ale transakcje przypisalo mi do poprzednio uzywanej karty, a nie do ustawionej Curve. W sklepie nie wydam, bo nie chodze po sklepach i nie kupuje rzeczy za konkretne, drobne kwoty.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#830 PostWysłany: 03 Gru 2019 15:29 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
dmirstek napisał(a):
przewalutowanie po kursie revolut, czyli forex. Po prostu musisz zasilić subkonto GBP, gdyż złotówkowe możesz zasilić wyłącznie w PLN (a po co się męczyć w wybieranie funtów za pomocą złotówek) - wszystko w zasięgu pojedynczej ilości kliknięć palcem w apce.



No dobra, zrobione , przelewam na to funtowe i co dalej? Przecież nie zapłacę funtami w Polsce albo będzie to po niekorzystnym kursie?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#831 PostWysłany: 03 Gru 2019 15:32 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 144
Ja się poddaję

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#832 PostWysłany: 03 Gru 2019 15:46 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Chcialem doładować revoluta 10 funtami wpisując nr karty i wszystkie dane z fizycznej karty Curve , którą dostałem poczta i nic nie doładowało , tylko pomniejszyło saldo nie wiedzieć czemu.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#833 PostWysłany: 03 Gru 2019 16:11 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2923
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
neverstopexploring napisał(a):
No dobra, zrobione , przelewam na to funtowe i co dalej? Przecież nie zapłacę funtami w Polsce albo będzie to po niekorzystnym kursie?


No przecież to główna idea działania Revoluta - płatność w obcych walutach po korzystnym kursie. Nie znasz narzędzia jakim się posługujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#834 PostWysłany: 03 Gru 2019 16:16 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 3033
złoty
Zastanawiam się czy ktoś sobie tu z nas nie robi jaj ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#835 PostWysłany: 03 Gru 2019 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1216
Loty: 307
Kilometry: 488 854
Krajów: 70 / 32.7%
niebieski
@neverstopexploring dzięki! zachęciłeś mnie do zrobienia unsubscribe na tym wątku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#836 PostWysłany: 03 Gru 2019 16:24 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
vincenz napisał(a):
neverstopexploring napisał(a):
No dobra, zrobione , przelewam na to funtowe i co dalej? Przecież nie zapłacę funtami w Polsce albo będzie to po niekorzystnym kursie?


No przecież to główna idea działania Revoluta - płatność w obcych walutach po korzystnym kursie. Nie znasz narzędzia jakim się posługujesz?



Oczywiście, że znam, ale przecież w Revolucie wcale nie musze kupować obcej waluty żeby płacić po korzystnym kursie więc dopytuję o wszystko bo Curve jeszcze nie znam.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#837 PostWysłany: 06 Gru 2019 15:21 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 1068
Nie wiem czy ktoś pisał, więc ja się wypowiem. W ramach testów korzystam z Curve Send, czyli przelewania pieniędzy innym osobom.

Wskazujemy naszą kartę, z której ma zejść dana kwota (walutę wybieramy z dostępnej listy), następnie wybieramy kontakt z naszej książki telefonicznej (obowiązkowo musimy dać do niej dostęp aplikacji Curve), po czym ta osoba dostaje powiadomienie i ma 7 dni na odebranie "przelewu". Robi to wskazując swoją kartę, na którą ma wpłynąć dana kwota.

Nie da się przelać samemu sobie z karty na kartę, ani odbierający nie może wskazać karty Curve Cash. Za to da się przelać z Curve Cash, czyli zebrane na niej bonusy.

Transakcja jest podobno gotówkowa z kodem MCC 8999, a nazwa sklepu to CRV*IMIĘ NAZWISKO nadawcy (u odbiorcy) lub odbiorcy (u nadawcy). Czyli stajemy się merchantem ?.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#838 PostWysłany: 06 Gru 2019 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 561
Loty: 167
Kilometry: 303 123
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
No to jak jest gotówkowa... to chyba wiadomo, że ta opcja szału niestety nie zrobi :P
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#839 PostWysłany: 06 Gru 2019 22:00 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 3033
złoty
Prezent w aplikacji po aktualizacji.
Można wybrać 3 sieci/sklepy i przez 90 dni mamy 1% zwrotu za zakupy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#840 PostWysłany: 06 Gru 2019 23:18 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 1068
Mio napisał(a):
No to jak jest gotówkowa... to chyba wiadomo, że ta opcja szału niestety nie zrobi :P

Do wszelkiego prania pieniędzy i transferowania ich (także za granicę) jak znalazł :lol:

Praktyczne wykorzystanie dla kogoś bardziej uczciwego jednak jest, np.:
1. przesuwanie pieniędzy w obcych walutach między bankami (dla EUR zaraz znoszą opłaty za zwykłe przelewy, ale dla innych walut opłaci się z karty na kartę niż robić przelew SWIFT)
2. wyrabianie minimum zwalniającego z opłat (w końcu to operacja internetowa, jak więc może być gotówkowa?)

lluukk napisał(a):
Prezent w aplikacji po aktualizacji.
Można wybrać 3 sieci/sklepy i przez 90 dni mamy 1% zwrotu za zakupy.

W skrócie: ponowienie startowego cashbacku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 158  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: airgreenland oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group