Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 158  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2421 PostWysłany: 21 Cze 2023 16:48 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
To ile jeszcze osób podzieli się nowiną, że po aktualizacji działa?....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2422 PostWysłany: 22 Cze 2023 08:41 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 257
man4business napisał(a):
To ile jeszcze osób podzieli się nowiną, że po aktualizacji działa?....

Nie czytasz, ze zrozumieniem.
Po aktualizacji nie działa.
A kolejne posty pokazują co użyszkodnik zrobił oprócz aktualizacji, by działało.
Metod opisanych jest kilka to i postów kilka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2423 PostWysłany: 22 Cze 2023 10:34 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
Człowieku, oszczędź sobie dyskusji o czytaniu ze zrozumieniem. Napisałem w jaki sposób rozwiązać problem. Ty wymyśliłeś trzecią drogę i pochwaliłeś się. Te wszystkie "warianty" są bez sensu, bo sprowadzają się generalnie do aktualizacji appki - to był powód problemu z walutą. Ale wspaniale, dziękujemy ci. Gdybyś odinstalował i zainstalował ponownie, zadziałałoby ci dokładnie tak jak należy. Tak, trzeba się ponownie zalogować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2424 PostWysłany: 22 Cze 2023 12:39 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 257
Ja po prostu czytuję skargi użyszkodników apek bankowych, którzy po odinstalowaniu i ponownej instalacji nie mogą się dostać do swojego konta.
Dlatego takich manewrów unikam.
Banalna czynność "wyczyść pamięć aplikacji" jest jednak prostsza i warto o tym wspomnieć.
Ale jeśli ktoś woli zabić zamiast posmarować... jego wola.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2425 PostWysłany: 22 Cze 2023 12:44 

Rejestracja: 21 Maj 2023
Posty: 6
-- 22 Cze 2023 12:41 --

Nieprawdą jest to, co napisałeś. Nie wystarczy sama aktualizacja aplikacji.

-- 22 Cze 2023 12:44 --

bartuzi napisał(a):
Nieprawdą jest to, co napisałeś. Nie wystarczy sama aktualizacja aplikacji.

@man4business oczywiście to do Ciebie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2426 PostWysłany: 28 Cze 2023 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2962
Loty: 379
Kilometry: 561 459
Krajów: 66 / 30.8%
HON fly4free
Może ktoś wie czemu nie mogę zwykłej debetówki Santandera dodać.
Do saportu już napisałem.
Apka zaktualizowana.

Załączniki:
IMG_9131.jpeg
IMG_9131.jpeg [ 95.79 KiB | Obejrzany 2155 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2427 PostWysłany: 01 Lip 2023 17:09 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 219
Minął rok jak była zniżka na subskrypcje Curve X, dzisiaj po raz pierwszy zlecialo 4.99eur zamiast 1.99 eur
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2428 PostWysłany: 01 Lip 2023 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 640
Loty: 174
Kilometry: 355 504
Krajów: 45 / 21.0%
srebrny
Ciekawostka i jednocześnie ostrzeżenie, gdyby ktoś ograniczał się tylko do Curve w Londynie. Automaty do obioru biletów kolejowych advanced (Thameslink) nie akceptują Curve jako potwierdzenia (tożsamości?). Bilety online opłacone Curve. Mail od Thameslink:
Cytuj:
To collect your tickets from a ticket machine you will need both your collection reference XXX and any UK bank credit or debit card.

Pierwsze podniesienie ciśnienia, że nie mam przy sobie żadnej brytyjskiej karty, a na stronie rezerwacji biletów nie było informacji o wymogu, że karta ma być z UK. Przypominam sobie, że Curve jest przecież brytyjski. No i drugi raz podniesione ciśnienie jak odrzuciło Curve :| Na szczęście przeszła karta walutowa z Aliora, więc z tym any UK bank to tylko mało precyzyjna informacja od Thameslink.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2429 PostWysłany: 02 Lip 2023 09:02 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 219
mi curve w zeszłym roku przysłał już nowa kartę rozpoznawana jako polska...z innymi pewnie podobnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2430 PostWysłany: 28 Lip 2023 15:18 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 583
niebieski
Pytanie dziękuję za odpowiedź

Mam to Curve.
Nie, mam karty straciła ważność
Mam ten balance startowy 10 funtów

Jak go wypłacić, da się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2431 PostWysłany: 28 Lip 2023 15:31 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 257
Wypłacić nie, zapłacić tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2432 PostWysłany: 28 Lip 2023 16:54 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 583
niebieski
Slavekk napisał(a):
Wypłacić nie, zapłacić tak.
Dobra dzięki, ale jak? kartę curve mam nieważną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2433 PostWysłany: 28 Lip 2023 18:00 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 257
Jeśli się nie da zamówić bezpłatnej karty fizycznej (niedawno mi przysłali za free bo się stara wyekspirowala) to może się da wziąć wirtualną.
Przy wymianie karty dają wirtualną o tym samym numerze co fizyczna. Od reki można płacić w internecie. Może Revoluta doładować...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2434 PostWysłany: 28 Lip 2023 18:33 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 583
niebieski
Dzięki wszystkie opcje związane z kartą są albo wyszarzone, albo po kliknięciu wywala błąd. Wydaje się ze jedyne co mogę zrobić do upgrade z rachunku free do curvex, pisze że delivery fee będę miał za darmo.

Zrobię upgrade, zamówię za free kartę, wypłacę balance, skasuje konto, jak się zmieszczę w 30 dniach nic nie zapłacę, rozumiem 5eur ściągną po miesiącu, nie ( miesiącu kalendarzowym)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2435 PostWysłany: 01 Sie 2023 08:28 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 34
Dostałem info, że wysłali do mnie nową kartę fizyczną. W zakładce konta w aplikacji pojawiła się nowa karta "w trakcie wysyłki" i pokazuje wyzerowane limity transakcji. Używam jeszcze starej karty. Jak przełączyć wykaz limitów i bieżącego użycia na starą kartę w aplikacji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2436 PostWysłany: 07 Sie 2023 08:37 

Rejestracja: 20 Gru 2018
Posty: 84
Loty: 12
Kilometry: 15 275
Krajów: 7 / 3.3%
Czy aktualnie City robi jakieś "problemy" przy korzystaniu z karty Curve? Chodzi mi o zwykłe płatności w sklepach przez Curve z kartą źródłową City.
Kiedyś coś czytałem ze City raczej nie lubi fintechów typu Revolut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2437 PostWysłany: 07 Sie 2023 08:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
@Maq

Jest inna zasada.
Revoluta doładowujesz co jest obciążone prowizja jako „Zaliczka Gotówkowa”
Curve działa jako bramka płatnicza internetowa. Przetwarza płatność w locie i nie ma żadnych problemów.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Maq uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2438 PostWysłany: 07 Sie 2023 08:48 

Rejestracja: 20 Gru 2018
Posty: 84
Loty: 12
Kilometry: 15 275
Krajów: 7 / 3.3%
@Martinuss
Dzięki, wiem jak działa Curve :) Chodziło mi właśnie o to czy Curve nie jest przypadkiem również interpretowany przez City jako opłata szczególna z karną prowizją 10%, w regulaminie nie jest wyszczególnione konkretnie co pod to podlega.
Ale teraz wszystko jasne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2439 PostWysłany: 07 Sie 2023 09:02 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 144
nie jest, płatności w sklepach przez C nie są obciążone żadnymi dodatkowymi opłatami w Citi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2440 PostWysłany: 07 Sie 2023 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 674
Loty: 340
Kilometry: 857 488
Krajów: 43 / 20.1%
niebieski
A jak to wyglada z wyplatami z bankomatów ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 158  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group