Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 158  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2201 PostWysłany: 28 Cze 2022 20:27 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3564
srebrny
Są jakieś informacje czy zmiany dotyczą też osób z Curve Legacy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2202 PostWysłany: 28 Cze 2022 20:33 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 144
wiadomo od kiedy zmiany wchodzą w życie??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2203 PostWysłany: 28 Cze 2022 20:35 

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 180
lolekanabolek napisał(a):
wiadomo od kiedy zmiany wchodzą w życie??

Napisałem przecież. Za dwa miesiące.
_________________
Forum niedyskusyjne...
Góra
 Profil Relacje PM off
lolekanabolek uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2204 PostWysłany: 28 Cze 2022 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 401
niebieski
Co jak co, ale mi to potężnie wywróci system finansowy do góry nogami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2205 PostWysłany: 28 Cze 2022 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
niebieski
Wybacz, ale jeśli piszesz, że to Ci potężnie wywróci system finansowy do góry nogami, to 10 miesięcznie za Black nie powinno robić żadnej różnicy.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2206 PostWysłany: 29 Cze 2022 08:27 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 219
"Only customers with a premium subscription will be able to add a commercial card" -

czy zwykłe karty kredytowe Visa/Mastercard na osobę fizyczną , są kartami komercyjnymi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2207 PostWysłany: 29 Cze 2022 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 641
Loty: 174
Kilometry: 355 504
Krajów: 45 / 21.0%
srebrny
Chodzi o karty firmowe. Curve fronted zostaje, więc i kredytówki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2208 PostWysłany: 29 Cze 2022 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 667
niebieski
Mi to w sumie niewiele zmienia bo Curve i tak głównie używałem żeby mieć wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce w razie W i żeby wyrabiać limity w promocjach bankowych. xD No i awaryjnie na wyjazdach kilka razy się przydała. Ale świadomość, że ma się te kilka kart spiętych w jednej była spoko. Dwie to jednak bardzo mało i cała idea systemu traci nieco sens. Już z 5 mogli chociaż dać w darmowym planie i by było spoczko.
Góra
 Profil Relacje PM off
lolekanabolek lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2209 PostWysłany: 29 Cze 2022 10:10 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 394
niebieski
Jak sprawdziłem to i tak 2 karty używam.... nawet po tym mailu zacząłem usuwać karty których nie używam oraz takie które już wypowiedziałem a dalej wisiały w aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2210 PostWysłany: 29 Cze 2022 11:17 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 76
SPLDER napisał(a):
Są jakieś informacje czy zmiany dotyczą też osób z Curve Legacy?


Biorąc pod uwagę, że jako użytkownik Black Legacy nie dostałem nawet żadnej informacji o zmianach, to chyba nic się nie zmienia...
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2211 PostWysłany: 29 Cze 2022 11:27 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 1204
Loty: 373
Kilometry: 756 324
Krajów: 79 / 36.9%
srebrny
@Krupier Praktycznie nie korzystam z bankomatów. Ale dałeś mi idee. Czy wypłata z bankomatu i obciążenie dinersa zadziała tak jakbym obciążał dinersa wypłatą z bankomatu, czy jak zwykłą płatność bezgotówkową?
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2212 PostWysłany: 29 Cze 2022 11:54 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 3033
złoty
@rob_sad pamiętaj, że C za wypłaty z bankomatu powyżej miesięcznego limitu może obciążyć 2% prowizją. No ale zostało Ci 1,5 dnia :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2213 PostWysłany: 29 Cze 2022 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 3036
Loty: 554
Kilometry: 1 342 494
Krajów: 47 / 22.0%
niebieski
Sprawdzilam, mam 8 kart podpietych. Ostatnio uzywalam Curve z Garmin Pay, bo inaczej nie da sie podpiac zadnej mojej karty bezposrednio. Zwykle rotowalam karty, zeby porobic po 1-2 transakcje na roznych kartach, by utrzymac jakas aktywnosc na nich.

No nic, zostawie sobie dwie karty i jakos bede zyc. Na pewno nie bede placic abonamentu.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2214 PostWysłany: 29 Cze 2022 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 667
niebieski
rob_sad napisał(a):
@Krupier Praktycznie nie korzystam z bankomatów. Ale dałeś mi idee. Czy wypłata z bankomatu i obciążenie dinersa zadziała tak jakbym obciążał dinersa wypłatą z bankomatu, czy jak zwykłą płatność bezgotówkową?


U mnie póki co wszelkie transakcje są traktowane jako płatności bezgotówkowe pomimo tego, że np. jest opisana jako CRV*PlanetCash.

Tak jak mówiłem, wyrabiam tym też limity transakcji w promkach. Zamiast wydawać, nie wiem, 1000 zł miesięcznie by dostać bonus to wypłacam raz na miesiąc te 1000 zł i liczy się jako zrobiona transakcja. XD

Mało tego, w ten sposób nabijałem punkty na kk Mam Bonus. Co przytuliłem to moje. XD
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz_kowal lubi ten post.
lukasz_kowal uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2215 PostWysłany: 29 Cze 2022 14:52 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 219
1000 zł - chodzi o limit wypłat miesięcznych z podłączonej karty kredytowej?

ten limit miesięcznych wypłat z bankomatu jest liczony "normalnie" miesięcznie, od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2216 PostWysłany: 29 Cze 2022 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 667
niebieski
1000 zł to tylko przykład, limity chyba każdy ma inne. Potrafiłem w miesiącu takich kółeczek (wypłata-wpłata) zrobić na 15k nawet. XD Jakbym miał większe limity to bym i więcej trzaskał. :P

Limit jest liczony "last 30 day window" i w sumie nie mam pojęcia co autor miał na myśli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2217 PostWysłany: 29 Cze 2022 15:49 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 144
"last 30 day window" znaczy, że nie liczy się od 1 dnia miesiąca do ostatniego ale od kazdej płatności/wyplaty. Taki kroczący limit
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2218 PostWysłany: 30 Cze 2022 10:02 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 219
czy po aktywacji w promocji Curve X, będzie można powrócić do wersji darmowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2219 PostWysłany: 30 Cze 2022 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1803
Loty: 271
Kilometry: 578 945
Krajów: 48 / 22.4%
srebrny
dobre pytanie :) - ja aktywowałem, ale może być że "it's a trap!"
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Curve
#2220 PostWysłany: 30 Cze 2022 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 641
Loty: 174
Kilometry: 355 504
Krajów: 45 / 21.0%
srebrny
W teorii bez problemu, ale w praktyce to wiadomo jak to czasem bywa z takimi subskrypcjami.
Mnie zastanawia czy opłata jest pobierana od momentu aktywacji karty czy wcześniej. Jeśli wcześniej, to biorąc pod uwagę, że zmiana cennika jest za 60 dni, a 30 dni jest na załapanie się na promocję, może warto się jeszcze wstrzymać.

Cytuj:
EEA Subscription Schedules

Cancellation Fee if you cancel your Curve card during the 14 day cooling-off period – Additional €4.99
for the delivery of the card. You will be refunded pro-rata for any services not used.
To cover the cost of providing your Curve card, including the cost of making it and posting it to you and providing you with the benefits associated with your card up to the point you cancel it.

Cancellation Fee after the 14 day cooling off period – €0
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 158  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: malediwy oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group