| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Curve curve,181,129245 | Strona 157 z 158 |
| Autor: | f0ku5 [ 06 Sty 2026 04:16 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Nowy wlasciciel nic nie zrobi. Jesli juz to ciekawe rozwiazania zostana wchloniete, a projekt zamkniety. | |
| Autor: | SPLDER [ 06 Sty 2026 06:22 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Curve przynosiła straty, a jeden z akcjonariuszy (IDC) zarzucił działanie na szkodę spółki przez ukrywanie istotnych informacji które obniżyły wartość firmy. IDC Ventures wytoczył sprawę sądową w związku z transakcją, tak że nie jest pewne że dojdzie ona do skutku. Lloyds oświadczył , że planuje kontynuować i rozwijać funkcje Curve, integrując je z własną aplikacją bankową. Może to oczywiście oznaczać porzucenie obecnych klientów i zamknięcie platformy, ale na pewno nie w najbliższym czasie, jeśli już to w bardziej odległej przyszłości i nie sądzę aby na tym etapie było to przesądzone. | |
| Autor: | 1955845624 [ 22 Sty 2026 10:40 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@zoli ja też miałem podobną sytuację, prosili o weryfikację (ponowną) - zrobiłem. Potem jakieś dokumenty o przychodach, nie miałem czasu, dzisiaj konto zablokowali. Trudno, będzie pewnie dużo drożej z przewalutowaniem ze strony CITI, ale nie ma wyjścia - apkę bez słowa odpowiedzi do nich właśnie usunąłem. Nie, to nie. | |
| Autor: | Maciek737 [ 22 Sty 2026 10:43 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Jaki obrót miesięczny mieliście, po którym prosili o weryfikację? | |
| Autor: | 1955845624 [ 22 Sty 2026 10:47 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Maciek737 trudno powiedzieć. Jednego miesiąca może ze 2k PLN, innego 20k PLN. Bardzo nieregularnie - wszystko zależało od konieczności transakcji w innych walutach. Do tego zawsze używałem Curve X, bo wychodziło mniej więcej jak po kursie pokazywanym w Google. Teraz liczę, że pewnie będzie to te 5-10% więcej (nie chcę się bawić w jakieś tam przeliczanie, ale pewnie z CITI Premier Miles / mBank World będzie i kurs wyższy, i jakieś fee za przewalutowanie, i jeszcze coś - jak to zwykle bywa). | |
| Autor: | manio [ 05 Lut 2026 04:22 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Nie moge korzystac z app. Wyskakuje monit ze nie mogli mnie zweryfikowac i juz (po update) nie pozwala korzystac z app. Support nieposiagalny - cisza. Jakis pomysl? nie moge przelaczac kart anie korzystac z GBIT. Praktycznie musze przestac korzystac w tym momencie. Dzialka jedynie platnosc fizyczna/telefonem, przez internet nie bo nie dziala potwierdzanie 3d secure. | |
| Autor: | smolny [ 06 Lut 2026 16:24 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
czy ktoś ostatnio miał problem z upgrade (zmianą planu taryfowego)? Mam weryfikację OK, z karty korzystałem miesiąc temu (ważna do 2028), aplikacja się otwiera, ale po wciśnięciu upgrade mam tylko informacje o obecnym planie (bezpłatnym, zgadza się) i nie ma jak wybrać inny. Mam od nowa zainstalowaną aplikacje, "wiszę" na czacie, podobno już dobiłem się do "człowieka" ...i nic. Może spotkało to kogoś i wie jak to rozwiązać? | |
| Autor: | Mio [ 06 Lut 2026 16:48 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@smolny Launchpad -> Account -> Manage your plan -> Upgrade -> i są plany do wyboru. Tak to jest u mnie | |
| Autor: | smolny [ 09 Lut 2026 08:51 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Dziękuję, niestety u mnie nie działa, tzn. nie rozwijają się, nie są widoczne plany do wyboru. U mnie andorid, testowałem też z moim kontem na iphone. Ich support nadal walczy... | |
| Autor: | piwili [ 09 Lut 2026 09:02 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Czyszczenie pamięci aplikacji nie pomogło? Ewentualnie reinstalacja? | |
| Autor: | smolny [ 09 Lut 2026 10:27 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
wszystko już zrobione kilka razy. Jestem chyba na 3 linii wsparcia, zobaczymy czy coś poradzą. | |
| Autor: | barm29 [ 21 Mar 2026 07:44 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Chciałbym aby żona używała mojej karty kredytowej Visa infinity ale szybciej zrobić obrót zwalniający z opłaty rocznej. -czy ktoś stosuje takie rozwiązanie i czy bank traktuje to jako normalna transakcje bezgotówkowa? | |
| Autor: | kostek966 [ 21 Mar 2026 10:01 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
curve współpracuje z Huawei i już można płacić ich zegarkami, wcześniej były to runner 2 i seria 6, a teraz także seria 5 i 5gt, Załącznik: IMG_20260321_110602.jpg [ 591.43 KiB | Obejrzany 509 razy ] | |
| Autor: | f0ku5 [ 21 Mar 2026 12:05 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Wyrób żonie kartę dodatkową, nie masz takiej możliwości w banku? | |
| Autor: | Sudoku [ 21 Mar 2026 12:23 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@f0ku5 Ale wtedy będą musieli zrobić obrót x 2. | |
| Autor: | lluukk [ 21 Mar 2026 12:24 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@f0ku5 wtedy dwukrotnie zwiększy się obrót do wyrobienia @barm29 może za mało konkretnie pytasz, ale co za problem dodać VI do GPay i płacić telefonem a żonie dać kartę i niech płaci (dziś nikt w sklepie nie patrzy jaki plastik przykładasz | |
| Autor: | yarciak [ 21 Mar 2026 13:11 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Bez problemu dodasz swoją kartę kredytową do Curve żony i płacąc nią zrobi obrót. Sam stosuję takie rozwiązanie od kilku lat i zero komplikacji. | |
| Autor: | f0ku5 [ 21 Mar 2026 14:47 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Sudoku napisał(a): @f0ku5 Ale wtedy będą musieli zrobić obrót x 2. Byłem przekonany, że wtedy transakcje z obu kart się sumują do wspólnego obrotu. Człowiek się uczy całe życie | |
| Autor: | piwili [ 25 Mar 2026 12:39 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
W przypadku wielu kart tak jest, ale nie tu, gdy dodatkowa karta daje benefity kolejnej osobie. To dodatkowy koszt dla banku, więc musi to jakoś nadrobić. | |
| Autor: | lolekanabolek [ 01 Kwi 2026 10:56 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
yarciak napisał(a): Bez problemu dodasz swoją kartę kredytową do Curve żony i płacąc nią zrobi obrót. Sam stosuję takie rozwiązanie od kilku lat i zero komplikacji. nie banowali za to przypadkiem?? | |
| Strona 157 z 158 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |