Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 157 z 158

Autor:  f0ku5 [ 06 Sty 2026 04:16 ]
Temat postu:  Re: Curve

Nowy wlasciciel nic nie zrobi. Jesli juz to ciekawe rozwiazania zostana wchloniete, a projekt zamkniety.

Autor:  SPLDER [ 06 Sty 2026 06:22 ]
Temat postu:  Re: Curve

Curve przynosiła straty, a jeden z akcjonariuszy (IDC) zarzucił działanie na szkodę spółki przez ukrywanie istotnych informacji które obniżyły wartość firmy.
IDC Ventures wytoczył sprawę sądową w związku z transakcją, tak że nie jest pewne że dojdzie ona do skutku.
Lloyds oświadczył , że planuje kontynuować i rozwijać funkcje Curve, integrując je z własną aplikacją bankową. Może to oczywiście oznaczać porzucenie obecnych klientów i zamknięcie platformy, ale na pewno nie w najbliższym czasie, jeśli już to w bardziej odległej przyszłości i nie sądzę aby na tym etapie było to przesądzone.

Autor:  1955845624 [ 22 Sty 2026 10:40 ]
Temat postu:  Re: Curve

@zoli ja też miałem podobną sytuację, prosili o weryfikację (ponowną) - zrobiłem. Potem jakieś dokumenty o przychodach, nie miałem czasu, dzisiaj konto zablokowali. Trudno, będzie pewnie dużo drożej z przewalutowaniem ze strony CITI, ale nie ma wyjścia - apkę bez słowa odpowiedzi do nich właśnie usunąłem. Nie, to nie.

Autor:  Maciek737 [ 22 Sty 2026 10:43 ]
Temat postu:  Re: Curve

Jaki obrót miesięczny mieliście, po którym prosili o weryfikację?

Autor:  1955845624 [ 22 Sty 2026 10:47 ]
Temat postu:  Re: Curve

@Maciek737 trudno powiedzieć. Jednego miesiąca może ze 2k PLN, innego 20k PLN. Bardzo nieregularnie - wszystko zależało od konieczności transakcji w innych walutach. Do tego zawsze używałem Curve X, bo wychodziło mniej więcej jak po kursie pokazywanym w Google.

Teraz liczę, że pewnie będzie to te 5-10% więcej (nie chcę się bawić w jakieś tam przeliczanie, ale pewnie z CITI Premier Miles / mBank World będzie i kurs wyższy, i jakieś fee za przewalutowanie, i jeszcze coś - jak to zwykle bywa).

Autor:  manio [ 05 Lut 2026 04:22 ]
Temat postu:  Re: Curve

Nie moge korzystac z app. Wyskakuje monit ze nie mogli mnie zweryfikowac i juz (po update) nie pozwala korzystac z app. Support nieposiagalny - cisza. Jakis pomysl? nie moge przelaczac kart anie korzystac z GBIT. Praktycznie musze przestac korzystac w tym momencie. Dzialka jedynie platnosc fizyczna/telefonem, przez internet nie bo nie dziala potwierdzanie 3d secure.

Autor:  smolny [ 06 Lut 2026 16:24 ]
Temat postu:  Re: Curve

czy ktoś ostatnio miał problem z upgrade (zmianą planu taryfowego)? Mam weryfikację OK, z karty korzystałem miesiąc temu (ważna do 2028), aplikacja się otwiera, ale po wciśnięciu upgrade mam tylko informacje o obecnym planie (bezpłatnym, zgadza się) i nie ma jak wybrać inny. Mam od nowa zainstalowaną aplikacje, "wiszę" na czacie, podobno już dobiłem się do "człowieka" ...i nic. Może spotkało to kogoś i wie jak to rozwiązać?

Autor:  Mio [ 06 Lut 2026 16:48 ]
Temat postu:  Re: Curve

@smolny
Launchpad -> Account -> Manage your plan -> Upgrade -> i są plany do wyboru.

Tak to jest u mnie

Autor:  smolny [ 09 Lut 2026 08:51 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dziękuję, niestety u mnie nie działa, tzn. nie rozwijają się, nie są widoczne plany do wyboru. U mnie andorid, testowałem też z moim kontem na iphone. Ich support nadal walczy...

Autor:  piwili [ 09 Lut 2026 09:02 ]
Temat postu:  Re: Curve

Czyszczenie pamięci aplikacji nie pomogło? Ewentualnie reinstalacja?

Autor:  smolny [ 09 Lut 2026 10:27 ]
Temat postu:  Re: Curve

wszystko już zrobione kilka razy. Jestem chyba na 3 linii wsparcia, zobaczymy czy coś poradzą.

Autor:  barm29 [ 21 Mar 2026 07:44 ]
Temat postu:  Re: Curve

Chciałbym aby żona używała mojej karty kredytowej Visa infinity ale szybciej zrobić obrót zwalniający z opłaty rocznej.
-czy ktoś stosuje takie rozwiązanie i czy bank traktuje to jako normalna transakcje bezgotówkowa?

Autor:  kostek966 [ 21 Mar 2026 10:01 ]
Temat postu:  Re: Curve

curve współpracuje z Huawei i już można płacić ich zegarkami, wcześniej były to runner 2 i seria 6, a teraz także seria 5 i 5gt,
Załącznik:
IMG_20260321_110602.jpg
IMG_20260321_110602.jpg [ 591.43 KiB | Obejrzany 509 razy ]

Autor:  f0ku5 [ 21 Mar 2026 12:05 ]
Temat postu:  Re: Curve

Wyrób żonie kartę dodatkową, nie masz takiej możliwości w banku?

Autor:  Sudoku [ 21 Mar 2026 12:23 ]
Temat postu:  Re: Curve

@f0ku5 Ale wtedy będą musieli zrobić obrót x 2.

Autor:  lluukk [ 21 Mar 2026 12:24 ]
Temat postu:  Re: Curve

@f0ku5 wtedy dwukrotnie zwiększy się obrót do wyrobienia ;) a chyba nie o to pytającemu chodzi.
@barm29 może za mało konkretnie pytasz, ale co za problem dodać VI do GPay i płacić telefonem a żonie dać kartę i niech płaci (dziś nikt w sklepie nie patrzy jaki plastik przykładasz

Autor:  yarciak [ 21 Mar 2026 13:11 ]
Temat postu:  Re: Curve

Bez problemu dodasz swoją kartę kredytową do Curve żony i płacąc nią zrobi obrót. Sam stosuję takie rozwiązanie od kilku lat i zero komplikacji.

Autor:  f0ku5 [ 21 Mar 2026 14:47 ]
Temat postu:  Re: Curve

Sudoku napisał(a):
@f0ku5 Ale wtedy będą musieli zrobić obrót x 2.

Byłem przekonany, że wtedy transakcje z obu kart się sumują do wspólnego obrotu. Człowiek się uczy całe życie :)

Autor:  piwili [ 25 Mar 2026 12:39 ]
Temat postu:  Re: Curve

W przypadku wielu kart tak jest, ale nie tu, gdy dodatkowa karta daje benefity kolejnej osobie. To dodatkowy koszt dla banku, więc musi to jakoś nadrobić.

Autor:  lolekanabolek [ 01 Kwi 2026 10:56 ]
Temat postu:  Re: Curve

yarciak napisał(a):
Bez problemu dodasz swoją kartę kredytową do Curve żony i płacąc nią zrobi obrót. Sam stosuję takie rozwiązanie od kilku lat i zero komplikacji.


nie banowali za to przypadkiem??

Strona 157 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/