Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 122 z 158

Autor:  man4business [ 21 Cze 2023 16:48 ]
Temat postu:  Re: Curve

To ile jeszcze osób podzieli się nowiną, że po aktualizacji działa?....

Autor:  Slavekk [ 22 Cze 2023 08:41 ]
Temat postu:  Re: Curve

man4business napisał(a):
To ile jeszcze osób podzieli się nowiną, że po aktualizacji działa?....

Nie czytasz, ze zrozumieniem.
Po aktualizacji nie działa.
A kolejne posty pokazują co użyszkodnik zrobił oprócz aktualizacji, by działało.
Metod opisanych jest kilka to i postów kilka.

Autor:  man4business [ 22 Cze 2023 10:34 ]
Temat postu:  Re: Curve

Człowieku, oszczędź sobie dyskusji o czytaniu ze zrozumieniem. Napisałem w jaki sposób rozwiązać problem. Ty wymyśliłeś trzecią drogę i pochwaliłeś się. Te wszystkie "warianty" są bez sensu, bo sprowadzają się generalnie do aktualizacji appki - to był powód problemu z walutą. Ale wspaniale, dziękujemy ci. Gdybyś odinstalował i zainstalował ponownie, zadziałałoby ci dokładnie tak jak należy. Tak, trzeba się ponownie zalogować.

Autor:  Slavekk [ 22 Cze 2023 12:39 ]
Temat postu:  Re: Curve

Ja po prostu czytuję skargi użyszkodników apek bankowych, którzy po odinstalowaniu i ponownej instalacji nie mogą się dostać do swojego konta.
Dlatego takich manewrów unikam.
Banalna czynność "wyczyść pamięć aplikacji" jest jednak prostsza i warto o tym wspomnieć.
Ale jeśli ktoś woli zabić zamiast posmarować... jego wola.

Autor:  bartuzi [ 22 Cze 2023 12:44 ]
Temat postu:  Re: Curve

-- 22 Cze 2023 12:41 --

Nieprawdą jest to, co napisałeś. Nie wystarczy sama aktualizacja aplikacji.

-- 22 Cze 2023 12:44 --

bartuzi napisał(a):
Nieprawdą jest to, co napisałeś. Nie wystarczy sama aktualizacja aplikacji.

@man4business oczywiście to do Ciebie

Autor:  onufry_z [ 28 Cze 2023 18:06 ]
Temat postu:  Re: Curve

Może ktoś wie czemu nie mogę zwykłej debetówki Santandera dodać.
Do saportu już napisałem.
Apka zaktualizowana.

Załączniki:
IMG_9131.jpeg
IMG_9131.jpeg [ 95.79 KiB | Obejrzany 2156 razy ]

Autor:  lotuss4 [ 01 Lip 2023 17:09 ]
Temat postu:  Re: Curve

Minął rok jak była zniżka na subskrypcje Curve X, dzisiaj po raz pierwszy zlecialo 4.99eur zamiast 1.99 eur

Autor:  ricinus78 [ 01 Lip 2023 19:07 ]
Temat postu:  Re: Curve

Ciekawostka i jednocześnie ostrzeżenie, gdyby ktoś ograniczał się tylko do Curve w Londynie. Automaty do obioru biletów kolejowych advanced (Thameslink) nie akceptują Curve jako potwierdzenia (tożsamości?). Bilety online opłacone Curve. Mail od Thameslink:
Cytuj:
To collect your tickets from a ticket machine you will need both your collection reference XXX and any UK bank credit or debit card.

Pierwsze podniesienie ciśnienia, że nie mam przy sobie żadnej brytyjskiej karty, a na stronie rezerwacji biletów nie było informacji o wymogu, że karta ma być z UK. Przypominam sobie, że Curve jest przecież brytyjski. No i drugi raz podniesione ciśnienie jak odrzuciło Curve :| Na szczęście przeszła karta walutowa z Aliora, więc z tym any UK bank to tylko mało precyzyjna informacja od Thameslink.

Autor:  lotuss4 [ 02 Lip 2023 09:02 ]
Temat postu:  Re: Curve

mi curve w zeszłym roku przysłał już nowa kartę rozpoznawana jako polska...z innymi pewnie podobnie

Autor:  bronek40 [ 28 Lip 2023 15:18 ]
Temat postu:  Re: Curve

Pytanie dziękuję za odpowiedź

Mam to Curve.
Nie, mam karty straciła ważność
Mam ten balance startowy 10 funtów

Jak go wypłacić, da się?

Autor:  Slavekk [ 28 Lip 2023 15:31 ]
Temat postu:  Re: Curve

Wypłacić nie, zapłacić tak.

Autor:  bronek40 [ 28 Lip 2023 16:54 ]
Temat postu:  Re: Curve

Slavekk napisał(a):
Wypłacić nie, zapłacić tak.
Dobra dzięki, ale jak? kartę curve mam nieważną?

Autor:  Slavekk [ 28 Lip 2023 18:00 ]
Temat postu:  Re: Curve

Jeśli się nie da zamówić bezpłatnej karty fizycznej (niedawno mi przysłali za free bo się stara wyekspirowala) to może się da wziąć wirtualną.
Przy wymianie karty dają wirtualną o tym samym numerze co fizyczna. Od reki można płacić w internecie. Może Revoluta doładować...

Autor:  bronek40 [ 28 Lip 2023 18:33 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dzięki wszystkie opcje związane z kartą są albo wyszarzone, albo po kliknięciu wywala błąd. Wydaje się ze jedyne co mogę zrobić do upgrade z rachunku free do curvex, pisze że delivery fee będę miał za darmo.

Zrobię upgrade, zamówię za free kartę, wypłacę balance, skasuje konto, jak się zmieszczę w 30 dniach nic nie zapłacę, rozumiem 5eur ściągną po miesiącu, nie ( miesiącu kalendarzowym)

Autor:  riot.sdc [ 01 Sie 2023 08:28 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dostałem info, że wysłali do mnie nową kartę fizyczną. W zakładce konta w aplikacji pojawiła się nowa karta "w trakcie wysyłki" i pokazuje wyzerowane limity transakcji. Używam jeszcze starej karty. Jak przełączyć wykaz limitów i bieżącego użycia na starą kartę w aplikacji ?

Autor:  Maq [ 07 Sie 2023 08:37 ]
Temat postu:  Re: Curve

Czy aktualnie City robi jakieś "problemy" przy korzystaniu z karty Curve? Chodzi mi o zwykłe płatności w sklepach przez Curve z kartą źródłową City.
Kiedyś coś czytałem ze City raczej nie lubi fintechów typu Revolut.

Autor:  Martinuss [ 07 Sie 2023 08:40 ]
Temat postu:  Re: Curve

@Maq

Jest inna zasada.
Revoluta doładowujesz co jest obciążone prowizja jako „Zaliczka Gotówkowa”
Curve działa jako bramka płatnicza internetowa. Przetwarza płatność w locie i nie ma żadnych problemów.

Autor:  Maq [ 07 Sie 2023 08:48 ]
Temat postu:  Re: Curve

@Martinuss
Dzięki, wiem jak działa Curve :) Chodziło mi właśnie o to czy Curve nie jest przypadkiem również interpretowany przez City jako opłata szczególna z karną prowizją 10%, w regulaminie nie jest wyszczególnione konkretnie co pod to podlega.
Ale teraz wszystko jasne.

Autor:  lolekanabolek [ 07 Sie 2023 09:02 ]
Temat postu:  Re: Curve

nie jest, płatności w sklepach przez C nie są obciążone żadnymi dodatkowymi opłatami w Citi

Autor:  kb_poland [ 07 Sie 2023 16:03 ]
Temat postu:  Re: Curve

A jak to wyglada z wyplatami z bankomatów ?

Strona 122 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/