| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Curve curve,181,129245 | Strona 122 z 158 |
| Autor: | man4business [ 21 Cze 2023 16:48 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
To ile jeszcze osób podzieli się nowiną, że po aktualizacji działa?.... | |
| Autor: | Slavekk [ 22 Cze 2023 08:41 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
man4business napisał(a): To ile jeszcze osób podzieli się nowiną, że po aktualizacji działa?.... Nie czytasz, ze zrozumieniem. Po aktualizacji nie działa. A kolejne posty pokazują co użyszkodnik zrobił oprócz aktualizacji, by działało. Metod opisanych jest kilka to i postów kilka. | |
| Autor: | man4business [ 22 Cze 2023 10:34 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Człowieku, oszczędź sobie dyskusji o czytaniu ze zrozumieniem. Napisałem w jaki sposób rozwiązać problem. Ty wymyśliłeś trzecią drogę i pochwaliłeś się. Te wszystkie "warianty" są bez sensu, bo sprowadzają się generalnie do aktualizacji appki - to był powód problemu z walutą. Ale wspaniale, dziękujemy ci. Gdybyś odinstalował i zainstalował ponownie, zadziałałoby ci dokładnie tak jak należy. Tak, trzeba się ponownie zalogować. | |
| Autor: | Slavekk [ 22 Cze 2023 12:39 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ja po prostu czytuję skargi użyszkodników apek bankowych, którzy po odinstalowaniu i ponownej instalacji nie mogą się dostać do swojego konta. Dlatego takich manewrów unikam. Banalna czynność "wyczyść pamięć aplikacji" jest jednak prostsza i warto o tym wspomnieć. Ale jeśli ktoś woli zabić zamiast posmarować... jego wola. | |
| Autor: | bartuzi [ 22 Cze 2023 12:44 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
-- 22 Cze 2023 12:41 -- Nieprawdą jest to, co napisałeś. Nie wystarczy sama aktualizacja aplikacji. -- 22 Cze 2023 12:44 -- bartuzi napisał(a): Nieprawdą jest to, co napisałeś. Nie wystarczy sama aktualizacja aplikacji. @man4business oczywiście to do Ciebie | |
| Autor: | onufry_z [ 28 Cze 2023 18:06 ] | ||
| Temat postu: | Re: Curve | ||
Może ktoś wie czemu nie mogę zwykłej debetówki Santandera dodać. Do saportu już napisałem. Apka zaktualizowana.
| |||
| Autor: | lotuss4 [ 01 Lip 2023 17:09 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Minął rok jak była zniżka na subskrypcje Curve X, dzisiaj po raz pierwszy zlecialo 4.99eur zamiast 1.99 eur | |
| Autor: | ricinus78 [ 01 Lip 2023 19:07 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ciekawostka i jednocześnie ostrzeżenie, gdyby ktoś ograniczał się tylko do Curve w Londynie. Automaty do obioru biletów kolejowych advanced (Thameslink) nie akceptują Curve jako potwierdzenia (tożsamości?). Bilety online opłacone Curve. Mail od Thameslink: Cytuj: To collect your tickets from a ticket machine you will need both your collection reference XXX and any UK bank credit or debit card. Pierwsze podniesienie ciśnienia, że nie mam przy sobie żadnej brytyjskiej karty, a na stronie rezerwacji biletów nie było informacji o wymogu, że karta ma być z UK. Przypominam sobie, że Curve jest przecież brytyjski. No i drugi raz podniesione ciśnienie jak odrzuciło Curve | |
| Autor: | lotuss4 [ 02 Lip 2023 09:02 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
mi curve w zeszłym roku przysłał już nowa kartę rozpoznawana jako polska...z innymi pewnie podobnie | |
| Autor: | bronek40 [ 28 Lip 2023 15:18 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Pytanie dziękuję za odpowiedź Mam to Curve. Nie, mam karty straciła ważność Mam ten balance startowy 10 funtów Jak go wypłacić, da się? | |
| Autor: | Slavekk [ 28 Lip 2023 15:31 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Wypłacić nie, zapłacić tak. | |
| Autor: | bronek40 [ 28 Lip 2023 16:54 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Slavekk napisał(a): Wypłacić nie, zapłacić tak. Dobra dzięki, ale jak? kartę curve mam nieważną? | |
| Autor: | Slavekk [ 28 Lip 2023 18:00 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Jeśli się nie da zamówić bezpłatnej karty fizycznej (niedawno mi przysłali za free bo się stara wyekspirowala) to może się da wziąć wirtualną. Przy wymianie karty dają wirtualną o tym samym numerze co fizyczna. Od reki można płacić w internecie. Może Revoluta doładować... | |
| Autor: | bronek40 [ 28 Lip 2023 18:33 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Dzięki wszystkie opcje związane z kartą są albo wyszarzone, albo po kliknięciu wywala błąd. Wydaje się ze jedyne co mogę zrobić do upgrade z rachunku free do curvex, pisze że delivery fee będę miał za darmo. Zrobię upgrade, zamówię za free kartę, wypłacę balance, skasuje konto, jak się zmieszczę w 30 dniach nic nie zapłacę, rozumiem 5eur ściągną po miesiącu, nie ( miesiącu kalendarzowym) | |
| Autor: | riot.sdc [ 01 Sie 2023 08:28 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Dostałem info, że wysłali do mnie nową kartę fizyczną. W zakładce konta w aplikacji pojawiła się nowa karta "w trakcie wysyłki" i pokazuje wyzerowane limity transakcji. Używam jeszcze starej karty. Jak przełączyć wykaz limitów i bieżącego użycia na starą kartę w aplikacji ? | |
| Autor: | Maq [ 07 Sie 2023 08:37 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Czy aktualnie City robi jakieś "problemy" przy korzystaniu z karty Curve? Chodzi mi o zwykłe płatności w sklepach przez Curve z kartą źródłową City. Kiedyś coś czytałem ze City raczej nie lubi fintechów typu Revolut. | |
| Autor: | Martinuss [ 07 Sie 2023 08:40 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Maq Jest inna zasada. Revoluta doładowujesz co jest obciążone prowizja jako „Zaliczka Gotówkowa” Curve działa jako bramka płatnicza internetowa. Przetwarza płatność w locie i nie ma żadnych problemów. | |
| Autor: | Maq [ 07 Sie 2023 08:48 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Martinuss Dzięki, wiem jak działa Curve Ale teraz wszystko jasne. | |
| Autor: | lolekanabolek [ 07 Sie 2023 09:02 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
nie jest, płatności w sklepach przez C nie są obciążone żadnymi dodatkowymi opłatami w Citi | |
| Autor: | kb_poland [ 07 Sie 2023 16:03 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
A jak to wyglada z wyplatami z bankomatów ? | |
| Strona 122 z 158 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |