Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 121 z 158

Autor:  Krupier [ 17 Kwi 2023 13:49 ]
Temat postu:  Re: Curve

Co do mojego problemu opisywanego wyżej to napiszę dla potomnych, że naprawiło się samo więc nie wiem o co tam chodziło.

Szkoda jednak, że na początek dają taki mały limit. Myślałem, że sobie wykorzystam wypłaty z bankomatów przez Curve do zaliczenia promki w Velo, ale z limitem 2500 zł to jedynie na dwa miesiące wystarczy. :/

Autor:  lotuss4 [ 18 Kwi 2023 14:05 ]
Temat postu:  Re: Curve

chodzi o moneyback 100 zł przez 6 miesięcy? no ja nie wiem czy wypłaty z bankomatu się liczą...ale można sprawdzić..

Autor:  Krupier [ 18 Kwi 2023 16:08 ]
Temat postu:  Re: Curve

Liczy się wszystko, promka nie ma wyjątków, a wypłatę Curve Velo i tak widzi jako transakcję kartą, a nie faktyczną wypłatę. Tak samo jest w większości banków. Jak już korzystam z jakiejś promocji bankowej to niemal nigdy nie bawię się w wydawanie pieniędzy tylko cyk, wypłata przez Curve i warunek spełniony.

Autor:  benedetti [ 26 Kwi 2023 14:32 ]
Temat postu:  Re: Curve

Jakie macie doświadczenie z supportem Curve w ostatnim czasie? Czekam na odpowiedź "niebota" już 2 tygodnie i nadal nic...

Autor:  Maciek737 [ 26 Kwi 2023 17:25 ]
Temat postu:  Re: Curve

6 tygodni oczekiwania na odblokowanie karty, próbowałem kupić nowy bilet korzystając z wifi TK w salonie IST i kartę zablokowało. Erdogan trzyma łapę na internetach.

Autor:  pbak [ 26 Kwi 2023 17:31 ]
Temat postu:  Re: Curve

Doswiadczenia caly czas tak samo zle. Od ponad roku walcze z nimi w sprawie jednego chargebacku, odpowiadaja tak co miesiac czasami bez sensu a czasami pytajac o rzeczy, ktore juz wczesniej byly wyjasnione. Jedyne co pomaga choc na krotko to sciganie ich publicznie przez media spolecznosciowe.

Autor:  lotuss4 [ 27 Kwi 2023 08:23 ]
Temat postu:  Re: Curve

Właśnie z tego powodu używam tylko Karty Curve do zwykłych płatności w sklepach.

Do płatności, które mogą się zakończyć zwrotem lub chargebackiem używam karty polskiego banku...

Autor:  jammiq [ 03 Maj 2023 21:13 ]
Temat postu:  Re: Curve

benedetti napisał(a):
Jakie macie doświadczenie z supportem Curve w ostatnim czasie? Czekam na odpowiedź "niebota" już 2 tygodnie i nadal nic...


Moje ostatnie doświadczenie to podwojne zaksięgowanie transakcji, zgłoszone i realizowane przez nich wszystko na bieżąco, aż byłem w szoku. Może trzeba trafić na dobry dzień... ;)

Autor:  Slavekk [ 08 Maj 2023 08:51 ]
Temat postu:  Re: Curve

Nie wiem kiedy się to zmieniło, ale właśnie przed chwilą Curve odmówił mi GBiT z powodu różnych walut na kartach pierwotnej i docelowej.
Było tak:
- płatność w EUR, przrzucona w EUR na kartę Aion, Aion przewalutował na PLN
- zachciało mi się przerzucić to na kredytówkę w PLN, żeby to Curve przewalutowało
Odmowa bo wskazana karta ma inną walutę niż EUR.

Autor:  Grzenio1970 [ 08 Maj 2023 09:37 ]
Temat postu:  Re: Curve

Nic się nie zmieniło.
GBiT zadziałałoby w odwrotnej kolejności.
Poza tym nie opłaca się cofać z AIONa, ponieważ akurat u nich zwrot jest po aktualnym kursie.

Autor:  Slavekk [ 08 Maj 2023 19:20 ]
Temat postu:  Re: Curve

O tym, co się opłaca decyduje użytkownik

Autor:  maxi33 [ 27 Maj 2023 21:44 ]
Temat postu:  Re: Curve

Curve ma najgorszy Support na całym świecie...
Zablokowali mi kartę ze względu na "Security Reasons", odpowiedziałem następnego dnia a odp dostałem po 6tyg...
(mam METAL)

Autor:  man4business [ 27 Maj 2023 21:53 ]
Temat postu:  Re: Curve

To trochę nie do końca tak... po prostu w przypadku Curve trzeba do nich uderzać wielopoziomowo. Ja np. piszę mail na support@curve.com, działa całkiem nieźle (w sensie, odpisują). Wiem, że nie brzmi to zachęcająco, ale ja (również jako posiadacz METAL-u) jestem z jego wielu zalet i benefitów bardzo zadowolony. Np. wszystkie zwroty, a ostatnio to mam jedno wielkie pasmo zwrotów za bilety EF, bezproblemowo odbywają się co do grosza w takiej samej kwocie jak płaciłem (waluta totalnie dowolna).

Autor:  xyrxis [ 28 Maj 2023 19:40 ]
Temat postu:  Re: Curve

w tym wątku nie znalazłem jeszcze słowa "Skycash" więc wrzucam taką ciekawostkę - odpowiedź supportu na mój problem z zasileniem portfela Skycash (transaction declined).

Cytuj:
Thank you for bringing this to my attention, and I’m sorry to hear that you experienced a decline.

At the moment, transactions to SKYCASH aren't allowed with Curve. This means that at this time you won’t be able to use your Curve card with this merchant.

It's worth noting that some MCCs (Merchant category codes) are blocked by Curve due to compliance reasons or because we consider them high-risk. This is a security measure that’s been put in place after a careful review. We've identified that SKYCASH is a Non-Financial Institutions – Foreign Currency, Money Orders (not wire transfer) and Travelers Cheques, which made it not allowed with Curve.

I'm sorry for any inconvenience caused by this. Please let us know if there’s anything we can help you with. Have a great day!

Autor:  lotuss4 [ 21 Cze 2023 14:30 ]
Temat postu:  Re: Curve

też nie możecie zmienić waluty na podłączonych pod Curve kartach? aż przelogowałem się na inny tel. tez nie idzie...

Autor:  daro1978 [ 21 Cze 2023 14:35 ]
Temat postu:  Re: Curve

Też nie mogę.

Autor:  man4business [ 21 Cze 2023 14:38 ]
Temat postu:  Re: Curve

Tak, potwierdzam. Objawem jest złe rozpoznawanie bieżącej waluty ustawionej dla danej karty (pisze null), a rozwiązaniem - wykonanie aktualizacji do najnowszej wersji aplikacji Curve. Uwaga: u mnie wymagało to całkowitego odinstalowania i zainstalowania na nowo. Po tej operacji działa jak trzeba (również zmiana waluty).

Autor:  yarciak [ 21 Cze 2023 15:34 ]
Temat postu:  Re: Curve

U mnie wystarczyła aktualizacja i wylogowanie z aplikacji.

Autor:  daro1978 [ 21 Cze 2023 15:49 ]
Temat postu:  Re: Curve

U mnie podobnie, aktualizacja i zalogowanie sie od nowa.

Autor:  Slavekk [ 21 Cze 2023 16:16 ]
Temat postu:  Re: Curve

Zaktualizowałem i wyczyściłem pamięć aplikacji.
Wystarczyło.
Zmiana waluty działa.

Strona 121 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/