Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 114 z 158

Autor:  daro1978 [ 30 Sie 2022 18:16 ]
Temat postu:  Re: Curve

Mam 5 kart i mam przycisk +.

Autor:  witekkowal [ 30 Sie 2022 22:01 ]
Temat postu:  Re: Curve

Mam 6 dodanych kart, po kliknięciu "+" można dodać dane karty, ale po weryfikacji pojawia się takie coś:Image

Autor:  Marek Marszolik [ 31 Sie 2022 15:39 ]
Temat postu:  Re: Curve

Mi przestało działać kompletnie GBiT.

Autor:  tamtam [ 31 Sie 2022 20:27 ]
Temat postu:  Re: Curve

Ile masz kart podpiętych i jaki abonament?

Autor:  Marek Marszolik [ 31 Sie 2022 20:39 ]
Temat postu:  Re: Curve

Podpiętych 8, a abonament darmowy :D

Autor:  lolekanabolek [ 01 Wrz 2022 10:14 ]
Temat postu:  Re: Curve

dzisiaj 2x GBiT zrobiłem, bez problemu poszło, mam 6 kart podpiętych. GBiT zrobiłem tylko na 1 kartę, zastanawiam się czy trzeci zrobić na inną kartę

Autor:  kate1974 [ 01 Wrz 2022 10:25 ]
Temat postu:  Re: Curve

Krupier napisał(a):
Może czekają do końca ważności kart, wtedy siłą rzeczy użytkownik będzie musiał usunąć, a nowej nie doda.


Ponoć dokładnie tak jest. Mi dzisiaj przeszło 5 x GoBackinTime, ale zobaczymy co się finalnie naliczy

Autor:  Sudoku [ 01 Wrz 2022 11:06 ]
Temat postu:  Re: Curve

To wszystko działa przypuszczalnie dlatego, że czas na zmianę (skorzystanie z promocyjnej oferty na X) do 4 września.

Autor:  seal [ 01 Wrz 2022 11:11 ]
Temat postu:  Re: Curve

@Sudoku: oni tą datę co chwilę przedłużają, mam wrażenie że nie ma wzięcia i mają problem :)

Autor:  pasta [ 17 Wrz 2022 09:46 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dostaliście może maila, że do końca września trzeba odpiąć karty firmowe? Ja mam podpięte prywatne i firmowe i potem sobie rozdzielam czyj to wydatek.

Ewentualnie proponują przejść na kartę Commercial.
Na początku miałem Commercial i potem mi zmienili na zwykłą.

Tylko teraz nie wiem czy są jakieś minusy karty Commercial?

Autor:  SPLDER [ 17 Wrz 2022 11:50 ]
Temat postu:  Re: Curve

Używając commercial w niektórych miejscach doliczają prowizję, np w LH czy przy doładowaniu Revoluta.

Autor:  lotuss4 [ 22 Wrz 2022 14:31 ]
Temat postu:  Re: Curve

Miałem curve prawie od samego początku, ale nie byla typu komercyjnego

Autor:  poszwin [ 28 Wrz 2022 10:32 ]
Temat postu:  Re: Curve

Z rok temu kupiłem przez Curve (z podpiętym Dinersem) cztery bilety lotnicze. W międzyczasie były zmiany lotów i dwa z tych czterech biletów udało się przedwczoraj anulować ze zwrotem pełnej kasy (para znajomych nie może lecieć).
Przez ten rok oczywiście zlikwidowano Dinersa.
Przed chwilą dostałem maila od Curve: A refund was issued for one of your transactions. Note that it may take a few days for your bank to process your refund back onto your account.
Zalogowałem się na Curve i widzę, że z dniem dzisiejszym mam transakcję (w postaci wydatku) za te bilety ale na połowę kwoty. Czyli w jakiś sposób druga połowa powinna mi być zwrócona.
Ktoś wie jak to wygląda w przypadku takiego zwrotu? Czy jest on w ogóle możliwy skoro Dinersa zlikwidowano?
Pod Curve mam podpięte inne karty płatnicze, w tym np. Revoluta. Da się ten zwrot (o ile przyjdzie) jako przerzucić np. na Revoluta?

Autor:  1955845624 [ 28 Wrz 2022 10:36 ]
Temat postu:  Re: Curve

@poszwin Diners z reguły rozdzielał transakcje na pojedyncze bilety lotnicze. Ja np. bookowałem dla dwóch osób (na jednej rezerwacji), a dostawałem 2x połowę. Być może dostaniesz lada moment drugi zwrot. Co do samej refundacji, to trafi do Dinersa i oni mówią, że przynajmniej raz w miesiącu dokonują zwrotów na rachunek bankowy, z którego spłacało się kartę (nie trzeba nic robić). Ja natomiast napisałem do nich, zlecono przelew zwrotny (to było jakieś 2 tygodnie temu) i kasa była po jakichś 3 dniach na koncie.

Autor:  Maq [ 28 Wrz 2022 12:00 ]
Temat postu:  Re: Curve

Curve jak nie jest w stanie przeprocesować zwrotu na zamkniętą kartę, to zwraca środki na konto "Curve Cash" w aplikacji.

Autor:  poszwin [ 28 Wrz 2022 12:45 ]
Temat postu:  Re: Curve

No to zobaczymy czy wpłynie hajs na rachunek bankowy z którego spłacałem Dinersa.
A jak się zaloguję na konto w Dinersie to będę widział ten zwrot? Z ciekawości sprawdziłem i widzę, że dalej można zalogować się na konto ale wszędzie pokazuje okrągłe zero :D
Te środki z konta "Curve Cash" da się przerzucić na normalne konto lub np. na Revoluta? Jeżeli tak to w jaki sposób?

Autor:  lukasz_kowal [ 28 Wrz 2022 12:54 ]
Temat postu:  Re: Curve

@poszwin można doładować Revoluta. Curve cash włącza się automatycznie,o ile nie przekroczysz ilości £ na tej karcie.

Autor:  andywaw [ 28 Wrz 2022 20:35 ]
Temat postu:  Re: Curve

poszwin napisał(a):
Z rok temu kupiłem przez Curve (z podpiętym Dinersem) cztery bilety lotnicze. W międzyczasie były zmiany lotów i dwa z tych czterech biletów udało się przedwczoraj anulować ze zwrotem pełnej kasy (para znajomych nie może lecieć).
Przez ten rok oczywiście zlikwidowano Dinersa.
Przed chwilą dostałem maila od Curve: A refund was issued for one of your transactions. Note that it may take a few days for your bank to process your refund back onto your account.
Zalogowałem się na Curve i widzę, że z dniem dzisiejszym mam transakcję (w postaci wydatku) za te bilety ale na połowę kwoty. Czyli w jakiś sposób druga połowa powinna mi być zwrócona.
Ktoś wie jak to wygląda w przypadku takiego zwrotu? Czy jest on w ogóle możliwy skoro Dinersa zlikwidowano?
Pod Curve mam podpięte inne karty płatnicze, w tym np. Revoluta. Da się ten zwrot (o ile przyjdzie) jako przerzucić np. na Revoluta?

Ja dostałem zwrot części podatków z rezerwacji za mile w Miles & More (996 zł) w sierpniu. Płatność była w marcu w EUR kartą Curve w ciężar Diners. Kartę Diners, mimo że już nieaktywną i nieużywaną miałem cały czas podpiętą w Curve bo jej nie zdążyłem usunąć i chyba dobrze zrobiłem. Najpierw zwrot pokazał się w Curve jako transakcja pod kartą Diners. Przelew bez problemu przyszedł na zamknięty już Diners po ok. tygodniu. Będziesz go widział jak przyjdzie w Diners w zakładce Transakcje, a po rozliczeniu przez Diners w Transakcjach Rozliczonych - pod datą swojej oryginalnej transakcji, której dotyczy zwrot (u mnie to była data 22.03.2022).
Diners przysłał mi na email nowy zaktualizowany wyciąg który był pomniejszony o ten zwrot, więc spłaciłem kartę Diners we wrześniu już wg tego nowego wyciągu.

Autor:  Sudoku [ 28 Wrz 2022 21:41 ]
Temat postu:  Re: Curve

Ja też niedawno dostałem zwrot z TAP-a w podobnej konfiguracji.
I mimo iż Diners nie był już podpięty pod Curve, to i tak wszystko poszło podobnie jak u @andywaw.

Autor:  Apocalipse [ 28 Wrz 2022 21:55 ]
Temat postu:  Re: Curve

@poszwin
Już parokrotnie miałem zwrot na zlikwidowaną kartę. Kasa w funtach zaksięgowało się jako curve cash i mogłem normalnie wydać/wypłacić z bankomatu/doładować revo.

Strona 114 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/