| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Curve curve,181,129245 | Strona 114 z 158 |
| Autor: | daro1978 [ 30 Sie 2022 18:16 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Mam 5 kart i mam przycisk +. | |
| Autor: | witekkowal [ 30 Sie 2022 22:01 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Mam 6 dodanych kart, po kliknięciu "+" można dodać dane karty, ale po weryfikacji pojawia się takie coś: | |
| Autor: | Marek Marszolik [ 31 Sie 2022 15:39 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Mi przestało działać kompletnie GBiT. | |
| Autor: | tamtam [ 31 Sie 2022 20:27 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ile masz kart podpiętych i jaki abonament? | |
| Autor: | Marek Marszolik [ 31 Sie 2022 20:39 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Podpiętych 8, a abonament darmowy | |
| Autor: | lolekanabolek [ 01 Wrz 2022 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
dzisiaj 2x GBiT zrobiłem, bez problemu poszło, mam 6 kart podpiętych. GBiT zrobiłem tylko na 1 kartę, zastanawiam się czy trzeci zrobić na inną kartę | |
| Autor: | kate1974 [ 01 Wrz 2022 10:25 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Krupier napisał(a): Może czekają do końca ważności kart, wtedy siłą rzeczy użytkownik będzie musiał usunąć, a nowej nie doda. Ponoć dokładnie tak jest. Mi dzisiaj przeszło 5 x GoBackinTime, ale zobaczymy co się finalnie naliczy | |
| Autor: | Sudoku [ 01 Wrz 2022 11:06 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
To wszystko działa przypuszczalnie dlatego, że czas na zmianę (skorzystanie z promocyjnej oferty na X) do 4 września. | |
| Autor: | seal [ 01 Wrz 2022 11:11 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Sudoku: oni tą datę co chwilę przedłużają, mam wrażenie że nie ma wzięcia i mają problem | |
| Autor: | pasta [ 17 Wrz 2022 09:46 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Dostaliście może maila, że do końca września trzeba odpiąć karty firmowe? Ja mam podpięte prywatne i firmowe i potem sobie rozdzielam czyj to wydatek. Ewentualnie proponują przejść na kartę Commercial. Na początku miałem Commercial i potem mi zmienili na zwykłą. Tylko teraz nie wiem czy są jakieś minusy karty Commercial? | |
| Autor: | SPLDER [ 17 Wrz 2022 11:50 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Używając commercial w niektórych miejscach doliczają prowizję, np w LH czy przy doładowaniu Revoluta. | |
| Autor: | lotuss4 [ 22 Wrz 2022 14:31 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Miałem curve prawie od samego początku, ale nie byla typu komercyjnego | |
| Autor: | poszwin [ 28 Wrz 2022 10:32 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Z rok temu kupiłem przez Curve (z podpiętym Dinersem) cztery bilety lotnicze. W międzyczasie były zmiany lotów i dwa z tych czterech biletów udało się przedwczoraj anulować ze zwrotem pełnej kasy (para znajomych nie może lecieć). Przez ten rok oczywiście zlikwidowano Dinersa. Przed chwilą dostałem maila od Curve: A refund was issued for one of your transactions. Note that it may take a few days for your bank to process your refund back onto your account. Zalogowałem się na Curve i widzę, że z dniem dzisiejszym mam transakcję (w postaci wydatku) za te bilety ale na połowę kwoty. Czyli w jakiś sposób druga połowa powinna mi być zwrócona. Ktoś wie jak to wygląda w przypadku takiego zwrotu? Czy jest on w ogóle możliwy skoro Dinersa zlikwidowano? Pod Curve mam podpięte inne karty płatnicze, w tym np. Revoluta. Da się ten zwrot (o ile przyjdzie) jako przerzucić np. na Revoluta? | |
| Autor: | 1955845624 [ 28 Wrz 2022 10:36 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@poszwin Diners z reguły rozdzielał transakcje na pojedyncze bilety lotnicze. Ja np. bookowałem dla dwóch osób (na jednej rezerwacji), a dostawałem 2x połowę. Być może dostaniesz lada moment drugi zwrot. Co do samej refundacji, to trafi do Dinersa i oni mówią, że przynajmniej raz w miesiącu dokonują zwrotów na rachunek bankowy, z którego spłacało się kartę (nie trzeba nic robić). Ja natomiast napisałem do nich, zlecono przelew zwrotny (to było jakieś 2 tygodnie temu) i kasa była po jakichś 3 dniach na koncie. | |
| Autor: | Maq [ 28 Wrz 2022 12:00 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Curve jak nie jest w stanie przeprocesować zwrotu na zamkniętą kartę, to zwraca środki na konto "Curve Cash" w aplikacji. | |
| Autor: | poszwin [ 28 Wrz 2022 12:45 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
No to zobaczymy czy wpłynie hajs na rachunek bankowy z którego spłacałem Dinersa. A jak się zaloguję na konto w Dinersie to będę widział ten zwrot? Z ciekawości sprawdziłem i widzę, że dalej można zalogować się na konto ale wszędzie pokazuje okrągłe zero Te środki z konta "Curve Cash" da się przerzucić na normalne konto lub np. na Revoluta? Jeżeli tak to w jaki sposób? | |
| Autor: | lukasz_kowal [ 28 Wrz 2022 12:54 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@poszwin można doładować Revoluta. Curve cash włącza się automatycznie,o ile nie przekroczysz ilości £ na tej karcie. | |
| Autor: | andywaw [ 28 Wrz 2022 20:35 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
poszwin napisał(a): Z rok temu kupiłem przez Curve (z podpiętym Dinersem) cztery bilety lotnicze. W międzyczasie były zmiany lotów i dwa z tych czterech biletów udało się przedwczoraj anulować ze zwrotem pełnej kasy (para znajomych nie może lecieć). Przez ten rok oczywiście zlikwidowano Dinersa. Przed chwilą dostałem maila od Curve: A refund was issued for one of your transactions. Note that it may take a few days for your bank to process your refund back onto your account. Zalogowałem się na Curve i widzę, że z dniem dzisiejszym mam transakcję (w postaci wydatku) za te bilety ale na połowę kwoty. Czyli w jakiś sposób druga połowa powinna mi być zwrócona. Ktoś wie jak to wygląda w przypadku takiego zwrotu? Czy jest on w ogóle możliwy skoro Dinersa zlikwidowano? Pod Curve mam podpięte inne karty płatnicze, w tym np. Revoluta. Da się ten zwrot (o ile przyjdzie) jako przerzucić np. na Revoluta? Ja dostałem zwrot części podatków z rezerwacji za mile w Miles & More (996 zł) w sierpniu. Płatność była w marcu w EUR kartą Curve w ciężar Diners. Kartę Diners, mimo że już nieaktywną i nieużywaną miałem cały czas podpiętą w Curve bo jej nie zdążyłem usunąć i chyba dobrze zrobiłem. Najpierw zwrot pokazał się w Curve jako transakcja pod kartą Diners. Przelew bez problemu przyszedł na zamknięty już Diners po ok. tygodniu. Będziesz go widział jak przyjdzie w Diners w zakładce Transakcje, a po rozliczeniu przez Diners w Transakcjach Rozliczonych - pod datą swojej oryginalnej transakcji, której dotyczy zwrot (u mnie to była data 22.03.2022). Diners przysłał mi na email nowy zaktualizowany wyciąg który był pomniejszony o ten zwrot, więc spłaciłem kartę Diners we wrześniu już wg tego nowego wyciągu. | |
| Autor: | Sudoku [ 28 Wrz 2022 21:41 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ja też niedawno dostałem zwrot z TAP-a w podobnej konfiguracji. I mimo iż Diners nie był już podpięty pod Curve, to i tak wszystko poszło podobnie jak u @andywaw. | |
| Autor: | Apocalipse [ 28 Wrz 2022 21:55 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@poszwin Już parokrotnie miałem zwrot na zlikwidowaną kartę. Kasa w funtach zaksięgowało się jako curve cash i mogłem normalnie wydać/wypłacić z bankomatu/doładować revo. | |
| Strona 114 z 158 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |