Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 113 z 158

Autor:  marek2011 [ 05 Sie 2022 13:49 ]
Temat postu:  Re: Curve

Zaksięgowane na razie bez żadnych opłat i narzutów.

Autor:  Marek Marszolik [ 05 Sie 2022 23:13 ]
Temat postu:  Re: Curve

Spokojnie, bo Citi zwykle daje sobie czas na tego typu opłaty.

Autor:  digger [ 10 Sie 2022 20:27 ]
Temat postu:  Re: Curve

Udało wam się podpiąć nowa curve x do Portfela? Mi odrzuca...

Autor:  Grzenio1970 [ 10 Sie 2022 21:07 ]
Temat postu:  Re: Curve

@digger
Portfela iOS?
Tak - trzeba usunąć starą kartę.

Autor:  digger [ 10 Sie 2022 21:33 ]
Temat postu:  Re: Curve

Google wallet

Autor:  ofer [ 10 Sie 2022 22:07 ]
Temat postu:  Re: Curve

Curve Finance zostało zhackowane. Sporo siana zniknęło.
Nikt tu nie wspomniał więc warte odnotowania.
W necie sporo info o tym - DNS hack np. tutaj: https://cryptoslate.com/curve-finance-front-end-ui-compromised-in-dns-hack-users-advised-not-to-interact/

Chodzi o Curve FINANCE (celowo boldem)

Autor:  quiris [ 13 Sie 2022 15:53 ]
Temat postu:  Re: Curve

Płatność kartą na Poczcie ma MCC 4829. Taki sam jak np. Revolut.

Autor:  paweł p [ 19 Sie 2022 11:46 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dziś mnie coś takiego zaskoczyło - płatność kartą Santander Platinum podłączoną pod Curve jest traktowana przez Santander bank jako płatność internetowa - z limitem 10 transakcji dziennie i nie można tego limitu zwiększyć. Chyba tak nie było.

Autor:  lotuss4 [ 19 Sie 2022 14:45 ]
Temat postu:  Re: Curve

też mnie to z początku irytowało, mam Visa Credit w Satanderze, jak wyczerpię dzienny limit płatności w Internecie , płacąc poprzez Curve, to używam normalnie karty Santandera poprzez Google pay

Autor:  Guest3 [ 27 Sie 2022 13:53 ]
Temat postu:  Re: Curve

Pytanie do użytkowników:
Czy jest możliwość podpięcia kredytówki od Citi pod Curve, przykładowo przy wynajmie auta, żeby "oszukać" i złodziejski kurs przewalutowania?

Autor:  lolekanabolek [ 27 Sie 2022 14:14 ]
Temat postu:  Re: Curve

@Guest3 można, bez problemu

Autor:  pawfazi [ 28 Sie 2022 16:20 ]
Temat postu:  Re: Curve

Tylko mała uwaga - nie wszystkie wypożyczalnie przyjmą kartę Curve, bo to jest karta debetowa a nie kredytowa.

Autor:  Złoty [ 28 Sie 2022 16:31 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dziś w nocy ktoś obciazyl kartę PKO BP podpieta pod Curve. W opisie "Anc*Ancestry.com" suma ponad 330 USD, Nie autoryzowałem w żaden sposób, wpadło bez potwierdzenia transakcji. Karta Curve zablokowana, karta PKOBP po zgłoszeniu fraudu na infolinii zamknięta. Zgłosiłem też na Curve zarówno na na czacie jak i przez formularz reklamacji.Uważajcie.

Autor:  Krupier [ 29 Sie 2022 14:02 ]
Temat postu:  Re: Curve

Z ciekawości - jak się po wprowadzeniu ograniczeń zachowały wasze portfele, w których było więcej niż dwie karty? Sami usunęli jakąś kartę czy nie pozwolili przełączać, czy może jeszcze coś innego?

Autor:  seal [ 29 Sie 2022 14:27 ]
Temat postu:  Re: Curve

@Krupier: u mnie na razie nie widać żadnych zmian...

Autor:  Krupier [ 30 Sie 2022 11:45 ]
Temat postu:  Re: Curve

To ciekawe. Ja trzeciej karty nie mogę dodać. :/

Może czekają do końca ważności kart, wtedy siłą rzeczy użytkownik będzie musiał usunąć, a nowej nie doda.

Autor:  seal [ 30 Sie 2022 11:58 ]
Temat postu:  Re: Curve

Kart mam 8 jak miałem, mam znak plusa że mogę dodać następną... i pojawia sie fortmatka.

Ciekawe. Jestem jednym z pierwszych użytkowników curve jak się pojawił.

@skrzat Ty też masz od początku - jak jest u Ciebie?

Autor:  skrzat [ 30 Sie 2022 12:00 ]
Temat postu:  Re: Curve

@seal mam 3, bo więcej nie potrzebowałem

Autor:  kostek966 [ 30 Sie 2022 13:03 ]
Temat postu:  Re: Curve

Kończy mi się ważność kary, sami przysyłają nową ?, pytałem na ich stronie i 0 odpowiedzi

Autor:  Mio [ 30 Sie 2022 16:29 ]
Temat postu:  Re: Curve

U mnie 3 karty były i nadal są 3 karty. Przełączam między nimi bez problemu.

Strona 113 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/