| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Curve curve,181,129245 | Strona 113 z 158 |
| Autor: | marek2011 [ 05 Sie 2022 13:49 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Zaksięgowane na razie bez żadnych opłat i narzutów. | |
| Autor: | Marek Marszolik [ 05 Sie 2022 23:13 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Spokojnie, bo Citi zwykle daje sobie czas na tego typu opłaty. | |
| Autor: | digger [ 10 Sie 2022 20:27 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Udało wam się podpiąć nowa curve x do Portfela? Mi odrzuca... | |
| Autor: | Grzenio1970 [ 10 Sie 2022 21:07 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@digger Portfela iOS? Tak - trzeba usunąć starą kartę. | |
| Autor: | digger [ 10 Sie 2022 21:33 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Google wallet | |
| Autor: | ofer [ 10 Sie 2022 22:07 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Curve Finance zostało zhackowane. Sporo siana zniknęło. Nikt tu nie wspomniał więc warte odnotowania. W necie sporo info o tym - DNS hack np. tutaj: https://cryptoslate.com/curve-finance-front-end-ui-compromised-in-dns-hack-users-advised-not-to-interact/ Chodzi o Curve FINANCE (celowo boldem) | |
| Autor: | quiris [ 13 Sie 2022 15:53 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Płatność kartą na Poczcie ma MCC 4829. Taki sam jak np. Revolut. | |
| Autor: | paweł p [ 19 Sie 2022 11:46 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Dziś mnie coś takiego zaskoczyło - płatność kartą Santander Platinum podłączoną pod Curve jest traktowana przez Santander bank jako płatność internetowa - z limitem 10 transakcji dziennie i nie można tego limitu zwiększyć. Chyba tak nie było. | |
| Autor: | lotuss4 [ 19 Sie 2022 14:45 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
też mnie to z początku irytowało, mam Visa Credit w Satanderze, jak wyczerpię dzienny limit płatności w Internecie , płacąc poprzez Curve, to używam normalnie karty Santandera poprzez Google pay | |
| Autor: | Guest3 [ 27 Sie 2022 13:53 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Pytanie do użytkowników: Czy jest możliwość podpięcia kredytówki od Citi pod Curve, przykładowo przy wynajmie auta, żeby "oszukać" i złodziejski kurs przewalutowania? | |
| Autor: | lolekanabolek [ 27 Sie 2022 14:14 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Guest3 można, bez problemu | |
| Autor: | pawfazi [ 28 Sie 2022 16:20 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Tylko mała uwaga - nie wszystkie wypożyczalnie przyjmą kartę Curve, bo to jest karta debetowa a nie kredytowa. | |
| Autor: | Złoty [ 28 Sie 2022 16:31 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Dziś w nocy ktoś obciazyl kartę PKO BP podpieta pod Curve. W opisie "Anc*Ancestry.com" suma ponad 330 USD, Nie autoryzowałem w żaden sposób, wpadło bez potwierdzenia transakcji. Karta Curve zablokowana, karta PKOBP po zgłoszeniu fraudu na infolinii zamknięta. Zgłosiłem też na Curve zarówno na na czacie jak i przez formularz reklamacji.Uważajcie. | |
| Autor: | Krupier [ 29 Sie 2022 14:02 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Z ciekawości - jak się po wprowadzeniu ograniczeń zachowały wasze portfele, w których było więcej niż dwie karty? Sami usunęli jakąś kartę czy nie pozwolili przełączać, czy może jeszcze coś innego? | |
| Autor: | seal [ 29 Sie 2022 14:27 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Krupier: u mnie na razie nie widać żadnych zmian... | |
| Autor: | Krupier [ 30 Sie 2022 11:45 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
To ciekawe. Ja trzeciej karty nie mogę dodać. :/ Może czekają do końca ważności kart, wtedy siłą rzeczy użytkownik będzie musiał usunąć, a nowej nie doda. | |
| Autor: | seal [ 30 Sie 2022 11:58 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Kart mam 8 jak miałem, mam znak plusa że mogę dodać następną... i pojawia sie fortmatka. Ciekawe. Jestem jednym z pierwszych użytkowników curve jak się pojawił. @skrzat Ty też masz od początku - jak jest u Ciebie? | |
| Autor: | skrzat [ 30 Sie 2022 12:00 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@seal mam 3, bo więcej nie potrzebowałem | |
| Autor: | kostek966 [ 30 Sie 2022 13:03 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Kończy mi się ważność kary, sami przysyłają nową ?, pytałem na ich stronie i 0 odpowiedzi | |
| Autor: | Mio [ 30 Sie 2022 16:29 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
U mnie 3 karty były i nadal są 3 karty. Przełączam między nimi bez problemu. | |
| Strona 113 z 158 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |