Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 112 z 158

Autor:  miek [ 30 Cze 2022 13:40 ]
Temat postu:  Re: Curve

Czyli to znowu będzie nowa karta, wiec nowy numer, ryzyko, że znowu coś namieszają w przyznanych limitach przy okazji wymiany karty?

Autor:  zawiert [ 30 Cze 2022 13:52 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dzisiaj kliknąłem Curve-X i od razu pobrało 2E z karty podpiętej

Autor:  miek [ 30 Cze 2022 19:35 ]
Temat postu:  Re: Curve

Jakby się ktoś zastanawiał, to po zaakceptowaniu oferty pojawia się nowa karta w aplikacji Curve, znikają dane starej. Limity zostały te same, tylko ich zużycie się wyzerowało. Stara karta jest nadal aktywna, ale przestaje działać w Google Pay (błąd autoryzacji). Nową można dodać do Google Pay dopiero po usunięciu starej (inaczej pojawia się błąd łączenia z bankiem).

Autor:  lotuss4 [ 01 Lip 2022 15:13 ]
Temat postu:  Re: Curve

dołączyłem do Curve X, usunąłem starą kartę, dodałem nową i na nowo starą do google pay i obie działają:)

i dziwne bo miało być maksymalnie 5 kart w Curve X, a mam ich znacznie więcej..

Autor:  digger [ 01 Lip 2022 17:32 ]
Temat postu:  Re: Curve

Bo zmiany jeszcze nie weszły w zycie

Autor:  lotuss4 [ 01 Lip 2022 19:07 ]
Temat postu:  Re: Curve

poprawka: stara karta Curve nie działa w sklepie przy płatności google pay , ale działa np. przy doładowaniu revoluta poprzez google pay

Autor:  aupol [ 04 Lip 2022 14:25 ]
Temat postu:  Re: Curve

Za dzisiejsze zakupy na Amazon UK kurs przez Curve około 5 groszy drożej niż Revolut. Czy transakcje w poniedziałki rozliczanie są po kursie weekendowym?

Autor:  maginiak [ 04 Lip 2022 14:27 ]
Temat postu:  Re: Curve

Nie. Chyba że poniedziałek przypada akurat w sobotę lub w niedzielę :)

Autor:  aupol [ 04 Lip 2022 15:35 ]
Temat postu:  Re: Curve

To skąd taka różnica kursu £ ?

Autor:  gral [ 04 Lip 2022 15:46 ]
Temat postu:  Re: Curve

Ano stąd, że już od wielu miesięcy Curviszcze korzysta z gorszych od międzybankowych kursów Mastercard. O czym zresztą "zapomnieli" poinformować klientów. Guglaj "Kalkulator walut Mastercard" i jak wpiszesz dane swojej transakcji to będzie ci się zgadzać co do grosika.

Autor:  skrzat [ 25 Lip 2022 19:13 ]
Temat postu:  Re: Curve

Zmiany w ubezpieczeniach...


Curve Black insurance is changing.

We want to give you the best insurance cover with Curve Black, so we’ve worked hard to create a stronger, more comprehensive package. But everyone’s needs are different. If the new insurance package no longer meets your needs, you can downgrade anytime.

The breakdown

Ticket cancellation insurance (New!)
Suddenly unable to attend an event? You could now claim your money back. Up to £150 per ticket and up to £1,000 per year.

Extended warranty insurance (New!)
Protect eligible electrical goods from mechanical breakdown for 12 months after their original manufacturer’s warranty. Up to £1,500 a year.

Reduced travel insurance
The maximum payout for flight cancellation and curtailment has been reduced to £5,000 for you and your family travelling together. Baggage cover limits have been reduced to £750 in cases of accidental loss, theft or damage.

Autor:  ricinus78 [ 25 Lip 2022 19:29 ]
Temat postu:  Re: Curve

Tak w ramach przypomnienia, zostały 3 dni na upgrade do Curve X po cenie 1,99 GBP przez rok.

Autor:  LonDynia [ 25 Lip 2022 19:43 ]
Temat postu:  Re: Curve

skrzat napisał(a):
Up to £150 per ticket and up to £1,000 per year.
Excess £50..
Kurde, rzucilem okiem na szybko to tych "exclusion" jest cala lista - musi byc wylot/wyjazd do miejsca conajmniej 100km od domu, gdzie zarezerwowalismy conajmniej 2 noclegi platne, one way tickets nie wchodza w gre - musi byc RT.. jeszcze nie placa za podatki lotniskowe (te mozna osobno odzyskac). Glownie w przypadku choroby wlasnej/bliskich badz zwolnienia z pracy gdzie mielismy umowe na stale.

Raz mialem szanse skorzystac z ubezpieczenia i odbilem sie o jeden taki kruczek :lol:

Autor:  lukasz_kowal [ 31 Lip 2022 21:29 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dobrze rozumiem, że aby uniknąć nastu przewalutowań, przy płatnościach MC Platinum z PKO za granicą, w apce Curve ustawiam PLN? A dla karty wielowalutowej z Kantoru Aliora, EUR?

Autor:  gral [ 02 Sie 2022 21:54 ]
Temat postu:  Re: Curve

Zależy, co chcesz osiągnąć. jeśli ustawisz PLN, to każdą transakcję przewalutuje Curve, z jego dopłatami weekendowymi (obecnie zawieszone ale tylko do 31 sierpnia) i limitem wymiany bez dodatkowej prowizji.
Jeśli chciałbyś, aby przewalutowało PKO, po tym samym kursie MC co Curve, ale już bez żadnych dopłat i ograniczeń, to musiałbyś w apce Curve za każdym razem ustawiać taką walutę, w której płacisz, czyli np. EUR w strefie EURO, HUF na Węgrzech, CZK w Czechach itp. A najlepiej po prostu płać MC Platinum bezpośrednio i nie zawracaj sobie głowy Curvem, bo w przypadku akurat tej karty nic on nie daje, jeśli chodzi o przewalutowania.

Autor:  turczy [ 05 Sie 2022 12:09 ]
Temat postu:  Re: Curve

Czy citi traktuje jakoś specjalnie wypłatę KK z bankomatu przez curve?

Autor:  epikie [ 05 Sie 2022 12:25 ]
Temat postu:  Re: Curve

Nie próbowałem, ale znając Citi bałbym się wypłacać gotówkę via Curve.

Autor:  turczy [ 05 Sie 2022 12:26 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dlatego pytam :)

Autor:  marek2011 [ 05 Sie 2022 13:21 ]
Temat postu:  Re: Curve

@turczy: odpowiem Ci za jakieś dwa tygodnie (przy kolejnym wyciągu), bo z rozpędu wypłaciłem ostatnio via C ?

Autor:  Sudoku [ 05 Sie 2022 13:34 ]
Temat postu:  Re: Curve

Za dzień/dwa powinno być rozliczenie transakcji widoczne na koncie w Citi, więc można sprawdzić, bo od razu naliczają opłaty specjalne.

Strona 112 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/