Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 110 z 158

Autor:  maginiak [ 04 Cze 2022 11:43 ]
Temat postu:  Re: Curve

@lolekanabolek Nie możesz podłączyć do Curve karty innej niż wystawionej na swoje nazwisko.

Autor:  lotuss4 [ 04 Cze 2022 12:58 ]
Temat postu:  Re: Curve

jeszcze jakiś rok temu używałem kartę w curve , która nie była na mnie, nie było z tego powodu żadnych problemów.

Autor:  poszwin [ 05 Cze 2022 21:17 ]
Temat postu:  Re: Curve

Co raz bardziej mnie zaczyna irytować ta karta a przede wszystkim - aplikacja.
Żona próbuje płacić swoją Curve to wszystkie transakcje ma odrzucone (Declined) - zarówno a terminalach płatniczych (w ogóle nie przechodzi jej PIN) jak i przez internet. Limity na pewno nie są przekroczone i wcześniej wszystko działało bez problemu.
U mnie natomiast w aplikacji nie mogę zmienić podpiętej karty. Na stronie głównej aplikacji mam cały czas "Network Error. Sorry, there was a problem with your request. Please try again", a w prawym górnym rogu aplikacji jak kliknę na "Wallet" i mam karty do wyboru to też nie mogę zmienić, ponieważ wywala komunikat "Please check your internet connection and try again".
Ktoś ma jakieś pomysły jak rozwiązać problem z jedną i drugą kartą?

Autor:  kruczi [ 05 Cze 2022 22:49 ]
Temat postu:  Re: Curve

wyczyść dane i cache aplikacji
zaloguj się ponownie
kiedyś miałem błąd przy próbie zrobienia back in time i to pomogło

Autor:  J29 [ 05 Cze 2022 23:30 ]
Temat postu:  Re: Curve

poszwin napisał(a):
Żona próbuje płacić swoją Curve to wszystkie transakcje ma odrzucone (Declined) - zarówno a terminalach płatniczych (w ogóle nie przechodzi jej PIN) jak i przez internet. Limity na pewno nie są przekroczone i wcześniej wszystko działało bez problemu.


Mam to samo. Napisałem do supportu i twierdzą, że PIN został zablokowany ze względów bezpieczeństwa, blabla... Po zgłoszeniu miałem udać się do dowolnego bankomatu ustawić nowy PIN. Nie chciało mi się póki co.

Autor:  poszwin [ 05 Cze 2022 23:31 ]
Temat postu:  Re: Curve

Nie mogę nic zrobić, nawet się wylogować przez ten sam błąd co powyżej :)

Autor:  p.wl [ 06 Cze 2022 02:14 ]
Temat postu:  Re: Curve

maginiak napisał(a):
@lolekanabolek Nie możesz podłączyć do Curve karty innej niż wystawionej na swoje nazwisko.

Teoretycznie nie powinno się, ale technicznie można i płatności działają.
Uważać trzeba wszakże na możliwość blokady takiej karty (przez bank lub przez Curve - jeśli ta sama karta podpięta jest do więcej niż jednego konta).
Oczywiście, gdy ktoś potrzebuje używać z Curve kartę np. małżonka, to najlepiej wyrobić kartę dodatkową na właściwą osobę i wtedy już nie ma się do czego przyczepić.

Autor:  dworkam [ 06 Cze 2022 16:13 ]
Temat postu:  Re: Curve

lolekanabolek napisał(a):
Co się stanie jak do Curve podłącze kartę żony??


Blokada po 3 miesiącach w moim przypadku.

Autor:  Sudoku [ 06 Cze 2022 17:58 ]
Temat postu:  Re: Curve

@dworkam To i tak długo żona wytrzymała... ;)

Autor:  kruczi [ 06 Cze 2022 18:12 ]
Temat postu:  Re: Curve

poszwin napisał(a):
Nie mogę nic zrobić, nawet się wylogować przez ten sam błąd co powyżej :)


ubij apkę i wyczyść wszystkie dane z poziomu menedżera aplikacji

Autor:  Fadel [ 11 Cze 2022 20:35 ]
Temat postu:  Re: Curve

Cytuj:
Hi Fadel,
I hope this email finds you well. I’m getting in touch because we've noticed a significant proportion of your recent spend has been through top-up payments.

Curve's core value proposition is day-to-day spend and we expect to see that the card is being used for more than just this type of activity. Can you please clarify what these payments relate to?

To ensure that you can continue using your Curve Card we'll also need an up-to-date identity verification for your account. Please complete the request in your Curve app and follow the instructions to securely upload proof of identity (scans/photocopies won't be accepted) and a selfie (photo self-portrait). Rest assured that the process is completely safe, and your uploaded information is fully encrypted. Once you've clicked on the link you have 10 days to complete the process.

Once you’ve successfully submitted the documents, please let me know so that I can speed up the verification.

Be advised that your Curve Card has been temporarily blocked while I await your response. If you have any questions, don’t hesitate to get back in touch.

I'm looking forward to your reply.


Best regards,

Account Review Team

Team Curve n



Zwykle używałem Curve właśnie do zasileń innych swoich rachunków. Jak dotąd przez kilka lat im to nie przeszkadzało, aż tu nagle taka historia. Prawdopodobnie się wyczulili na to gdyż żona właśnie założyła sobie u nich konto i zaraz jeszcze na ich wirtualce zrobiła dwa zasilenia Revoluta po czym następne zasilenia były odrzucane a karta fizyczna do tej pory nie dotarła a minęły już trzy tygodnie - dostawa w UK trwa max. 5 dni. No cóż - żegnamy się z nimi, to samo można zrobić bezpośrednio lub tak jak w Curve żonglować kartami w Google Pay.

Autor:  turczy [ 13 Cze 2022 15:19 ]
Temat postu:  Re: Curve

Moja karta przestała działać. Dostaję odmowy, w aplikacji pokazuje transakcje jakby się odbyły, a w banku jest blokada na minus i druga na plus.
chciałem napisać do suportu na czacie, ale mam w aplikacji ikonkę nieaktywną.
Jakieś rady?

Autor:  p.wl [ 13 Cze 2022 15:28 ]
Temat postu:  Re: Curve

Pisz do supportu na hello@zen.com support@curve.com.
Odpisuja tak samo szybko/wolno jak w aplikacji, a komunikacja wygodnie dostepna w poczcie.

E: Oczywiscie, wieksze szanse na zalatwienie problemu beda po napisaniu do Curve ;)
Dzieki za czujnosc, @lluukk

Autor:  lukasz_kowal [ 25 Cze 2022 18:28 ]
Temat postu:  Re: Curve

Założyłem sobie konto, żeby podpiąć Platynę z PKO. Zweryfikowałem się, zamówiłem kartę, a póki co, chciałem sobie dodać wirtualną do Gpaya, żebym mógł płacić zbliżeniowo. Przy próbie dodania do Google Paya, wyskakuje komunikat "Nie można skonfigurować płatności zblizeniowych". Ktoś miał podobny problem? Czy męczyć support ;)

Autor:  nrm [ 26 Cze 2022 13:56 ]
Temat postu:  Re: Curve

PKO mastercard platinum nie da się bezpośrednio dodać do gpay. Pozostaje płacić przez curve.

Autor:  lukasz_kowal [ 26 Cze 2022 16:42 ]
Temat postu:  Re: Curve

Przecież piszę w temacie o Curve, że założyłem konto i mam problem z dodaniem wirtualnej karty CURVE do Gpaya, nie Platyny z PKO ;)
Ale już nieważne. Bezpośrednio z apki, nie chciała się dodać poprawnie, za to po ręcznym dodaniu, wszystko działa jak trzeba.

Autor:  lukasz_kowal [ 28 Cze 2022 18:54 ]
Temat postu:  Re: Curve

Zmiany za 2 miesiące.
Cytuj:
Curve will still be free, but we’re introducing limits to the free Curve card:
Set 1 Smart Rule
Add up to 2 payment cards
Go Back in Time 3 times per month
Only customers with a premium subscription will be able to add a commercial card. You can still Go Back in Time for up to 30 days, and spend abroad fee-free up to £1000/month.


Cytuj:
Introducing Curve X
Rather than removing the free tier, we’ve added a high-value, low-cost subscription tier called Curve X, priced at £4.99/month.
Add up to 5 payment cards
Go Back in Time up to 60 days
Go Back in Time as many times as you want
Spend without fees abroad up to £2000/month

Autor:  Krupier [ 28 Cze 2022 19:12 ]
Temat postu:  Re: Curve

Tylko dwie karty w darmowym planie? Słabo. Ciekawe co z tymi już dodanymi, sami usuną?

Autor:  ricinus78 [ 28 Cze 2022 19:21 ]
Temat postu:  Re: Curve

Słabo to wygląda, ograniczają praktycznie do minimum podstawowe funkcjonalności. Warto wspomnieć o możliwości obniżenia opłaty za Curve X do £1.99/month na rok. Mógłbym to przeboleć, w końcu przyzwyczajenie, tylko te 5 kart to nadal mało :roll:

Cytuj:
60% discount for you
We wanted to say a massive thank you for getting us to where we are today. And we wanted to do it with more than words. So we’re giving all existing customers 30 days to upgrade to Curve X for the discounted price of £1.99/month for a full year.

Autor:  Marek Marszolik [ 28 Cze 2022 20:22 ]
Temat postu:  Re: Curve

No niestety, kiedyś to dobrodziejstwo musiało się skończyć.

Strona 110 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/