| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Curve curve,181,129245 | Strona 109 z 158 |
| Autor: | grodek [ 24 Maj 2022 12:11 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
U mnie jest wszystko OK. W apce Aliora pokazuje oryginalną kwotę EUR a przed przedstawieniem waluty pokazywało w PLN. Po prostu apka Curve pokazuje przelicznik na PLN. przed przestawieniem waluty na EUR ![]() po przestawieniu waluty na EUR | |
| Autor: | kb_poland [ 24 Maj 2022 12:53 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
U Ciebie sie zgadza , u mnie na rachunku za bilety mam USD , Santander pokazuje oryginalna waluta PLN , Curve jak pisałem wcześniej pokazuje oryginalna waluta transakcji PLN , waluta karty do płatności EUR. Totalny mess. | |
| Autor: | witekkowal [ 25 Maj 2022 14:41 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Działa Wam logowanie do apliakcji? | |
| Autor: | ZFR [ 25 Maj 2022 14:47 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Tak, u mnie działa. | |
| Autor: | ricinus78 [ 25 Maj 2022 14:51 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
U mnie również bez problemu. | |
| Autor: | grodek [ 25 Maj 2022 14:52 ] |
| Temat postu: | Curve |
Logowanie działa. ----------- Kiedyś większość marudziła (łącznie ze mną), że Curve limity dał małe na start (10k PLN/dzień) a teraz przez przypadek sprawdziłem i mam 75k dziennego, szok! | |
| Autor: | iceman87 [ 27 Maj 2022 10:25 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Możecie mi wyjaśnić jedną rzecz odnośnie Back in Time? Powiedzmy, że dokonałem transakcji na karcie A i chcę ją przerzucić na kartę B. Czy zwrot w tym przypadku to jest anulowanie tej konkretnej transakcji z karty A i obciążenie karty B. Czy w praktyce to zwyczajnie uznanie na kartę A oraz obciążenie karty B? Chodzi mi o to czy bank może np. nie uznać takiej transakcji np. w przypadku wymaganej jakiejś ilości (wartości) transakcji w miesiącu jeśli dokonam jej przerzucenia na inną kartę. | |
| Autor: | lolekanabolek [ 27 Maj 2022 10:29 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
uznanie | |
| Autor: | lluukk [ 31 Maj 2022 16:07 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
zmiany na + We’re making some changes to our terms of service, fee schedule and privacy policy. Here’s a breakdown of these changes below. Fee-free currency conversion limits We are increasing our fee-free currency conversion limit for purchases made Mon-Fri by our Curve Standard customers from £500 per rolling 30-day period, to £1,000. You’ll hear more about this in the coming days. | |
| Autor: | grodek [ 31 Maj 2022 16:15 ] |
| Temat postu: | Curve |
ale obniżyli opłatę za dostawę z £5 na £4,99 | |
| Autor: | lluukk [ 01 Cze 2022 14:20 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Curve znowu na + Don’t fly without your Curve card this summer, lluukk – we’re scrapping weekend foreign exchange fees from 1 June to 31 August 2022. So you can spend abroad with any of your cards and never get charged a fee. Yep, even your credit card! So you can use your credit card on holiday and rack up rewards points while you're there! | |
| Autor: | bawarka [ 01 Cze 2022 14:22 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ale wypłaty z bankomatów po staremu: We’re doubling our fee-free allowance on Curve Standard for purchases in foreign currencies. It’s going from £500 /month to £1000/month. And remember, you can also withdraw up to £200/month in cash abroad too – fee-free. That goes up to £400 when you upgrade to Curve Black and £600 when you upgrade to Curve Metal. | |
| Autor: | wtak [ 03 Cze 2022 07:55 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Jak i do jakiej kwoty można zwiększyć przy c. niebieskiej limity wypłat z bankomatów w Polsce? | |
| Autor: | szfarcjeger [ 03 Cze 2022 14:18 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Załącznik: Screenshot_20220603-141638_One UI Home.jpg [ 52.31 KiB | Obejrzany 1431 razy ] | |
| Autor: | skrzat [ 03 Cze 2022 14:48 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@szfarcjeger 3 posty wyżej pisał o tym @lluukk | |
| Autor: | seal [ 03 Cze 2022 14:57 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@skrzat, @szfarcjeger, @lluukk ale myślę że istotne jest dalej w tym mailu: "Like Monzo, we use the Mastercard exchange rate and don’t add any markups. So you’re always getting a fair deal. But with Curve, you get that exchange rate across all your cards. So even if your bank or credit card offers a lousy exchange rate or nasty fees – you can bypass it with Curve. " -> czyżby Curve zmieniło sposób przeliczania z kursu "swojego" na MasterCard? | |
| Autor: | Marek Marszolik [ 03 Cze 2022 18:01 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Już dawno temu to zrobili. | |
| Autor: | seal [ 03 Cze 2022 19:05 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Marek Marszoli: przeoczyłem, dzięki! | |
| Autor: | lolekanabolek [ 04 Cze 2022 10:25 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Co się stanie jak do Curve podłącze kartę żony?? | |
| Autor: | onufry_z [ 04 Cze 2022 11:39 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Masz pewność że podłączysz? | |
| Strona 109 z 158 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |