Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 109 z 158

Autor:  grodek [ 24 Maj 2022 12:11 ]
Temat postu:  Re: Curve

U mnie jest wszystko OK. W apce Aliora pokazuje oryginalną kwotę EUR a przed przedstawieniem waluty pokazywało w PLN. Po prostu apka Curve pokazuje przelicznik na PLN.
przed przestawieniem waluty na EUR
Image
po przestawieniu waluty na EUR
Image

Autor:  kb_poland [ 24 Maj 2022 12:53 ]
Temat postu:  Re: Curve

U Ciebie sie zgadza , u mnie na rachunku za bilety mam USD , Santander pokazuje oryginalna waluta PLN , Curve jak pisałem wcześniej pokazuje oryginalna waluta transakcji PLN , waluta karty do płatności EUR. Totalny mess.

Autor:  witekkowal [ 25 Maj 2022 14:41 ]
Temat postu:  Re: Curve

Działa Wam logowanie do apliakcji?

Autor:  ZFR [ 25 Maj 2022 14:47 ]
Temat postu:  Re: Curve

Tak, u mnie działa.

Autor:  ricinus78 [ 25 Maj 2022 14:51 ]
Temat postu:  Re: Curve

U mnie również bez problemu.

Autor:  grodek [ 25 Maj 2022 14:52 ]
Temat postu:  Curve

Logowanie działa.
-----------
Kiedyś większość marudziła (łącznie ze mną), że Curve limity dał małe na start (10k PLN/dzień) a teraz przez przypadek sprawdziłem i mam 75k dziennego, szok!

Autor:  iceman87 [ 27 Maj 2022 10:25 ]
Temat postu:  Re: Curve

Możecie mi wyjaśnić jedną rzecz odnośnie Back in Time? Powiedzmy, że dokonałem transakcji na karcie A i chcę ją przerzucić na kartę B. Czy zwrot w tym przypadku to jest anulowanie tej konkretnej transakcji z karty A i obciążenie karty B. Czy w praktyce to zwyczajnie uznanie na kartę A oraz obciążenie karty B? Chodzi mi o to czy bank może np. nie uznać takiej transakcji np. w przypadku wymaganej jakiejś ilości (wartości) transakcji w miesiącu jeśli dokonam jej przerzucenia na inną kartę.

Autor:  lolekanabolek [ 27 Maj 2022 10:29 ]
Temat postu:  Re: Curve

uznanie

Autor:  lluukk [ 31 Maj 2022 16:07 ]
Temat postu:  Re: Curve

zmiany na +
We’re making some changes to our terms of service, fee schedule and privacy policy. Here’s a breakdown of these changes below.

Fee-free currency conversion limits
We are increasing our fee-free currency conversion limit for purchases made Mon-Fri by our Curve Standard customers from £500 per rolling 30-day period, to £1,000. You’ll hear more about this in the coming days.

Autor:  grodek [ 31 Maj 2022 16:15 ]
Temat postu:  Curve

ale obniżyli opłatę za dostawę z £5 na £4,99 ;)

Autor:  lluukk [ 01 Cze 2022 14:20 ]
Temat postu:  Re: Curve

Curve znowu na +

Don’t fly without your Curve card this summer, lluukk – we’re scrapping weekend foreign exchange fees from 1 June to 31 August 2022.
So you can spend abroad with any of your cards and never get charged a fee. Yep, even your credit card! So you can use your credit card on holiday and rack up rewards points while you're there!

Autor:  bawarka [ 01 Cze 2022 14:22 ]
Temat postu:  Re: Curve

Ale wypłaty z bankomatów po staremu:

We’re doubling our fee-free allowance on Curve Standard for purchases in foreign currencies. It’s going from £500 /month to £1000/month. And remember, you can also withdraw up to £200/month in cash abroad too – fee-free. That goes up to £400 when you upgrade to Curve Black and £600 when you upgrade to Curve Metal.

Autor:  wtak [ 03 Cze 2022 07:55 ]
Temat postu:  Re: Curve

Jak i do jakiej kwoty można zwiększyć przy c. niebieskiej limity wypłat z bankomatów w Polsce?

Autor:  szfarcjeger [ 03 Cze 2022 14:18 ]
Temat postu:  Re: Curve

Załącznik:
Screenshot_20220603-141638_One UI Home.jpg
Screenshot_20220603-141638_One UI Home.jpg [ 52.31 KiB | Obejrzany 1431 razy ]

Autor:  skrzat [ 03 Cze 2022 14:48 ]
Temat postu:  Re: Curve

@szfarcjeger 3 posty wyżej pisał o tym @lluukk

Autor:  seal [ 03 Cze 2022 14:57 ]
Temat postu:  Re: Curve

@skrzat, @szfarcjeger, @lluukk ale myślę że istotne jest dalej w tym mailu:

"Like Monzo, we use the Mastercard exchange rate and don’t add any markups. So you’re always getting a fair deal. But with Curve, you get that exchange rate across all your cards. So even if your bank or credit card offers a lousy exchange rate or nasty fees – you can bypass it with Curve. " -> czyżby Curve zmieniło sposób przeliczania z kursu "swojego" na MasterCard?

Autor:  Marek Marszolik [ 03 Cze 2022 18:01 ]
Temat postu:  Re: Curve

Już dawno temu to zrobili.

Autor:  seal [ 03 Cze 2022 19:05 ]
Temat postu:  Re: Curve

@Marek Marszoli: przeoczyłem, dzięki!

Autor:  lolekanabolek [ 04 Cze 2022 10:25 ]
Temat postu:  Re: Curve

Co się stanie jak do Curve podłącze kartę żony??

Autor:  onufry_z [ 04 Cze 2022 11:39 ]
Temat postu:  Re: Curve

Masz pewność że podłączysz?

Strona 109 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/